TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:01:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobijanje na masi za izuzetno mršave  (Pročitano 22458 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #2 poslato: April 18, 2009, 04:27:13 posle podne »

Nemas ti nikakav manjak testesterona...ne lupaj pls :D
treba samo da JEEEEEDEEEEEEEES i pametno treniras :D

Udri po ovsenima,pirincu ,krompiru u svaki obrok...puno crvenog mesa ,nemasnog ,piletinu,whey ,Sir....


Trening radis pun pokret bez naprezanja i vitlanja tezinama...radis lagano i do otkaza u pravilnoj formi...odmaras svaki drugi dan i eto :) za pocetak dosta
Sačuvana
Krki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: April 18, 2009, 03:41:16 posle podne »

Za početak pozdrav svima koji čitaju ovaj forum.

Kao i svaki početnik u ovim vodama i ja bih zamolio za vašu pomoć.
Već sam dosta naučio čitajući vaše savete ali uvek može još.  Razlog zbog kojeg pišem je taj što je moja priča malo specifičnija pa se nadam da će biti onih koji mogu da pomognu a i onih koji će imati koristi od toga.

Dakle, imam 25 godina i visok sam 178, meĂ°utim imam samo 55kg. Mislim da ovo već dovoljno govori o specifičnosti moje situacije  :)
Znači želim da dobijem na masi. E sad pošto sam ja dosta toga naučio od vas ja sam napravio neki početni plan. U potpunosti sam upoznat sa predlaganim načinima ishrane ali bih imao par pitanja u vezi toga. Prvo da napomenem da milslim da sam dosta mršaviji nego što u stvari pojedem. Čak sam se trudio pre par meseci da zaista mnogo jedem, čak sam pio od 1,5 do 2l mleka dnevno (uz sve ostalo, mleko sam pio skoro umesto vode) i opet skoro nikakve rezultate nisam video (nemam stomak ili bilo šta slično). S obzirom na sve to da li i ja treba da izbegavam voće, masno itd i u kojoj meri ili jednostavno da se trudim da unosim što više pa i toga ali i dalje vodeći računa da sam podmirio dnevne potrebe za UH i proteinima. Što se tiče samog vežbanja odlučio sam da ispratim program koji je napisao Marko Dimitrijević. “12 nedelja treninga za početnike” te bih samo da pitam da li se slažete da je to najbolji pravac s obzirom na moju situaciju.

Što se tiče suplemenata planirao sam da uzmem Elite Whey Pro, BCAA, Dekstroza, Maltodekstrin, Kreatin, Omega 3 i Multivitamini. Imam dilemu oko vitamina, uzeti Take One ili Super Multi  i kod kreatina, da li da uzmem običan Kreatin monohidrat ili ovaj KRE-Alkalyn mada moram priznati da mi se sviĂ°a ideja navlačenja vode koju ispoljava monohidrat, ako znate na šta mislim  :P

E sad deo koji me najviše interesuje. Razmatrajući moju situaciju i čitajući ovaj forum, a vi recite ako grešim,  došao sam na ideju da ja možda imam manjak testosterona. Mislio sam da uradim hormonalno ispitivanje krvi (ako se tako zove) i da vidim kakva je situacija. Dobro bi mi došao neki predlog o tome gde to da radim (moj doktor, privatno… ) i možda još neki vaš predlog vezano s tim. Da li je pametno da odmah počnem da koristim i tribulus ili da vidim prvo šta rezultati pokazuju.

Unapred sam zahvalan na vašoj pomoći i zamolio bih da podelite bilo kakav drugi savet koji bi imao veze sa ovim što ja želim da postignem.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.