TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 11:34:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31216 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 17, 2009, 07:47:30 pre podne »

U viljuska ala si ti detaljista...Mi tacno znamo o cemu pricas,to je OK,ali jednostavno se ovaj izraz koristi i nisu svi fizicari i hemicari,niti je ovo neki od tih ispita.Iskreno bas bih volela da te cujem kada se npr meris i nekome hoces da saopstis sta vaga pokazuje,a ti mu verovatno kazes:"Moja masa iznosi..."  ::) ma sigurno...
Iskreno ja,iako sam obrazovana,ne govorim tako i iskreno kao hemicar bih na takav nacin gledano mogla da "ispravljam" mnoge stvari,ali cemu to trazenje dlake u jajetu?
Sačuvana
Be Happy!!!
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 16, 2009, 01:21:02 posle podne »

Знам да знаш,зато сам ти и навео то, да мало размислиш и видиш да нема смисла да то буду синоними(па нека важи њихова међусобна прпорционалност).Свако ко је образован пре ће у том смислу  употребити израз маса него тежина......Нашао си мене да "фарбаш" са тим твојим експериментом из физике,те експ. раде професори па дају ученицима да се "такмиче".'Ајде стварно нема смисла даље ширити причу,мислите како хоћете баш ме брига.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 16, 2009, 10:47:34 pre podne »

Viljuška, boriš se sa dva specijalca u fizici  ;D

šalim se, najlakše je promeniti...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 16, 2009, 08:26:16 pre podne »

E, ne filizofiraj, 2004.-e mi je par bodova na eskperimentu falilu da odem na Olimpijadu iz fizike (tacnije naucnu olimpijadu jer ima malo i biologije, hemije i matematike...), tako da si pogresnu osobu nasao da "farbas"  ;)

Sada kada sam ti lepo naveo da je potpuno isto, spominjes sada tu neki mesec, prostorije, kao da to ne znamo... Kakve bre to veze ima sa tezinom u ovoj oblasti, bre  :D

Pojedes 200 gr tunjevine i tezi si i masivniji si, i to proporcionalno, kontas  ;D A kada neko od nas ode na mesec, sredicu ja sa moderatorima da isprave temu, ako ti bas toliko bode oci
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 14, 2009, 07:15:10 posle podne »

Hahah, Viljuska: circulus viciozus  ;D
Samim tim sto smanjim masu (korigujes) smanjio si i tezinu, I OBRNUTO, tako da je i ovako poptuno ispravno!  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 14, 2009, 05:35:04 posle podne »

mislim da su poentu pojma  "telesna tezina"  svi do sada shvatili kako treba :)  pogotovo jer smo svi Zemljani (valjda) pa na sve na deluje sila teze :)  cak u navodima brojnih autora sam nalazila upravo ovako napisan pojam kad sam radila diplomski na temu  etiologija i mere prevencije gojaznosti kod dece
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 14, 2009, 02:33:23 posle podne »

Подфорум "Корекција тежине и дефиниција" би требало да преименујете јер је то погрешно написано.Маса је особина тела,a тежина тела je сила(изражава се Њутнима) којом тело одређене масе(кг) у одређеним условима притиска неку подлогу.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Jul 08, 2009, 02:37:05 posle podne »

uvazavam...  samo sto se to ne desava bas tako cesto na ovom forumu, sem one teme clana culturismo
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #23 poslato: Jul 07, 2009, 11:15:24 posle podne »

Da li mozete nove ljude na forumu zamolite da ne kucaju samo velikim slovima (all caps), jer je to stvarno iritirajuce i tesko za citanje. Ne znam sta zele da postignu time, misle da ce dobiti brzi odgovor ili da ce vise ljudi citati temu ali to svakako nije urodilo plodom kod mene.

Na svim forumima na kojima sam clan se ne dozvoljava "all caps" i moderatori brisu takve poruke/teme bez razmisljanja i jos kada su napisane kao "ocu tacan broj ne zanima me kako zasto" i jos sve to velikim slovima, zar to nije previse arogancije prema vecini koja nema nikakvu korist ovde?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2009, 11:43:03 pre podne »

A onima koji se ovde stvarno razumeju u materiju i moderatorima mogu da predlozim nacin kako odgovarati na postove, pre svega one tipa "kako da skinem stomak", "kako da se ugojim" i td.  Kada neko postavi takvo pitanje, nemojte ga obasipati odgovorima i sl. vec mu vi odmah postavite set pitanja tipa "napisi mi tacno sta pojedes u toku dana, koliko i kako treniras, koliko odmaras, sta koristis od suplementacije.......) i tako treba stimulisati sve nove clanove i one druge koji traze savet da ne postavljaju glupa i prosta pitanja na koja se vec milion puta odgovorilo, vec ovakva potpuna i konkretna, i videcete kako ce sve biti bolje i vama moderatorima, i onima sto postavljaju pitanja...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #21 poslato: Jun 22, 2009, 11:33:02 posle podne »

Из тих неких разлога, мој је предлог да се прво форум доведе у неко нормално стање, након тога убацити опцију да се сваком новом члану отвори прозор (pop-up) са основним информацијама и опоменом да пре него што отворе тему користе претраживач, у супротном 10,20,30,... % упозорења, на 100% добија бан и ћао здраво! Наравно, та упозорења би била и за нас форумаше, уколико се спамује, прети...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #20 poslato: Jun 22, 2009, 09:58:44 posle podne »

Tacno! Stvarno je jako lose ovde sve izorganizovano. Evo recimo ima puno tema "kreatin za pocetnike", zatim "bcaa za pocetnike" i td. i tu ima SVEGA sem onoga sto bi tu trebalo da pise. Treba napraviti takve teme, sve detaljno objasniti, staviti na vidno mesto, sticky i zakljucati te teme da ne bi bilo glupih postova koji guse sustinu... A da pocetnici preteruju, to je tako na svakom forumu, pa i ovde, jer ljudi nece da citaju, vec bi svo znanje odmah, a to ne ide tako... Ovde nisam video nijednu temu tipa: "jedem to i to, od suplemenata koristim to i to, treniram tako i tako, ali imam problema sa ovim" E to su konstruktivna i ozbiljna pitanja kakva se trebaju postavljati, a ne "sta da uzmem da skinem stomak?", "Uzmi Animal cuts" i tako u nedogled...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Jun 22, 2009, 09:49:23 posle podne »

ja sam pre jedno godinu dana postavio temu ZA MODERATORE gde sam molio da se odradi jedno veliko ciscenje glupih tema i spama,gde bi se napravio FAQ u svakom podforumu itd itd....ali evo sta ispade...ne zna se gde je rep a gde glava sad

Ja sma licno odgovarao pre na svako glupo pitanje o treningu i svima pisao trening i suplementaciju i blabla,ali posle 40e iste teme zapita s ecovek cemu forum uopste??? i sto je najgore ljudi koji ovd ena forumu imaju 0 ili 2-3 posta umesto da citaju nesto,svaki dan dobijam 4-5 novih prijatelja na msn koji me pitaju ista pitanja umesto da malo citaju po forumu....ali ne krivim ih jer je citati ovde HAOS ima sedam miliona nepotrebnih tema,koje ili treba spojiti ili eliminisati....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #18 poslato: Jun 22, 2009, 08:22:37 posle podne »

Realno pre je bilo mnogo zabavnije secam se da sam ono tipa na svakih pola sata-sat refresovao stranicu,pre jedno godinu ipo,dve jer je mnogo ljudi ucestvovalo u raspravama,novi su dolazili,ali slozimo se bio je tu i Miki koji je kad god mogao pisao na forumu i na svako pitanje odgovarao sa razlicitih pristupa i kontam da od kada je on otisao,forum je poceo polako da stagnira...Stalni clanovi medju kojima su filip,vuksa,markoni,ja,quaersma,lokki,ognjen itd (nekog sam i zaboravio izvinjavam se na tome),ewo od kada sam ja na forumu ima mozda 2-3 osobe kojoe su dosle i ostale,to su Franc,Nitro koje sam ja zapamtio i verovatno sam izostavio 1-2 mozda 3 ! osobe,ali to je tipa za 2 godine mozda 6 osoba ? Plus su stare otisle,nesto definitivno ne valja ovde....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #17 poslato: Jun 22, 2009, 07:45:20 posle podne »

secam se davno bese..ovo je pre bio dobar forum..dobra ekipa je bila tu..neki su otisli i od kad su oni otisli ovaj forum je postao jedan veliki off..pise se puno budalastina..ima puno offa..a za sve su to krivi moderatori sto nisu na vreme sprecili...iskreno mnogo vise bih voleo da citam postove od marka dimitrijevica maxxa i markonija..ali oni ni ne treba da pisu dok se neke stvari na forumu ne rasciste
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 17 upita.