TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:25:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kutak za ćaskanje o biciklizmu  (Pročitano 21699 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: April 25, 2009, 11:04:03 pre podne »

Extraaaaaaaaaaaaaa!

Kao što reče Ivan, sada nema dileme za koga navijati. Jedva čekam. ;)
Sačuvana
Ivan Djuric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #7 poslato: April 24, 2009, 09:45:13 posle podne »

Magnet za publiku gospodin "Live Strong" ucestvuje na TDF-u!
Vox populi i Nike(Giro,Oakley,Trek,...) su zasluzni za "imunitet"  ;D
Dok nisam saznao da ucestvuje bio sam u dilemi za koga navijati,sada nema dileme...Brda vec zaziru,kadenca kasljuca,plocice zveckaju jer Lance je stigao  :D

P.S.Ko voli "lose momke" neka prati Rock racing team!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2009, 08:59:55 posle podne »

Čuj, sve što se tiče "čeprkanja po mozgu" jeste prilično ozbiljna stvar. :D

E, sad, nisam baš previše obraćao pažnju na to da li su ga odmah otpisivali kao Lancea kada je otkriveno da ima rak. No, bitno da je sada s njim sve ok i da se vratio u velikom stilu.

Ako se Lance ipak progura do TDF-a, nema sumnje za koga ću navijati. :) U suprotnom, navijam za Ivana. ;)

Jedno vreme jako simpatičan bio mi je onaj Nemac - Ulrih. No, on se povukao. Inače, skoro je izjavio da Lance nema velike šanse da osvoji TDF.

Ogi, je l' se sećaš "operacije Puerto"? ;D :D :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2009, 02:25:00 posle podne »

Ima nas jos koji obozavamo bicikle,ali nepratimo
biciklizam kao sport,vec koristimo kao deo fitnessa
i svakodnevnog prevoznog sredstva.

Znam, i to je super, samo da se vrte pedale  ;)

Robert: Da, operisao je glavu, ali nije eksponirano u javnosti ni priblizno kao za Lanceovu bolest, tako da verovatno nije nista bas preozbiljno, ima oziljak od uva do uva preko glave valjda  :-[...
Uglavnom, jedva cekam da vidim kako Contador opet uzima Giro ili TDF ili oba ove godine :) Basso je isto neverovatan, ali nazalost ove prethodne dve godine mu je bilo zabranjeno da se takmici... kaze da je trenirao kao nikad u zivotu, nema sumnje da je gubio ijedan minut, ali opet, ne moze to da se poredi sa treninzima na trkama, koje su ostali takmicari radili... jer vecinu trka biciklisti koriste kao trening... tako da verujem da Basso ove godine ne moze da bude prava konkurencija Contadoru, vec da ce sledece biti u top formi... mada to se nikad neznam, zato nam je i zanimljivo da ih pratimo :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2009, 10:30:42 pre podne »

Super topic  ;) ali se nadam da ovo nece biti samo razgovor izmedju mene i tebe :D

Jos uvek se nezna za Armstronga, nista njemu nisu pronasli iako francuzi na sve nacine pokusavaju da ga "zeznu"

http://community2.livestrong.com/ver1.0/Content/images/store/12/10/fc9ce69c-1b1f-4e1a-aaf8-e18cf2dcdc99.Full.jpg

Meni Armstrong "nije nesto" t.j. nije mi omiljeni bas... Alberto Contador svakako moze da se okarakterise kao naslednik, neverovatan je. Za dve godine 3 grand toura 3 pobede... Covek je dosao na Giro ne planirano totalno jer su zabranili Astani da ucestvuje prosle god. na TDF, i pobedio je... A jako mi se svidja sto je pokazao na Paris - Nice da je "normalan covek" t.j. nije masina :D, kada je pukao na poslednjoj brdskoj etapi mislim...

A i Contador i Armstrong imaju jednu zajedničku stvar iz prošlosti - izborili su se sa teškom bolešću i vratili se na staze uspeha. Lance se izborio sa rakom testisa, a Alberto je, čini mi se, imao neku tešku operaciju na mozgu pre 4-5 godina.

Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2009, 10:37:25 posle podne »

Ima nas jos koji obozavamo bicikle,ali nepratimo
biciklizam kao sport,vec koristimo kao deo fitnessa
i svakodnevnog prevoznog sredstva.
Sačuvana
   
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2009, 05:45:44 posle podne »

Super topic  ;) ali se nadam da ovo nece biti samo razgovor izmedju mene i tebe :D

Jos uvek se nezna za Armstronga, nista njemu nisu pronasli iako francuzi na sve nacine pokusavaju da ga "zeznu"

http://community2.livestrong.com/ver1.0/Content/images/store/12/10/fc9ce69c-1b1f-4e1a-aaf8-e18cf2dcdc99.Full.jpg

Meni Armstrong "nije nesto" t.j. nije mi omiljeni bas... Alberto Contador svakako moze da se okarakterise kao naslednik, neverovatan je. Za dve godine 3 grand toura 3 pobede... Covek je dosao na Giro ne planirano totalno jer su zabranili Astani da ucestvuje prosle god. na TDF, i pobedio je... A jako mi se svidja sto je pokazao na Paris - Nice da je "normalan covek" t.j. nije masina :D, kada je pukao na poslednjoj brdskoj etapi mislim...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2009, 07:04:37 posle podne »

Jako volim da pratim dešavanja u svetu biciklizma a i sam se rekreativno bavim njime. Često hoću da prokomentarišem nešto iz te oblasti, upitam, prenesem neku vest ali je naprosto nezgodno otvarati nove teme za sve i svašta ili kvariti postojeće teme off-om.  Nije ni baš zgodno da se takvi postovi izgube u caffe-u, pa sam zato rešio da napravim "caffe za biciklizam" :D Odnosno, neka ovo bude kutak za ćaskanje o biciklizmu. ;)

Evo, ono oko čega ja lupam glavu trenutno je hoće li Armstrongu zabraniti učešće na ovogodišnjem Turu. :D :D
Mislim, nagazili su čoveka žestoko sa raznoraznim kontrolama, jednom nije ispoštovao proceduru i eto debate i problema. Inače, ja ga naprosto obožavam i bilo mi je strašno žao kada se povukao. Trenutno mu zaista ne vidim naslednika...

Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.