TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:21:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobar sagorevac za ispod 18 godina ?  (Pročitano 5891 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #16 poslato: Septembar 10, 2009, 05:39:25 posle podne »

Ispod 18 pise na vecinu preparata pa bas i nije neko merilo,kazem ti ja sam ga koristio i znam kako deluje i ne mora kardio pozeljan je ali nije obavezan samo jak trening i dobra ishrana.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #15 poslato: Septembar 10, 2009, 05:01:39 posle podne »

Svaki sagorevac,a narocito neki od tih jacih kao sto je Animal cuts bi trebalo da je ispracen kvalitetnim treningom i kardio treningom.Drugacije nema mnogo svrhe a i bolje je sto je vise moguce iskoristiti na treningu nesto sto vec uzimas sa strane...



Sačuvana
Be Happy!!!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #14 poslato: Septembar 10, 2009, 04:42:43 posle podne »

Pa pre svega Sasa uzmi to isto pakovanje animala i procitaj da li slucajno negde pise nesto o osobama ispod 18 godina. Takodje bi trebao da znas da svaki sagorevac ubrzava rad srca i podize temperaturu tela na sta sesnaestogodisnja osoba nije preterano tolerantna! A sto se kardia tice svaka osoba koja uzima animal a ne upraznjava neki vid aerobnog treninga pravi niz pocetnickih i klinackih gresaka! Ja sve sto govorim govorim iz iskustva. . . A kao student medicine imam uvid u funkcionisanje ljudskog organizma vervovatno bolji nego ti. . . Toliko. . .
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #13 poslato: Septembar 10, 2009, 04:04:46 posle podne »

bojanjolie totalno ne razumem ove tvoje postove.Po cemu je Animal Cuts stetan???Kod njega je problem sto ima dosta da se guta pa je nekom nezgodan,mozda kuci bi ga stavili u top da vide da otvara kesicu i guta jednu tabletu po jednu.Vidim da forsiras kardio a to ako tebi odgovara drugom mozda ne odgovara,tako da kardio nije obavezan u skidanju sala mnoga istrazivanja su to pokazala.

Znaci nek sredi ishranu pa nek uzme neki sagorevac da "podpomogne"da dodje do zacrtanog cilja i tacka.
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #12 poslato: Septembar 10, 2009, 01:42:01 posle podne »

I jos jedna stvar....Svi sagorevaci koji rade su prilicno skupi.....Narocito l-karnitin jer da bi bio efikasan trema biti 4 i vise g dnevno.....A nije iskljuceno da bi za njega i on bio stetan po zdravlje u toj kolicini......
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #11 poslato: Septembar 10, 2009, 01:39:32 posle podne »

Moj ti je savet da kazes bratu da zaboravi na bilo kakav sagorevac!!!On ima 16 godina i citav zivot je pred njim tako da ima dosta vremena da sredjenom ishranom i mesovitim teningom(kardio plus teretana) moze da ucini puno toga.... Mogao bi da ubaci zeleni caj i eventualno l-karnitin i to je sve....Doduse nisi dao dovoljno podataka o njemu i njegovim zeljama ali definitivno treba da izbaci sagorevace a narocito hard core kao sto je animal cuts i sl.! Bolje da prouci dijete, tj. ishranu i trening nego sagorevace...To je poenta...Zdravlje ispred svega!!!!!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2009, 01:33:28 posle podne »

Svako ima svoje misljenje,a ovo je moje licno,jer sam ga koristila i pre Pansporta ;) A slazem se da on ne spada u extremne sagorevace i sve to,ali kao mala ispomoc je OK,a i u ovom slucaju adekvatno preporucen

Ali sve jedno,naravno da i ti imas prava na svoje misljenje i to je potpuno OK :)

Sačuvana
Be Happy!!!
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2009, 01:16:11 posle podne »

 :D :D :D :D :D kolko ja vidim samo pansport team hvali L-karnitin  :D :D :D  :P :P :P :P :P :P :P
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2009, 12:34:29 posle podne »

NI L-Karnitiin ni bilo koji drugi sagorevac nije cudotvorac,pa ne znam sta ocekujete od njega.
Narafvno da pomaze,ali je kljucna stvar da se vi sami morate aktivirati i izvuci maximum iz svega,meni u tom smislu sasvim pomaze,i odlicna je podrska iscrpljujucim dijetama i treninzima...

Imam musteriju koja je pre par dana dosla vec po 4. pakovanje tecnog L-karnitina...Covek se prepolovio,skinuo je 35kg...Ali naravno ima jak kardio,trci po 10 i vise km na treningu u kombinaciji sa brzim hodanjem,ide na plivanje,korigovao ishranu i uz sve to mu je L-karnitin tu kao pomocno sredstvo da mu sve to bude lakse,i on se ne zali da mu L-karnitin nije dobar...
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2009, 08:16:25 pre podne »

L-karnitin je prevara...nikom ga ne preporucujem

apsolutno NETACNO

molila bih argumente

L karnitin uz proteinsku dijetu je pokazao izuzetno dobre rezultate.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2009, 01:15:47 pre podne »

L-karnitin je prevara...nikom ga ne preporucujem
Definitivno tacno,samo psihicki pomaze onom ko se ne razume u sastav i dejstvo.Nema veze sto ima 16 ja sam sa 16 pio Zenatrim pa mi nista nije falilo a rezultati su bili vise nego dobri.Sredjena ishrana pa onda Animal Cuts ako je iz nekog slucaja to ne odgovara (previse tableta) onda preporucujem Charge vrlo sam zadovoljan njim za ostalo nisam testirao na sebi pa ne mogu da kazem.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2009, 12:06:22 pre podne »

L-karnitin je prevara...nikom ga ne preporucujem
::)

... Mozda kada bi znao prave efekte karnitina ne bi mislio tako...
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2009, 09:14:48 posle podne »

L-karnitin je prevara...nikom ga ne preporucujem
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2009, 08:40:42 posle podne »

Kao što Beka kaže bilo bi u ovom trenutku najpotrebnije da ispitamo njegove navike u ishrani i dosadašnje fizičke aktivnosti, kao i zdravstveno stanje.

S obzirom na godine, ne bih preterivala sa sagorevačima, možda L karnitin za početak
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2009, 04:54:48 posle podne »

Potrebno je najpre znati ono sto uvek napominjemo da sagorevaci nece mnogo uciniti bez sredjene ishrane i treninga.Ako je tvoj brat bio do sada fizicki neaktivan,i sama fizicka aktivnost ce mu vec pokazati dosta rezultata,a naravno u skladu sa dobro izbalansiranom ishranom jos i boljih rezultata
Procitaj jos malo oko ishrane i treninga na forumu pa pitaj sta ti i dalje ne bude bilo jasno

A sto se sagorevaca tice moze ih ukljuciti kasnije kada sve to uklopi i to neke varijante prosecnijih sagorevaca kao sto su neki od L-karnitina,UNI Super cuts 3,UNI Unidyne i slicno
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.