TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 04:50:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2009 Atlantic City Pro  (Pročitano 12533 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #26 poslato: Septembar 07, 2009, 12:23:36 posle podne »

Dobra tema za podsecanje na nase "starije" takmicare. Masana sam nedavno sreo u "Darkvudu" u BG-u, eto, obojica smo stripomani, i dobro se ispricali.Marko je rekao o Pedji a vest da bi se Jovica jos jednom "vratio" je stvarno interesantna.

Ha,ha,ha.... "Emro je stalno nesto drugi" sam namerno citirao jer mi je bilo simpaticno. Bravo, samo neko ko detaljno prati nas BB moze da upamti upravo to zato sto je bas to karakteristicno bilo za njegove nastupe kod nas. Emro i ja smo se intenzivno druzili dok nije otisao za Ameriku i dan danas mi nije jasno odakle mu toliko mentalne snage da razmislja samo o BB. Ja mislim da retko ko ima toliko drugih mesta na Drzavnim prvenstvima od njega.
2.mesto 1995 Drzavno u Beranima -80kg,
2.mesto 1996 Drzavno u Kucevu   -80kg,
2.mesto 1997 Drzavno u Varvarinu -80kg,
2.mesto 1998 Drzavni kup u Boru  -90kg,
2.mesto 1999 Drzavno u Baru       -90kg,
2.mesto 2000 Drzavno u Subotici  -90kg..... i stvarno ne mogu da se setim trenutno gde jos, ali je bilo sigurno.....

Evo, malopre me je zvao i kaze da mu je forma odlicna i da mu dobro ide trenutno.



Prosto je bilo jace od mene da se podsetim,a i da podsetimo ove mladje clanove na lepa vremena...Uvek sam se trudila da pratim ovaj sport,jedino sada mi obaveze ne dozvoljavaju da sve to ispratim kako treba,ali trudim se jer stvarno uzivam u tome...

U svakom slucaju,maximalna podrska Emru,a ti,Robert i ostali cete nas vec izvestavati kako ce proci nas favorit 11.-12.09.09.
Sačuvana
Be Happy!!!
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #25 poslato: Septembar 06, 2009, 06:56:47 posle podne »

Eve ga i number 14 bijatch xD ;D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Septembar 06, 2009, 06:19:52 posle podne »

Updateovana lista učesnika.


[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #23 poslato: Septembar 06, 2009, 08:36:31 pre podne »

with the respect, ovo je zvucalo tako uvrnuto Hhahhahaha kralj   :P :P :P lud si majke mi  ;D
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #22 poslato: Septembar 06, 2009, 06:20:11 pre podne »

Gorane ja se sećam kad smo ga mazali za binu u teretani kod tebe, tad sam prvi put u životu video i opipao onako tanku kožu, imao sam utisak da će se pocepati dok se maže.Davno to beše...
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #21 poslato: Septembar 05, 2009, 09:00:44 posle podne »

ma kakav god je "nas" je i drzimo mu palceve za sto bolju formu na takmicenju

Bas tako
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #20 poslato: Septembar 05, 2009, 06:15:34 posle podne »

ma kakav god je "nas" je i drzimo mu palceve za sto bolju formu na takmicenju
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #19 poslato: Septembar 05, 2009, 05:27:02 posle podne »

Dobra tema za podsecanje na nase "starije" takmicare. Masana sam nedavno sreo u "Darkvudu" u BG-u, eto, obojica smo stripomani, i dobro se ispricali.Marko je rekao o Pedji a vest da bi se Jovica jos jednom "vratio" je stvarno interesantna.

Ha,ha,ha.... "Emro je stalno nesto drugi" sam namerno citirao jer mi je bilo simpaticno. Bravo, samo neko ko detaljno prati nas BB moze da upamti upravo to zato sto je bas to karakteristicno bilo za njegove nastupe kod nas. Emro i ja smo se intenzivno druzili dok nije otisao za Ameriku i dan danas mi nije jasno odakle mu toliko mentalne snage da razmislja samo o BB. Ja mislim da retko ko ima toliko drugih mesta na Drzavnim prvenstvima od njega.
2.mesto 1995 Drzavno u Beranima -80kg,
2.mesto 1996 Drzavno u Kucevu   -80kg,
2.mesto 1997 Drzavno u Varvarinu -80kg,
2.mesto 1998 Drzavni kup u Boru  -90kg,
2.mesto 1999 Drzavno u Baru       -90kg,
2.mesto 2000 Drzavno u Subotici  -90kg..... i stvarno ne mogu da se setim trenutno gde jos, ali je bilo sigurno.....

Evo, malopre me je zvao i kaze da mu je forma odlicna i da mu dobro ide trenutno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Septembar 05, 2009, 03:17:00 posle podne »

Znam da se ne takmici,ali mi je zao ako nije vise uopste u tom svetu teretane i sl....Poslednje takmicenje njegovo koje sam gledala i tada ga poslednjeg puta i videla je u Cacku cini mi se 2003....
Mozda gresim,cini mi se da ste tada bili na bini zajedno,jer se secam da je ta kategorija bila strahovita i najzanimljivija na tom takmicenju,konkurencija ogromna...Masan tek 5. a Slavisa Djordjevic tada briljirao...Moracu kuci da potrazim slike i sa tog takmicenja da se podsetim ;)
Secam se,morao sam odustati na tom takmicenju imao sam upaljena oba bicepsa...2 nedelje pre toga bio sam u Egiptu 3 na Mediteranskom i za 2 dana vratio 13 kg i neplanski izasao i na to takmicenje sto se pokazalo veoma pogresno.U svakom slucaju,Masan je vrlo kvalitetan takmicar i jos bolja osoba.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #17 poslato: Septembar 05, 2009, 11:20:45 pre podne »

  Razumeli smo se potpuno Nitro,da se ne nastavljamo sad...Sme da se zna,ne krijem godine kao klasicne zenskice tako da sam '81. godiste ::)
Sačuvana
Be Happy!!!
Nitro
Gost
« Odgovor #16 poslato: Septembar 05, 2009, 11:08:16 pre podne »

Pazi beka nisam ni ja rekao u nameri da se svadjam nesto :D...ali mislim i kazem ti da to nema veze sa tim koliko neko godina ima nego koliko je poznat i nesto uradio...evo recimo dorian yates je 90' i neke bio MR o pa se ko zna od kad nijke takmicio a znam manje vise sve o njemu i tako ima gomile primera manje poznatijih bildera o kojima me je interesovalo da citam...takodje i sa nase scene a za ovog coveka nisam cuo ..a ako sam ja mlad kolko si ti stara ako sme da se zna  :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #15 poslato: Septembar 05, 2009, 09:17:41 pre podne »

Znam da se ne takmici,ali mi je zao ako nije vise uopste u tom svetu teretane i sl....Poslednje takmicenje njegovo koje sam gledala i tada ga poslednjeg puta i videla je u Cacku cini mi se 2003....
Mozda gresim,cini mi se da ste tada bili na bini zajedno,jer se secam da je ta kategorija bila strahovita i najzanimljivija na tom takmicenju,konkurencija ogromna...Masan tek 5. a Slavisa Djordjevic tada briljirao...Moracu kuci da potrazim slike i sa tog takmicenja da se podsetim ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Septembar 05, 2009, 09:05:24 pre podne »

Masan se vise ne takmici,on je vise puta bio prvak do 80 kg i imao sam priliku i sa njim da se takmicim.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #13 poslato: Septembar 05, 2009, 09:01:07 pre podne »

Hvala na informacijama Marko...
Za Pedju nisam imala pojma da je dizac tegova...Moracu da propratim malo,mogu samo da ga zamislim,on je uvek bio "ludak" (u pozitivnom smislu) i covek pun adrenalina,ne iznenadjuje me sto je rekorder :D

A kad smo vec tu,znas li sta je i sa Masanom Saveljicem?Cula sam da radi u nekom marketu obezbedjenje,znam da je ranije bio po nekim teretanama.Ali od kad je otisao iz Krusevca nema niko od naseg drustva kontakt sa njim,a likcina je i dosta toga se od njega naucilo...Drago mi je da sam imala mogucnosti upoznati ljude poput njega,eto sada i tebe...i uciti od takvih
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Septembar 05, 2009, 08:43:37 pre podne »

Jovica Savic zivi u Svedskoj,trenira za sebe po malo i planira jednog dana da organizuje oprostajno takmicenje.Pedja Milosevic trenira i takmici se u Dizanju tegova i mislim da je i tu drzavni rekorder trenutno.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.275 sekundi sa 17 upita.