TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:05:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100m Usain Bolt -World championship in athletics,berlin 2009  (Pročitano 16933 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #95 poslato: Avgust 29, 2009, 11:53:36 posle podne »

pa on je zadovoljan sto je najbrzi na planeti..sponzori su srecni jel je njihov :D a i on i sponzori su jos zadovoljniji zato sto znaju da on moze brze od toga :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #94 poslato: Avgust 29, 2009, 11:51:00 posle podne »

Evo Ognjene I Mackolina je primetila da namerno ne trci punom snagom nego racuna koliko da uspori da bi sledeci put to oborio pa bap 100 000.E moj ti taj isti Bolt ima da se proda kao i svi ostali i gotovo sutra ga niko vise ne pominje a on negde ladi one loptice ispod pojasa  :D

Samo ti vezbaj i bavi se tim tvojim sportom to je fino i zdravo ja ti zelim puno srece.Ne moras nista da pises sve je receno  ;)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #93 poslato: Avgust 29, 2009, 10:40:07 posle podne »

Ne znam sta bi mogao biti uzrok tome  ::) ::) ::) ;D

ja samo navodim ono sto vi zelite xD,a tebe kad asocira zivo me zanima kakve uzroke ima tvoja masta
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #92 poslato: Avgust 29, 2009, 10:38:29 posle podne »


meni se svidja kakve noge i gluteuse imaju sprinterke  ;D ,ali gornji deo tela im je mnogo muskobanjast uglavnom...


i meni se svidjaju gluteusi sprinterki

pa naravno 8)  svakome sa dobrim ukusom...jos ako su iz Brazila,au,te devojke su po pitanju gradje...imaju tu vrh gradju : izrazene obline grudi i zadnjice a uzak struk i ravan stomak,dosta cesto vidljive trbusnjake ,i noge onako jake i bez celulita sa finom definicijom kvadricepsa i onim prelazom izmedju zadnje loze i kvadsa...

Nego,jel se meni cini ili Bolt namerno usporava malo pred finis?
 bas mi se tako cini da radi svaki put...kao da namerno ostavlja maximum za sledeci put i tako stalno obara sopstveni rekord...i jos je visok ,a koliko znam za trkace to bas i nije dobro da su puno visoki...mada,covek je nadljudsko stvorenje definitivno...mislim da kada bi trcao iz sve snage,mogao bi i ispod 9,ali valjda namerno nece,da svaki put uzme lovu za oboreni rekord...nije ni on mutav... :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #91 poslato: Avgust 29, 2009, 10:07:56 posle podne »

Sasa sa tobom ne vredi ulaziti u konverzaciju jer malo slabije shvatas o cemu ti pricam. Ko je spominjao uopste pare? Zasto smaras sa tim, pa to je sasvim normalno. Zbog cega bi neki biznisnem naplatio svoj rad, a npr sportista ne??? Pa ne da je zasluzio toliki novac, nego 10 puta vise... Sta je sa ostalim "sportovima", poput golfa npr... Naravno da ce iskoristiti svaku sansu da zaradi, a ti izgleda ne kontas sta je sponzorstvo, ja verujem da bi ti bio toliki karakter da ti ne bi imao ni jednog sponzora  ::) Ti bi trcao za dobrobit planete zemlje...
Opet pises besmislice i svadjas se sam sa tobom, jer to u vezi para niko ne porice. Drugi put ti kazem da sam se uhvatio za tvoju recenicu o znacenju rezultata, i to je to. Nemas predstavu sta znaci postici neki rezultat u sportu i kolika je licna satisfakcija nakon toga ako istinski volis taj sport, pa to ne moze zameniti brdo para...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #90 poslato: Avgust 29, 2009, 09:13:34 posle podne »

Ovaj Nitro uvek ima neke gey asocijacije  :D :D :D
Ne znam sta bi mogao biti uzrok tome  ::) ::) ::) ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #89 poslato: Avgust 29, 2009, 08:15:35 posle podne »

Svidjaju ti se gluteusi sprinter(s)ki    ::) 
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #88 poslato: Avgust 29, 2009, 04:46:33 posle podne »

i meni se svidjaju gluteusi sprinterki

Ajde???  ::) ::) ::)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #87 poslato: Avgust 29, 2009, 04:42:57 posle podne »

 ;D ;D ;D
Sačuvana
I don't give a fuck
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #86 poslato: Avgust 29, 2009, 04:38:02 posle podne »



meni se svidja kakve noge i gluteuse imaju sprinteri...


:) :) :)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
nickey
Gost
« Odgovor #85 poslato: Avgust 29, 2009, 04:28:18 posle podne »


meni se svidja kakve noge i gluteuse imaju sprinterke  ;D ,ali gornji deo tela im je mnogo muskobanjast uglavnom...


i meni se svidjaju gluteusi sprinterki
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #84 poslato: Avgust 29, 2009, 01:41:24 posle podne »

Oprosteno ti je,naravno da se razumem u sve osim u matematiku slabo mi ide a za sve drugo pitaj zato sluzi forum  ;)
Jedva cekam da upoznam tvog dedu da odigramo neku simultanku.

E sad malo ozbiljno pominjes neke vrhunske sportiste pa bih ja da pitam bez vredjanja dal ti spadas u tu grupu jer nisam te primetio u medijima?Ako spadas moja greska Srbija ima puno sportista pa ne mozes sve da ispratis eno npr Nadja Higl nisam ni znao za nju a vidi sad  :o
Ja kazem da je njemu vazan rezultat ali ne toliko eno ti klip sa olimpijade pa vidi kako je usao u cilj,da nije pozdravljao publiku nego da je gurnuo glavu kroz cilj mogao je jos tad da zabelezi ispod 9,40 ali pitanje za tebe glasi sto nije? On je sam rekao na Svetsko da ne juri rekord jer je na OI vez pokazao koliko vredi,ali opet pitanje zasto ga je oborio i evo odgovora zbog ceka od 100 soma,zbog mnogo vise novca od sponzora i zbog angazmana u drugim sportskim vodama kao sto je RAGBI ZA 450 JEBENIH MILIONA EVRA.AAAAAAA BREEEEE PAARRRREEEE

Da ti dam sad 5000 evra da mi iscepas drva ti kao nebi?  :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #83 poslato: Avgust 29, 2009, 10:40:12 pre podne »

Cjuti da nema penzionera sah kao sport bi zamro,kod nas u  bg su treninzi na kalemegdanu svaki dan od jutra do mraka
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #82 poslato: Avgust 29, 2009, 12:05:31 pre podne »

sasa037: Da, u pravu si, ipak si ti vrhunski sportista pa znas bolje od mene... sorry...

Obozavam experte koji sve znaju poput tebe... a Srbija ih je puna... Kada cujem te vase price, ulepsate mi dan... Upoznacu te bez problema sa mojim dedom, oni imaju takve price kada se skupe uvece da bleje na ulici na klupi uz pivo... razumete se u sport, u tehniku, u automobile, fudbal, u astronomiju, matematiku, politiku, ma sve zivo  :(...

Mesas babe i zabe, naravno da novac igra veliku ulogu i da ce sve uraditi zarad novca, ali covece ti si napisao da vise sponzorima znaci uspeh nego njemu, ALO!!! Samo za to sam rekao da bulanis, jer se ta recenica granici sa ludoscu...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #81 poslato: Avgust 28, 2009, 09:41:18 posle podne »

zaista Semenya deluje kao musko,a tek glas sto ima...  :o
i tu mislim na crte lica i sve to,ne samo na gradju tela (pa logicno da atleticarke koje trce sprint jesu malo vise napucane tete  ;D )
meni se svidja kakve noge i gluteuse imaju sprinterke  ;D ,ali gornji deo tela im je mnogo muskobanjast uglavnom...
a sprinteri,nemam reci, pure muscle, savrsenstvo...  ;) 8) ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 19 upita.