TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:07:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan  (Pročitano 66235 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #191 poslato: April 18, 2014, 07:35:02 posle podne »

Ovo je veoma stara tema, pa je zato promakla da bude zaključana. Na našem forumu nije dozvoljena priča o AAS-u, GH ili bilo kojim drugim oblicima dopinga.
Sačuvana
MrPeki96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Ako si poceo nesto da radis,zavrsi to do kraja..

« Odgovor #190 poslato: April 18, 2014, 07:31:06 posle podne »

Da li ce biti nezeljenih efekata ako ga uzimamo samo 20 dana?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #189 poslato: Novembar 27, 2008, 01:16:17 posle podne »

Brate ja nisam spominjao da su oralni "bolji" ili "efikasniji" od injekcionih....A i rekao sam zasto se uzimaju uz kombinaciju sa injekcionim,a i nisam rekao da treba furati 12 nedelja sa oralnim samo sam napomenuo da ako ide recimo 8 nedelja sa recimo 20mg daily,to je skroz ok ako kura recimo traje 10-12 nedelja pa se pravi potpora sa oralnim aas.No obicno se ide 6-8 nedelja sa manjom miligrazom ili 4 nedelje sa vecom,ali sve to da bi sto bolja iskoriscenost bila samog injekcionog.No ne zalazim u sam rad oralnog AAS koji naravno kao i svaki aas mora raditi....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #188 poslato: Novembar 27, 2008, 10:02:28 pre podne »

Niko i nije poredio anadrol 50 i metan. A pitaj bilo kog BB, i reci ce ti da jako retko ako i uopste, uzima oralne steroide (u ovo racunam suspatance koje se smatraju AAS, ne ostale stvari). Jednostavno injektvni su bolji, sigurniji efikasniji. Ali vi trpajte orale, kako hocete. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #187 poslato: Novembar 27, 2008, 02:02:23 pre podne »

brate anadrol je jedno 3x stetniji nego metan,naposim,winstrol.Drugo doze anadrola su drugacije nego ovih oralnih....
A oralni steroid kada se kombinuje se sa injekcionim se uzima kako bi sto vise slobodnog testa bilo u krvi dok bi se oralni prvi vezao....Tako da bi injekcioni aas bio sto vise iskorsceniji...Zato i doze uglavnom ne treba prelaziti vise od 25-30mg jer su to itekako radne doze,a i rade posao
Drugo da bi stvarno doslo do tolikog ostecenje jetre stvarno treba uzimati i vece doze i mnogo mnogo duze.....
I anadrol i metan se stvarno ne mogu porediti
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #186 poslato: Novembar 27, 2008, 01:35:26 pre podne »

Brate metan kad se sam koristi uz dobru klopu rezultati ce biti visok porast snage i naravno voda uz neki minimalan dobitak mase....
A o tome da upotreba aas duze od 6 nedelja oralnog ce sjebati jetru je apsurdno.....Ne radi jetra na satnicu pa ako se prekoraci ona se sjebe....
Drugo uzimanje metana od 25mg daily ne opterecuje toliko jetru kao kada se uzimaju neke doze od preko 40mg......A ima takvih doza.....
Dakle svako ostecenje jetre se potkrepi uzimanjem liv 52 ili liver forte koji je jos jaci i bolji,pa ako se ide duze od 6 nedelja i ako je nekom frka moze uzeti i u toku kure ako su vece doze,ali manje doze ne opterecuju koliko ljudi misle......

a ti bi uzimao duze od 6?pa jes ti lud jbt? gde si video da s etako jaki oralni steroidi kao metan,anadrol koriste duze od 4-5 nedelja??Koji manijak ce uzimati metan 8 nedelja pobogu,i sto je najbitnije ZASTO? kad bi se sve stvari tako lako resavale e uzmes malo liv,malo proviron i sve super kul,ond abismo bili svi slozni i srecni i pevusili do kraja zivota...jesi razgovarao s anekim bodibilderom kako to u praksi izgleda??Svatas koja je svrha glavna oralnih aas?
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2008, 01:44:03 pre podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #185 poslato: Novembar 27, 2008, 01:14:43 pre podne »

Brate metan kad se sam koristi uz dobru klopu rezultati ce biti visok porast snage i naravno voda uz neki minimalan dobitak mase....
A o tome da upotreba aas duze od 6 nedelja oralnog ce sjebati jetru je apsurdno.....Ne radi jetra na satnicu pa ako se prekoraci ona se sjebe....
Drugo uzimanje metana od 25mg daily ne opterecuje toliko jetru kao kada se uzimaju neke doze od preko 40mg......A ima takvih doza.....
Dakle svako ostecenje jetre se potkrepi uzimanjem liv 52 ili liver forte koji je jos jaci i bolji,pa ako se ide duze od 6 nedelja i ako je nekom frka moze uzeti i u toku kure ako su vece doze,ali manje doze ne opterecuju koliko ljudi misle......
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #184 poslato: Novembar 27, 2008, 12:21:07 pre podne »

nije metan govno..samo ga treba dobro uklopiti sa ostalim aas i onda je dobar :D

Brate, lik je pitao da li je metan SAM METAN dobar, a swi znamo odgowor na to pitanje!
jel si probao metan?sam?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12905


Never give up!

« Odgovor #183 poslato: Novembar 27, 2008, 12:18:58 pre podne »

Zamolio bih da se drzimo teme.Imate caffe pa offujte koliko vam je volja.Hvala.
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #182 poslato: Novembar 27, 2008, 12:12:35 pre podne »

nije metan govno..samo ga treba dobro uklopiti sa ostalim aas i onda je dobar :D

Brate, lik je pitao da li je metan SAM METAN dobar, a swi znamo odgowor na to pitanje!
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #181 poslato: Novembar 26, 2008, 10:27:53 posle podne »

Da li bi bilo dobro tokom kure sa metanom uzimati surutku i selen ???

Koji ce ti moj owo?

Batali metan, gowno je, bolje ti je da uzmes sam Test, nego sam metan.

nije metan govno..samo ga treba dobro uklopiti sa ostalim aas i onda je dobar :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Lokk1
Gost
« Odgovor #180 poslato: Novembar 25, 2008, 11:32:18 posle podne »

urke kad vec imash msn brate prichali smo vec o tome .. bolje navataj hansa da ti on to objasni lepo ili pitaj vec nekog u koga imash poverenja ... ovako  se ubacuju ,,struchnjaci'' sa fantastichnim savetima a nisu svesni da ovo ipak nije pirinach i nego je hemija i da se ljudi mogu sjebati .. zato uozbiljite varijantu

inb4 ovo gore sam napisao zato shto svejedno znam da ce se zadnje 2 strane brisati
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #179 poslato: Novembar 25, 2008, 08:04:15 posle podne »

pa necu ako ne bude off
Ok ti probaj.
Treninzi.. to nije offtopic podforum pa si offtopicovao.. ;-)

ok znaci opomeni ako mislis da je off topic,ne vidim problem jbt


sta d aprobam :D prebices me :D :D :D :D :D :D
haha.. To ti ne gine a videcu jos nesto da smislim,,Btw offtopicujes momak xD
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #178 poslato: Novembar 25, 2008, 07:58:43 posle podne »

pa necu ako ne bude off
Ok ti probaj.
Treninzi.. to nije offtopic podforum pa si offtopicovao.. ;-)

ok znaci opomeni ako mislis da je off topic,ne vidim problem jbt


sta d aprobam :D prebices me :D :D :D :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #177 poslato: Novembar 25, 2008, 07:51:51 posle podne »

pa necu ako ne bude off
Ok ti probaj.
Treninzi.. to nije offtopic podforum pa si offtopicovao.. ;-)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.