TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:40:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "Behind the scenes" - GARMIN Slipstream team  (Pročitano 2276 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: April 17, 2009, 06:58:30 posle podne »

Na EuroSportu prati, moj predlog, ako imas srpski ES :) Jer su ova dva komentatora sto trenutno komentarisu sve biciklisticke trke na ES-u su odlicni stvarno. A ima jedan "majstor" sto nema veze sa zivotom, on je pre na ES-u komentraisao... uzas, ali i na RTS-u isto. Tako da kontam da ce on na RTS-u ove godine komentarisati... covek nezna ni da procita ime sa papira :-\ Nadam se da ce Ognjen (jedan od ta dva super) komentarisati na ES-u ove god. jer je i on na RTS-u komentarisao uzivo a ovaj sto nema pojma pregled uvece, tada jeste sasvim O.K. gledati (samo uzivo naravno jer ovaj uvece ili cuti ili lupa :D)... ali opet, bolja je slika na EuroSportu  8)

Inace da, TDF ce ove godine biti neponovljiv i sigurno mnogo kvalitetniji nego pre... Vratio se Basso (moj favorit uz Contadora), zatim Contador opet posle 2 godine, zatim i Lance Armstrong (valjda ce voziti, jos nije 100% tacno, ne vole ga francuzi nikako :D), Sastre brani titulu i postoji jos bar 3-ca koje mogu da ih ugroze... Stvarno se nezna kada je trka bila otvorenija...

Ali i Giro ce da bude super sigurno...




« Poslednja izmena: April 17, 2009, 07:00:20 posle podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 17, 2009, 06:40:18 posle podne »

Ja jedva čekam Tour de France. Ne odvajam se od tv u toku onih skraćenih snimaka svake etape na RTS-u.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #3 poslato: April 16, 2009, 06:18:31 posle podne »

Super, da nije skroz za dz  ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: April 16, 2009, 05:49:52 posle podne »

meni je sve to fascinantno i stvarno me zanima... hvala na linku
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2009, 08:10:50 posle podne »

Za one koje zanima profesionalni biciklizam i koji vole da gledaju biciklisticke trke, evo reportaze jednog UCI pro team-a sa jednog klasika (trke) u Italiji iz Marta ove godine...

Vrlo reprezentativno mozete videti njihove buseve od kojih se ne odvajaju i u kojima se nalaze stolovi za masazu, kuhinja i td i td... zatim biciklove...

Takodje kamera je snimila sportskog direktora u autu u toku trke, gde on prica preko radia sa biciklistima, dodaje hranu i tecnost, govori im taktiku, uzivo komunicira sa svojim biciklistima i td...

Svakako zanimljivo, jer skoro da ne postoji ovakvih snimaka i reportaza. Za one koji ne prate biciklizam sigurno da nisi ni pomisljali da ovo izgleda ovako komplikovano sto se organizacije tima i taktike tice  ;)

Pogledajte:
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.