TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395792 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 26, 2024, 09:22:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li su to super geni ili neki problem?  (Pročitano 3733 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2009, 07:29:21 posle podne »

ne znam zašto bi vežbao po jednu mišićnu partiju.. treba da vežbaš sve delove tela..
ako po prvi put krećeš u teretanu obavezno naĂ°i dobrog trenera pa makar i morao da platiš prvih par treninga - mislim da ti treba profesionalni savet a više je nego očigledno da imaš volje što je već pola posla uraĂ°eno!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2009, 09:57:08 pre podne »

Forearm workout? Forearm je podlaktica a ti si radio koncentracioni biceps pregib. Ok, sigurno si pogaĂ°ao i podlakticu tom vežbom ali to nije glavna vežba za podlakticu.

Ima tu nekih nejasnoća. Jesi ti hteo trenirati biceps, triceps ili podlaktice? Kako god, tom vežbom ne postoji ni najmanja mogućnost da pogodiš triceps  i sa tim nema veze da li izvodiš biceps pregib sedeći ili stojeći.

Znači, ako si hteo trenirati biceps, nisi pogrešio u tome što si sedeo(to je samo jedna od vežbi) nego u tome što si radio enormno veliki broj ponavljanja i to svakog dana.

No, bitno da si na kraju ipak shvatio gde si grešio. ;) U teretani će sigurno biti i neki instruktor koji će ti pokazati sve osnovne vežbe tako da će i to biti ok.

Ako imaš neke nejasnoće u vezi vežbi, pitaj. ;)
Sačuvana
Djuka88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Septembar 16, 2009, 09:16:03 posle podne »

1) Pa radio sam zato sto se ocigledno do skoro apsolutno nisam razumeo u bodybuilding i sve ostalo vezano za isto,ali pocinjem svaki dan da ucim i saznajem sve vise i vise.Zato sam se i uclanio u pansport forum da bi ucio i slusao iskusnije ljude koji se razumeju vise od mene,i primenio to znanje u teretani.

2)  Forearm Workout sedeci na kaucu lakat naslonjen na koleno ne znam kako se na srpskom kaze ta vezba.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 16, 2009, 08:41:33 posle podne »

Čekaj malo, imam par pitanja. :D

1. Zašto si radio svakog dana po 500 ponavljanja za istu mišićnu partiju?

2.  Koje si to vežbe(ili vežbu) izvodio sedeći?

Sačuvana
Djuka88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2009, 08:34:51 posle podne »

Pa otprilike pre 30 dana sam resio da promenim nacin zivota i da krenem da zivim zdravo,da trcim 5 dana nedeljno oko sat vremena,i sad za koji dan planiram da krenem u teretanu na bodybuilding posto sam trceci smrsao uz 6 pravilnih obroka dnevno 13kg sa 87Kg na 74Kg u roku od 30 dana,e pa sad za tih 30 dana sam i dizao teg od 10 kila svaki dan 500 puta 10x50 jednom rukom pa drugom i to tako 2 puta na dan total=2000 za obe ruke,ali sam napravio gresku dizuci sedeci pa nisam vezbao biceps ili triceps nego misice koji se zovu vidim na netu (brachio radialis,flexor carpi radialis,palmaris longus) uglavnom kad uzmem metar i obuhvatim taj deo ruke gde je najdebolje imam oko 32 cm a pre nego sto sam krenuo da vezbam imao sam 23 dali je to normalno takav rast misicne mase u tom delu prestao sam da vezbam jer bi izgledalo smesno ako nepopravim biceps i triceps da izgleda skladno ovoj grupi i samoj ruci
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.041 sekundi sa 15 upita.