TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:21:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: mala pomoc  (Pročitano 3633 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2009, 10:40:02 posle podne »

Problem je u tome sto svako ko kupi geiner ocekuje da ce od njega dobiti masu ali misicnu! Vecina nazalost misli tako,da je to istina bilo bi dobro ali nije.Ja sam na primer testirao na sebi skoro sve vrste geinera sa raznim varijacijama uh.I pored svoje dobre ishrane sa regulisanim unosom uh uz geiner kada sam ga uvece uzimao pred spavanje dobio sam malo masti.Naravno to sve zavisi koji je geiner u pitanju ali u sustini svi su tako radili.Mislim da je uvece nepotrebno uzimai ga.U toku dana ako se dobro raspodeli,(moze ujutru i odmah posle treninga) svakako ce dati rezultate ako se jos neke kocke poklope.
Od svih u toj seriji koje sam ja testirao ubedljivo je najbolji mega geiner od dymatize.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jul 15, 2009, 01:26:21 posle podne »

Tako je  ;) Naravno da se tim pred spavanje ne dobija kvalitetna misicna masa ali kg su verovatno zagarantovani, a ljudi sa problemima sa manjkom kila upravo imaju taj cilj... naravno ima i onih koji bi samo misice nabacili, ali to ide malo teze...

Uglavnom, kao sto rekoh, nisam koristio nikad tako da sam samo izneo misljenje, sada sta je najbolje neka svako za sebe proceni, objasnili smo svrhu
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Jul 15, 2009, 12:01:52 posle podne »

E, to je i najveća dilema kod gejnera. S jedne strane, ne preporučuju se uveče(zbog čega? zbog u.h. koji se ne bi iskoristili kao energija i otišli u masti), a sa druge strane, svrha gejnera je povećenja telesne mase i ljudi ih sa tim ciljem i kupuju.
A, što kaže Ogi, ima li boljeg trenutka za brzo nabacivanje kilaže nego u.h pre spavanja. :D

No, opet, jedan broj ljudi gejnerom samo pokušava da malo podigne dnevni kalorijski unos(radi neke kvalitetnije mase) pa ga koriste samo posle treninga i eventualno još jednom u toku dana. Uveče nikako.

Dakle, priča oko gejnera ume da deluje i pomalo smešno, jer ih i većina proizvoĂ°ača preporučuju neposredno pre spavanja.
Sve se vrti oko toga šta je nečiji cilj. Može biti opasno igrati se s gejnerima ako želimo kvalitetnu masu(mišićnu) a, opet, šta će nam uopšte gejner ako želimo kvalitetnu masu?! :D

Pa, onda i od samog sastava gejnera zavisi u kojoj meri će masa biti ne/kvalitetna, i koliko često u toku dana ga možemo koristiti, i da li može da posluži kao MRP itd.

Ma, možemo se ovom pričom ceo dan vrteti u krug.
« Poslednja izmena: Jul 15, 2009, 12:03:46 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 15, 2009, 09:08:40 pre podne »

Da, pretpostavio sam, mada zar nije njima cilj i nabacivanje kilaze :), sta je bolje za to nego hidrati uvece  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2009, 08:42:59 pre podne »

jedino zbog velike kolicine ugljenih hidrata se ne preporucuje bas uvece...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jul 15, 2009, 08:40:45 pre podne »

Napisao sam posle treninga, i uvece... ne moze skoditi gainer uvece, valjda, jer sam procitao i posle i uvece... ali O.K., nisam nikada pio tako da nisam potpuno upucen
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Jul 14, 2009, 09:05:43 posle podne »

geiner ne idi pre spavanja,vec posle treninga i kao medjuobrok pre treninga,tribulus pre treninga i pre spavanja.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2009, 01:50:44 posle podne »

Pa kao sto ti pise na prozivodima (mozes i pogledati na naslovnoj - pansport.eu), kre alkalyn pre i posle treninga, tribulus uvece pred spavanje, i volmass posle treninga i uvece pred spavanje...
Sačuvana
taske85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2009, 01:37:44 posle podne »

kad je najbolje da pijem ovu suplementaciju posto sma malo zbunjen

1.Volummass 35
2.Kre-Alkalyn
3.Tribulus Terrestriss
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.