TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:59:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PITANJE  (Pročitano 4502 puta)
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #19 poslato: Maj 25, 2009, 08:05:55 pre podne »

evo vec  7 dana pijem charge  od LABRADE   i dobar je     proizvod!!!!!!!
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #18 poslato: Maj 24, 2009, 04:22:13 posle podne »

a sta je efedra? nesto kao efedrin,samo ne sinteticki onaj ili sta...?  ???

Ovo je iz knjige Kevin Trudeau "Prirodni lijekovi za koje 'oni' ne zele da vi znate":

Efedra je sastojak koji se uglavnom nalazi u biljci ma huang. Ta se biljka diljem svijeta koristi stoljecima, ponajvise u Kini, kao iznimno ucinkovit biljni pripravak za razlicite vrste bolesti, ukljucujuci pretilost i astmu. Bezopasna je i nevjerojatno ucinkovita. Efedra se koristila u sredstvima za mrsavljenje kako bi se ubrzao metabolizam i smanjio tek, i uspjesno je obavljala svoj posao. Ako biste uzeli goleme kolicine i ako se ne biste pridrzavali uputa na bocici mogli ste osjetiti neke stetne posljedice, primjerice nervozu ili drhtavicu slicnu onoj koja se javlja ako popijete dvadesetak salica kave. U izvrsno uskladjenoj kampanji ocrnjivanja FDA je zabranila koristenje efedre tvrdeci da je opasna. Bila je to koordinirana akcija ciji je cilj bio da ljudi povjeruju kako prirodni biljni dodatak prehrani moze biti opasan. Kampanja je bila osmisljena da bi ohrabrila Kongres da zabrani veci broj prirodnih pripravaka, a da uz to neopasne dodatke kao sto su temeljni vitamini i minerali klasificira kao lijekove koji se trebaju prodavati preko recepta i koje treba proizvoditi farmaceutska industrija. To se reklamiralo pod krinkom sigurnosti. Sigurnost s tim nema nikakve veze. Zasto?

Efedra je zabranjena jer su s njezinim uzimanjem povezana 153 smrtna slucaja. No, efedru su uzimali milijuni ljudi. Ako izdvojite bilo koju skupinu od deset milijuna ljudi tijekom godine dana prilicno su velike sanse da ce u toj skupini umrijeti 153 covjeka. FDA je tvrdila da postoji "povezanost" izmedju efedre i tih smrtnih slucajeva. No, apsolutno ne postoje dokazi da je efedra uzrokovala te smrtne slucajeve ili da je na bilo koji nacin povezana s njima. Medjutim, FDA i dalje tvrdi da je efedra opasna. Svaki pojedini lijek koji dobivate bez recepta je opasan! Ako otvorite medicinski ormaric, izvadite lijek i uzmete vecu kolicinu nego sto pise, postoji velika vjerojatnost da biste mogli umrijeti. Svaki pojedini lijek je opasna. Tu nije rijec o opasnosti, nego o tome tko ima kontrolu nad tim proizvodima. Zastrasujuce je to da se sve sto FDA kaze predocava kao istina i ne dopusta se iznosenje suprotstavljenih misljenja.

Razmislite o tome. Svake godine dvije tisuce ljudi umire jednostavno zato sto koriste aspirin. Nisu ga uzimali u prevelikim kolicinama, nego u preporucenim dozama. Cini se da aspirin nije bezopasan. No, nisam primijetio da su ga zabranili. Uvidjate li kamo to vodi? Kampanja ocrnjivanja obuhvaca dvoje: poticanje medijskih kuca i razlicitih publikacija na objavljivanje pozitivnih prica o lijekovima, krivo ili pogresno tumacenje istrazivanja o lijekovima i istovremeno sirenje svakovrsnih negativnih informacija o prirodnim pripravcima i holistickim iscjeliteljima.
itd.

A Efedrina™,koja se nalazi u sastavu DYM-BURN Xtreme ,nema nikakve veze sa efedrinom,osim slicnog naziva,i to
je kao sto kaze honda83,markentiski trik,ali mora se reci,vrhunski.
« Poslednja izmena: Maj 24, 2009, 04:26:51 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Mackolina
Gost
« Odgovor #17 poslato: Maj 24, 2009, 03:35:35 posle podne »

aha...posto sam videla to na jednom suplementu,pa reko da proverim o cemu je rec..  ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 24, 2009, 02:58:03 posle podne »

Biljka...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #15 poslato: Maj 24, 2009, 01:58:39 posle podne »

nema veze sa efedrinom, markentiski trik :). Dymatize-ova zastitna kombinacija biljaka, bla,bla, bla....
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #14 poslato: Maj 24, 2009, 12:25:09 posle podne »

a sta je efedra? nesto kao efedrin,samo ne sinteticki onaj ili sta...?  ???
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2009, 11:04:26 pre podne »

Da, da, razumem, i da si hteo da me ispravis, ne ljutim se ja, narocito kada ti vidim avatar  ;D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2009, 10:38:10 pre podne »

iz ekstratka guarane i kofein citrata 910 mg - to je ono sto sam ja procitao, u sustini ne vidim neku vecu razliku, ja ne spavam ni od guarane a ni od kafe :)


U nasem katalogu je navedeno tako kao sto si ti naveo,
zato sam i dao link ka sajtu samoga proizvodjaca,gde se boje vidi

Samo sam hteo,zbog ostalih,da skrenem paznju da nema 910 mg kofeina,jer bi to
stvarno bilo previse,vec ima 910 mg extrakta guarane,a u njemu se obicno nalazi
oko 22% kofeina,tako da etiketa kaze,da sa kofeinom iz 910g extrakta guarana i
dodatno ubacenim kofeinom,ima 330 mg kofeina na dve kapsule.

Nije mi cilj da tebe nesto ispravljam,nego smo imali par tema o kofeinu i dozvoljenim
dozama istoga,pa cisto da pojasnim malo bolje.
Sačuvana
   
honda83
Gost
« Odgovor #11 poslato: Maj 21, 2009, 11:31:25 posle podne »

iz ekstratka guarane i kofein citrata 910 mg - to je ono sto sam ja procitao, u sustini ne vidim neku vecu razliku, ja ne spavam ni od guarane a ni od kafe :)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #10 poslato: Maj 21, 2009, 10:37:06 posle podne »

Dyma burn sam probao, po meni je to mnogo kofeina, 910 mg u 2 tablete a piju se 4 dnevno - preporucena doza. Inace stvarno daju taj Kick, ekstra je osecaj, ali meni kofein smeta. Ako ti ne smeta, iz iskustva mogu da ti preporucim taj sagorevac a Charge ne znam kakav je, ali ako Marko kaze da je dobar, onda je dobar :)

Dyma-Burn Xtreme with Ephedrina ima 910mg guarane na dve kapsule,a od toga je 330 mg kofein.


charge labrada   sam uzeo,,,nisam ga nikad pio..nadam se da je ok

Nisi pogresio,Charge ASF je odlican sagorevac.
« Poslednja izmena: Maj 21, 2009, 10:40:08 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Maj 18, 2009, 09:56:38 pre podne »

Charge?  zeleni caj, kofein, bela vrba, djumbir, tirozin, l karnitin....

rekla bih jedna standardna kombinacija...     
Sačuvana
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2009, 03:00:01 pre podne »

Nekada veliki bodi-bider Lee Labrada je pre 10-tak godina pokrenuo svoju liniju sportskih preparata. Svi njegovi preparatri su napravljeni od visoko kvalitetnih sirovina i stalne kontrole kvaliteta. Labrada Nutrition svojom kvalitetom zauzima sam vrh meĂ°u proizvoĂ°ačima dopunske ishrane. Stalnom brigom za kvalitet zaslužuje slogan The Most Trusted Name In Sports Nutrition.
Razvojni principi LABRADA NUTRITION-a:
-Razviti i reklamirati samo sigurne, efikasne i inovativne proizvode koji zadovoljavaju najviše standarde i očekivanja: izgraditi mišićnu masu, redukovati telesnu masnoću i povećati atletske sposobnosti.
-Zadobiti poverenje kupaca i zaposlenih. Posvetiti im se i pomoći da poboljšaju kvalitet svog života.
-Postati ime od najvećeg poverenja u delu sportske ishrane.
-Stati iza garancije AKO JE NA ETIKETI ONDA JE I U KUTIJI.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2009, 03:43:41 posle podne »

Pazi, Labrada je uvek odlličan - sad je samo pitanje doze... počni polako i postepeno povećavaj dozu...
Sačuvana
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2009, 08:51:52 posle podne »

charge labrada   sam uzeo,,,nisam ga nikad pio..nadam se da je ok
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2009, 07:24:49 posle podne »

Dyma burn sam probao, po meni je to mnogo kofeina, 910 mg u 2 tablete a piju se 4 dnevno - preporucena doza. Inace stvarno daju taj Kick, ekstra je osecaj, ali meni kofein smeta. Ako ti ne smeta, iz iskustva mogu da ti preporucim taj sagorevac a Charge ne znam kakav je, ali ako Marko kaze da je dobar, onda je dobar :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.