TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:03:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta mislite o ovoj kombinaciji?  (Pročitano 4071 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Septembar 25, 2009, 08:12:50 pre podne »

Hvala na savetima... Ja sam vec narucio i stigao mi je paket...

Posto nije bilo nekog jeftinijeg whey proteina, uzeo sam Hyper mass od biotecha... (znam da sam zeznuo stvar)...

Planirao sam naruciti Cytogenov, koji nema kreatina, ali posto ga nije bilo uzeo sam biotechov, koji ima 3.25gr kreatina po dozi...

E sad kako to piti? imam kreatin i hyper mass... hyper mass ide 2 puta na dan... i kreatin 4 puta na dan... to sve ide uz pola litre vode... znaci 3l dnevno...
Kako to rasporediti?


nisi ti jako zeznuo stvar nego je Hypermass 75% secer pa je zato i povoljna cena... kad si vec uzeo Hypermass, ja bih predlozila 100g nakon treninga - tu imas oko 25g proteina, 75 g dekstroze i 5 g kreatina, a posto imas kreatin dodas jos 5 g kreatina zajedno sa Hypermassom
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2009, 07:18:58 pre podne »

Samo da jedno razjasnimo,da li si ti kupio Hyper Mass Bio Tech i jos
kutiju kreatina uz to,ili nam pricas o kreatinu koji se nalazi u samome
Hyper Mass-u?
Sačuvana
   
Ficus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2009, 02:20:34 posle podne »

Hvala na savetima... Ja sam vec narucio i stigao mi je paket...

Posto nije bilo nekog jeftinijeg whey proteina, uzeo sam Hyper mass od biotecha... (znam da sam zeznuo stvar)...

Planirao sam naruciti Cytogenov, koji nema kreatina, ali posto ga nije bilo uzeo sam biotechov, koji ima 3.25gr kreatina po dozi...

E sad kako to piti? imam kreatin i hyper mass... hyper mass ide 2 puta na dan... i kreatin 4 puta na dan... to sve ide uz pola litre vode... znaci 3l dnevno...
Kako to rasporediti?
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2009, 08:04:56 pre podne »

To sto si procitao da kreatin nemoze do 25 godine zivota,je pogresna informacija.
Mozes slobodno da ga pijes.
Povecanje lucenja hormona u tvojim godinama je maltene nemoguce,jer je kod
tebe sada lucenje svih hormona na maksimumu,i nemoguce je njihovo dalje povecavanje,
tako da neces imati efekta,a daces puno para koje bolje da usmeris na nesto sto ce ti
dati efekte,pogotovo kada je novcani fond ogranicen.

Sa tvojim ogranicenim fondom,najbolja opcija je,kao sto je vec napomenula moja
koleginica,neko vece pakovanje Whey-a i Dekstroza.
Mozda ti kada citas o Wheyu on nedeluje tako "mocno i delotvorno" kao kada citas
recimo o GH Max-u,ali gledaj na to ovako,kvalitetan Whey je osnova saplementacije koju
svaki ozbiljniji vezbac sebi obavezno kupi,pa ga nije potrebno previse hvaliti.

A tvoj odgovor da je ishrana solidna i da nejedes ni previse ni premalo mi zvuci kao da tu
nije sve kako treba.Kod ishrane za masu jeste bitno koliko jedes,ali jos je bitnije sta jedes,
sto bi se reklo,izgledas kako se hranih.Zato bih ti preporucio da sednes i dobro citas forum,
posebno oblasti Ishrana i Korekcija Tezine I Definicija
naravno,kada budes citao teme u ovoj drugoj oblasi,preskoci teme o skidanju kilograma
i o sagorevacima  ;) :D
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2009, 08:28:54 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2009, 08:25:49 posle podne »

Tesko da gh max moze bilo sta posebno da uradi.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2009, 07:24:02 posle podne »

GH max ti zaista ne znači...
možda tek posle 35. godine...
ostalo su sve dobre ideje
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2009, 09:23:05 pre podne »

Visok sam 180cm, tezak 73kg, cilj mi je da dobijem na masi (bar 80kg, ako ne i vise) i da lepo oblikujem misice, imam 18 godina... Ishrana je solidna, ne jedem ni previse ni premalo, otprilike 3-4 puta dnevno...

Sad sam procitao da kreatin ne bih trebao do 25-e godine, tako da on otpada...

Mislim da bi bilo dobro uzeti protein i glutamin... Glutamin mi je posebno zapeo za oko zbog povecanja hormona rasta... Hteo bih bar jos koji cm da narastem ako nije problem  ;D 
i GH Max mi se cini super...

Hteo bih sto pre da narucim to i pocnem sa zescim treningom... sta da uzmem?
Dobar whey protein,creatine i glutamin...Suplementi tipa GH Max ,tribulus u tvojim godinama ti nisu potrebni,a sto se tice glutamina on je prevashodno da oporavi misic
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2009, 08:33:08 posle podne »

Gde si pročitao da kreatin ne treba koristiti do 25. god?

Otpiši glutamin u startu ako misliš da ćeš od njega dodati još koji cm visine. Ako i izrasteš još malo to će biti jer se manje-više raste do 25. godine života a ne zbog glutamina. Glutamin ti je dobar suplement ali ne za te svhre.

Sa proteinom nećeš pogrešiti. To ti je prvi i osnovni izbor kada počinješ sa suplementacijom.

Ishranu zaista moraš regulisati i ne znam koliko je to solidna. To ti je osnova. Kao što reče koleginica, zaista ne očekuj neke rezultate ako ne središ ishranu. U te svrhe baci pogled na podforum posvećen ishrani.

Prema tvojim finansijskim mogućnostima koje si naveo, moja lična preporuka bila bi  da uzmeš neki whey + multivitamin. Naravno, dextroza je sitnica i ona se podrazumeva. ;)
Sačuvana
Ficus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2009, 05:41:59 posle podne »

Visok sam 180cm, tezak 73kg, cilj mi je da dobijem na masi (bar 80kg, ako ne i vise) i da lepo oblikujem misice, imam 18 godina... Ishrana je solidna, ne jedem ni previse ni premalo, otprilike 3-4 puta dnevno...

Sad sam procitao da kreatin ne bih trebao do 25-e godine, tako da on otpada...

Mislim da bi bilo dobro uzeti protein i glutamin... Glutamin mi je posebno zapeo za oko zbog povecanja hormona rasta... Hteo bih bar jos koji cm da narastem ako nije problem  ;D 
i GH Max mi se cini super...

Hteo bih sto pre da narucim to i pocnem sa zescim treningom... sta da uzmem?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2009, 03:06:11 posle podne »

Visina, tezina, cilj?  kakva ishrana?

za taj novac najpametnije je uzeti veliko pakovanje whey proteina od 2,27 kg kao npr Elite whey Dymatize, Twinlab 100% whey fuel, Scitec 100% whey i jos mnogo toga.... i dekstrozu za nakon treninga.

Ali sve to pod uslovom da imas sredjenu ishranu jer bez toga ne mozes puno da se nadas napretku
Sačuvana
Ficus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2009, 02:18:50 posle podne »

Pozdrav

Danima vec prelistavam vas katalog i napokon sam nasao otprilike sta bih mogao naruciti...
Ovako:

GLM glutamin 360g
Mass 2.27kg
100% Creatine Monohydrate (biotech) 500g

Sta mislite? Da li je dobra kombinacija i da li mi mozete vi nesto preporuciti da ne prelazi 4500-5000din?
U teretanu idem vise od 6 meseci i do sad nisam nista od suplemenata koristio...

Hvala unpared
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.149 sekundi sa 17 upita.