TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 03:05:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Grudna kost...  (Pročitano 8723 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #21 poslato: Jun 12, 2009, 07:38:56 posle podne »

Evo danas sam ustao sa dosta manjim, skoro neprimetnim bolom u tom predelu, mozda je to malo i zasluga flugalina koji koristim zbog ruke... Bas sam danas imao trening grudi, nisam se mazao ni sa cim i nisam radio propadanja, vec kontrakosi benc umesto toga, i za sada nemam bas nikakve bolove, jedino me malo zaboli po sredini kada stisnem dlan o dlan i napumpam grudne misice, pa to izbegavam da radim, cisto da ne iritiram bzv. bolno mesto... Videcu sutra da li ima bolova, ako nema, onda su definitivno propadanja pravila "problem"...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
honda83
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 11, 2009, 10:28:41 posle podne »

Da, veoma moguce! Zameni malo propadanje i vidi sta ce da se desi. Imas strong nature, ja kupujem njihov glukozamin, a i moj pas je do godinu dana dobijao svakog dana :). Cena u tempu u Nisu je bila 265 dinara 30 kapsula, sto je stvarno dosta povoljno, ovde sam placao oko 370, u Jagodini. I mislim da stvarno deluje tek kada se ispiju vise kutija... U svakom slucaju, ne moze da skodi, sto znaci da koristi  8)

Inace, ja pre vezbanja mazem na laktovima crvenu kremu iz aloje, siguran sam da je jaca od Bengej-a, ali mu je verovatno jaca i cena... Koza me pece koliko je to jako...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #19 poslato: Jun 11, 2009, 10:17:59 posle podne »

Е видиш ту је проблем... пропадање је комплексна вежба (ангажује више мишићних фрупа), као и мртво дизање, набачај, избачај,... и њу не можеш заменити са простом! Тај бол сам и ја имао, а на крају сам схватио да сам био "неспреман" за пропадање (ма колико то глупо звучало) + нисам имао адекватан одмор!  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #18 poslato: Jun 11, 2009, 09:40:19 posle podne »

Zamenicu onda propadanja sa kontrakosim bencom, pa cu videti ima li razlike... Vec vise meseci me boli, sa svima kojima sam pricao kazu nista strasno i pretpostavljam da nije, ali me nervira i ponekad malo vise boli...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #17 poslato: Jun 11, 2009, 09:32:09 posle podne »

Можда ћу лупити глупост, али постоји могућност да си префорсирао тетива (илити "упаљене" су), јер је пропадање тешка и комплексна вежба... такође, може бити и последица неодговарајућег нагиба тела, итд итд..
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2009, 09:16:20 posle podne »

Coolicu, пре него што купиш било који производ за регенерацију хрскавице и сл. види да пре тренинга намажеш БенГеј (црвени) или Феналгон на припојним местима грудног мишића (отприлике предео предњег рамена, кључне и грудне кости), па јави да ли је успело...  ;)



Probacu prvo to, pa cu videti rezultate, HVALA svima na savetima!!! Fora je u tome sto mene to ne boli kada radim grudi, nego kada ustanem ujutru ili kada je misic hladan. Evo juce sam radio noge, znaci veze nisam imao sa grudnim misicima, jutros ustajem i bas me je bolelo u predelu te grudne kosti, a sada dok pisem ovo, me ne boli toliko, samo veoma malo i kada recimo pritisnem bolno mesto, tada zaboli....
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #15 poslato: Jun 11, 2009, 09:09:08 posle podne »

Coolicu, пре него што купиш било који производ за регенерацију хрскавице и сл. види да пре тренинга намажеш БенГеј (црвени) или Феналгон на припојним местима грудног мишића (отприлике предео предњег рамена, кључне и грудне кости), па јави да ли је успело...  ;)

Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jun 11, 2009, 09:08:27 posle podne »

Covece ja vec 3 godine osecam tenziju u grudnoj kosti od kad sam krenuo sa propadanjima i teretanom...to je to jednostavno...rib cage under pessure ...u gota live with it ...a ako boli onda ne znam sta je
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #13 poslato: Jun 11, 2009, 08:59:28 posle podne »

ima u apotekama al je isplativije da kupise u nekoj prodavnici suplemenata
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #12 poslato: Jun 11, 2009, 08:54:27 posle podne »

Probacu sa tim glukozamin sulfatom, nemam love za bilo koji ANIMAL suplement na zalost...  :(  Jel toga ima u apotekama, koja mu je cena otprilike?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #11 poslato: Jun 11, 2009, 08:51:01 posle podne »

...ili ANIMAL FLEX
ja sam suo da preparat radi tek posle 4-5 popijenog pakovanje...?? jel istina  :) :)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #10 poslato: Jun 11, 2009, 08:45:26 posle podne »

e ljudi ajde da ja malo dodam..primetio sam da svaki put kad uradim onu brutal pozu mene boli desni trapez negde na sredini..tako vec mesecima :P a i desno koleno npr kad igram mali fudbal kad malo jace sutnem luptu zaboli me sa unutrasnje strane malo pozadi..zna li neko sta moze da bude?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Jun 11, 2009, 08:41:21 posle podne »

...ili ANIMAL FLEX
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 11, 2009, 08:30:09 posle podne »

imam ja problem sa podlakticama ako drzim vecu tezinu, kao da me zigaju, ne znam kako da objasnim taj osecaj, kao da kosti ne mogu da izdrze....
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #7 poslato: Jun 11, 2009, 08:27:52 posle podne »

neme posle propadanja sa opterecenjem boli malo grudna kost,ali nista strano i samo tokom treninga,verovatno se tetive malo vise naprezu,a samim tim i veci je presing na kost......
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.