TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:54:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Posle kralja biciklizma, vraća se i kralj F1 - Šumaher!!!!!  (Pročitano 5620 puta)
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #12 poslato: Jul 31, 2009, 12:01:37 posle podne »

I ja, nadam se pobjedi, kakva bi to senzacija bila, da pokaze malo ovoj decici kako se vozi  ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jul 31, 2009, 07:04:35 pre podne »

KERS sistem, slik gume, novi bolid, su stvari na koje Šumaher nije navikao, ne kazem ja da je skroz bio odsutan, uvijek je on bio uz tim, ali svakako da nije u takmicarskoj formi. Ima 3 nedelje do prve trke, vidjecemo...

Upravo zbog toga sam rekao da ne očekujem podijum za Šumija. Potajno se nadam da će se bar jednom popeti na prva 3 mesta, ali realnost je nešto sasvim drugo.
Da je bilo ko drugi, ne bih mu dao ikakve šanse pri ovakvom povratku. No, Šumija nikada ne smemo otpisati. Možda nas sve prijatno iznenadi. :)

U svakom slučaju, biće pravo zadovoljstvo gledati ga na stazi. Jedva čekam GP Spain.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jul 30, 2009, 08:12:31 posle podne »

...neki tamo Bron GP keca ko budale...

nije to neki Brawn GP, to je ekipa Ross-a Brawn-a, coveka koje bio glavna faca u ferariju dok je Šumi vladao F1...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #9 poslato: Jul 30, 2009, 06:11:43 posle podne »

On je radio na tom bolidu tako da te gume i to ne predstavlja mu nikakav problem valjda...
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #8 poslato: Jul 30, 2009, 06:09:21 posle podne »

KERS sistem, slik gume, novi bolid, su stvari na koje Šumaher nije navikao, ne kazem ja da je skroz bio odsutan, uvijek je on bio uz tim, ali svakako da nije u takmicarskoj formi. Ima 3 nedelje do prve trke, vidjecemo...
Sačuvana
I don't give a fuck
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #7 poslato: Jul 30, 2009, 06:00:53 posle podne »

Comeback Sumahera je ipak jedan od vecih a i ja mislim tjs vecina da je on svetlosnu godinu ispred ovih sad.Jedino ako Ferari kao tim nesto ne zajebe posto dozvoljavaju da ih neki tamo Bron GP keca ko budale.Videcemo kako ce sve to da prodje mada moguce je da se Masa vrati posto se oseca bolje (verovatno se uplasio da ne izgubi mesto pa je taj strah proizveo neki napredak u lecenju).
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #6 poslato: Jul 30, 2009, 05:11:35 posle podne »

Ne fali Šumiju luksuza ne brini, nije se on zbog toga vratio...
Sačuvana
I don't give a fuck
Nitro
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jul 30, 2009, 03:44:30 posle podne »

ma nisi razumeo...hocu da kaezm da ti comebackovi retko gde prolaze...i obicno su potezi da se nagrne neka kinta jer im fali luksuza u odnosu na stare dane  ;D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #4 poslato: Jul 30, 2009, 12:31:30 posle podne »

Vratice se uspesno formuli ko kolman olimpiji xD  ::)
Sumaher ima znanje Coleman genetiku i hemiju  :P
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jul 30, 2009, 12:07:45 posle podne »

Vratice se uspesno formuli ko kolman olimpiji xD  ::)
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 349


« Odgovor #2 poslato: Jul 30, 2009, 10:48:11 pre podne »

Sumaher je kralj tu nema neki podijum samo number one !!!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Jul 30, 2009, 10:40:05 pre podne »

Racing legend Schumacher announces comeback
Posted: 01:16 PM ET

BERLIN, Germany (CNN) — Formula One motor racing legend Michael Schumacher intends to come out of retirement to replace injured driver Felipe Massa, he said Wednesday.

Schumacher, who won seven Formula One championships before retiring, will drive in place of Massa, who was badly injured in a freak accident on Saturday.

“I will prepare myself to take the place of Felipe,” Schumacher said in a statement obtained by CNN.

Massa and Schumacher both race for the same team, Ferrari.

Schumacher must have medical exams and will be in the Ferrari cockpit for the next race, in Spain next month, if those tests go well, his representative Sabine Kehm told CNN.

Schumacher said his Formula One career had been closed “long and completely,” but that he would return out of loyalty to Ferrari.

“As a competitor I also very much look forward to facing this challenge,” he said.

Schumacher, 40, retired in 2006.

Massa suffered a skull fracture when he crashed at 200 kpm (138 mph) after being hit in the eye by flying debris from another racer’s car.

Doctors say he may never regain full use of that eye, which would end his racing career.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ljudi, ja sam oduševljen. :) :) :)
Najpre povratak Armstronga u biciklizam, a sada se i Šumi vraća. :)
Obožavam te ljude i puno mi znači ova vest. Nakon povlačenja Šumahera, nisam imao nijednog ličnog favorita u F1 svetu, kao što ni u biciklizmu nisam imao nakon Armstronga.

Neću da očekujem puno od Šumija i da maštam, ali će mi bit drago samo što ga ponovo gledam na stazi. A ako i padne neki podijum, pa to bi tek bilo ekstra. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.