TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:04:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sauna za pocetnike :D  (Pročitano 4879 puta)
Mackolina
Gost
« Odgovor #8 poslato: Avgust 06, 2009, 09:16:52 pre podne »

mislim da mi lepse zvuci to sa parom... :D
samo mislim da ti bas i nije zdravo svaki dan da ides u saunu... :P
« Poslednja izmena: Avgust 06, 2009, 09:19:41 pre podne od strane Mackolina » Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #7 poslato: Avgust 06, 2009, 09:15:40 pre podne »

manje vise isto..u tim vlaznim je kao para unutra..a u ovim suvim..laganica :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mackolina
Gost
« Odgovor #6 poslato: Avgust 06, 2009, 09:14:09 pre podne »

Ja sam jos davno bio u jednoj sauni u niskoj banji, i veruj mi da ono treba izdrzati...  ;D  Vazduh je toliko suv da je to strasno!!! Mislim meni ono nije prijalo, ne znam kakva iskustva imaju ostali...

e pa ja sam cula da postoje suve i vlazne saune...valjda ima neke razlike u tipovima sauna...

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Avgust 06, 2009, 08:48:36 pre podne »

Hahaha, kerozin :)...

Inace moje misljenje (nakon nekoliko procitanih diskusija oko saune) je da nikako nije to sto se predstavlja... Detoksikacija je oslobadjanje toksina (logicno), a sedenjem u sauni na visokoj temperaturi iz tela se gubi samo voda i mineralne soli! A upravo su to stvari koje su preko potrebne organizmu... Da bi se konkretno gubile stetne materije iz tela, otrovi t.j. toksini, misici moraju biti aktivni, a u sauni to nikako nije slucaj... stoga udjete u saunu, izgubite 1.5 l vode sa solima i onda svakako morate to da nadoknadite pijeci vodu nakon... Znaci sa te strane, detoksikacije i mrsavljenja, potpuna zabluda... a sto se tice promene temeprature i da li se ta strane postoje dobre stvari, neznam pa ne ulazim u to... mislim da je dobro za kozu jer se cisti...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Avgust 06, 2009, 08:12:16 pre podne »

idem skoro svaki dan u saunu posle rvanja..prija..postala mi je navika..kad je suv vazduh uzmi prospi malo vode po kamenju..e da bilo pre neki dan na vestima na rts-u da mi je izgorela sauna na treningu :D

neko prosuo benzin na kamenje :D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Avgust 06, 2009, 12:18:46 pre podne »

idem skoro svaki dan u saunu posle rvanja..prija..postala mi je navika..kad je suv vazduh uzmi prospi malo vode po kamenju..e da bilo pre neki dan na vestima na rts-u da mi je izgorela sauna na treningu :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2009, 12:06:00 pre podne »

Ja sam jos davno bio u jednoj sauni u niskoj banji, i veruj mi da ono treba izdrzati...  ;D  Vazduh je toliko suv da je to strasno!!! Mislim meni ono nije prijalo, ne znam kakva iskustva imaju ostali...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Mackolina
Gost
« Odgovor #1 poslato: Avgust 05, 2009, 11:21:43 posle podne »

Htela bih da probam saunu na jesen...cujem da je extra za kozu i jos milion drugih stvari,detoxikacija,ovo-ono...  :D
a nije ni nesto mnogo skupo,400 din. ovde na 11-om ...drugarice su malo skepticne po pitanju temperature u sauni,ali valjda ce to prevazici,sigurno nije nista strasno...  :D
pa ako moze par saveta od onih koji su vec bili (a ovde mnogi jesu jer ih ima u mnogim teretanama) ...  8)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.