TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:55:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najnezdravije srpsko tradicionalno jelo  (Pročitano 12976 puta)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #38 poslato: Septembar 23, 2009, 10:07:25 posle podne »

u pihtije ide papci,repovi i ushi....eto to ide u njih....moj cale se razvaljuje od toga....ali meni je odvratno :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Septembar 23, 2009, 07:52:10 posle podne »

Jao pihitje... nema niceg goreg.

Mene mama ubedjuje da pihtije nisu uopste toliko lose, a evo i zasto: Jer kada ih pravi kupuje malo juneceg mesa i neke junece koske, to se kuva sa zacinima i nekim povrcem i dok se kuva skida se ona mast od gore (valjda da bi moglo da se stegne), posle se prespe u tepsiju da se ohladi i stegne. Tu ima jako malo masti na pocetku i jos se mast skida dok se kuvaju. Tako da ima i mnoogo mnogo gorih stvari od pihtija u nasoj kuhinji samo zavisi kako se sta sprema.

Moj glas ide pecenoj slanini.

znam da tu idu i papci i tako još koješta, zaista se ne razumem u pihtije, sorry :=)
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #36 poslato: Septembar 23, 2009, 05:09:55 posle podne »

nickey hvala na objasnjenju kako se spremaju pihtije!Tvojom zaslugom taj junk necu da jedem.Jos jednom HVALA TI nickey.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #35 poslato: Septembar 23, 2009, 04:12:45 posle podne »

Jao pihitje... nema niceg goreg.

Mene mama ubedjuje da pihtije nisu uopste toliko lose, a evo i zasto: Jer kada ih pravi kupuje malo juneceg mesa i neke junece koske, to se kuva sa zacinima i nekim povrcem i dok se kuva skida se ona mast od gore (valjda da bi moglo da se stegne), posle se prespe u tepsiju da se ohladi i stegne. Tu ima jako malo masti na pocetku i jos se mast skida dok se kuvaju. Tako da ima i mnoogo mnogo gorih stvari od pihtija u nasoj kuhinji samo zavisi kako se sta sprema.

Moj glas ide pecenoj slanini.
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2009, 04:14:22 posle podne od strane nickey » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #34 poslato: Septembar 23, 2009, 03:51:04 posle podne »

Najnezdravije...Rolovano punjeno pilece meso glazirano kulenom i umakom od majoneza,tranzirano na kantica masti i kozhure  ...WTF  :D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #33 poslato: Septembar 23, 2009, 12:20:46 posle podne »

Kad smo vec kod najnezdravije hrane,odmah posle posla idem u selo bratu na rodjendan.
A svi znamo kakva je tamo teska hrana,i ceka me mesen hleb (jos ako me nana saceka sa jos toplim hlebom katastrofa za mene),predjelo jos i nije lose,pa sarma onako socno masna,i na kraju naravno pecenje...
I sve ja to znam da je toliko lose,i da cu danima nakon ovog dana samo to da varim,ali nem sladjeg jela nego tamo... iz sela se uvek vratim teza i tu vec tesko ostanem karakter ::) ali kad se resim,ili dijeta ili post,ili izbegavam da idem tamo ili se teskom mukom nateram da izdrzim ???
Sačuvana
Be Happy!!!
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #32 poslato: Septembar 23, 2009, 12:10:24 posle podne »

Hleb, mast i šećer preko toga... nikad to nisam jeo, al keva mi pričala da su je kao dete njeni svakodnevno tovili time... :D

al kad pogledam čime se sve hrane humanoidi oko mene, čime sam se ja hranio nekada, nije mi jasno kako uopšte preživljavaju... jbte kad se setim tih srećnih vremena kad sam se ceo dan u gradu nalivao pivčigom i jeo bukvalno sve što mi je palo pod ruku - od pljeskavica, bureka, kroasana, pica, i sl... sad bi me samo grizla savest kad bih bar jedan dan tako junk-ovao...


a da čovek može da se odvikne od junk-a, može... u početku je teško, i ne može se sve odjednom izbaciti, al navikne se čovek pa mu to doĂ°e normalno...
ja stvarno, bez namere da nekog lažem, nisam okusio picu, burek, neko pecivo, kajmak, paštetu, viršle, beli hleb, šunku, keks, slatkiše i sl. u poslednjih godinu i po dana kad sam definitivno presekao i rešio da to batalim, pa dokle izguram... jedini junk koga se nisam odrekao i koji mi zadovoljava potrebe za slatkim je Coca Cola Zero i Natreen umesto šećera da zasladim ovsene, nes kafu (bez mleka) i sl...  8)
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2009, 12:13:20 posle podne od strane filips_85 » Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #31 poslato: Septembar 23, 2009, 11:11:14 pre podne »

Od vaseg prepucavanja izbalavio sam nacisto  :D

Definitivno pihtije bljak.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #30 poslato: Septembar 23, 2009, 10:40:40 pre podne »

Pa da, nisam ni rekao da sam "100 % cist"... samo sam naveo tih par stvari sto je Vuksa naveo u postu...

E da, Filip je odneo nagradu, haha, kako se toga nisam setio... zaboravio si pola kile soli!
na to sam mislio :D taj ko ostane ceo zivot ''100% cist'' treba da dobije nobelovu nagradu odma :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #29 poslato: Septembar 23, 2009, 10:38:46 pre podne »

Pa da, nisam ni rekao da sam "100 % cist"... samo sam naveo tih par stvari sto je Vuksa naveo u postu...

E da, Filip je odneo nagradu, haha, kako se toga nisam setio... zaboravio si pola kile soli!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Septembar 23, 2009, 10:37:10 pre podne »

pa najnezdarvije je leba i mas' sa alevu papriku!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #27 poslato: Septembar 23, 2009, 10:36:05 pre podne »

Mogu da prisutim, isto tako mogu sebi da priustim i duvan, ali zasto bi pobogu... Da dva dana jedem oslica, zbog cega bi imao zelju za junkom pre bi imao zelju za npr pirincem ili nekim drugim mesom, jer kada je ishrana vec tako striktna onda i nesto drugo sto nije junka moze da bude super ukusno, to ne mozes poreci, zar ne?
Meso sa rostilja mislim da nisam jeo i vise od godinu dana, a ti veruj ili ne, nebitno mi je potpuno, jednostavno sam karakter sto se toga tice, iako sam bio par puta u prilici da je jedino to bilo za veceru, ali sam se snasao  ;) nigde bez tune  :D
Zavistan mozak trazi, a moj nije  ;)
Pa znam i sam da 90% vodis ok ishranu ali uvek postoji to malo... o tome pricam... A i niko ne moze zauvek ostati not junky :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Septembar 23, 2009, 10:32:54 pre podne »

Mogu da prisutim, isto tako mogu sebi da priustim i duvan, ali zasto bi pobogu... Da dva dana jedem oslica, zbog cega bi imao zelju za junkom pre bi imao zelju za npr pirincem ili nekim drugim mesom, jer kada je ishrana vec tako striktna onda i nesto drugo sto nije junka moze da bude super ukusno, to ne mozes poreci, zar ne?
Meso sa rostilja mislim da nisam jeo i vise od godinu dana, a ti veruj ili ne, nebitno mi je potpuno, jednostavno sam karakter sto se toga tice, iako sam bio par puta u prilici da je jedino to bilo za veceru, ali sam se snasao  ;) nigde bez tune  :D
Zavistan mozak trazi, a moj nije  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Septembar 23, 2009, 10:31:48 pre podne »

ni jedno jelo nije toliko nezdravo ako se uzme npr jednom u 7 dana...aj sad mi recite da ste svi tako dobri i da niste jeli neki junk tipa burek, pljeku ili tako nesto u poslednjih 7 dana
Kakvih dana, meseci :) Ja sam vec pisao, kada se pravilno odviknes od takve hrane ona te uopste vise ne privlaci... Nisam parcence belog hleba okusio godinu dana, rostilj takodje...

Zaboravili ste svinjske preradjevine  ;D (samo ime govori da nema nista gore, hehe)
ti covece nemas ni 2 dana prave dijete, ne znam o tome kako mozes da pricas da nemas zelju za junkom ??? dosta ovakvih izjava aman :D

njegova ishrana i ishrana bodibildera su dve totalno razlicite stvari i ne znam kako uopste mozes da ih poredis... a i njegova ishrana je u kontinuitetu dobra, a ne u fazama i rekao je covek da nema zelju za junkom uopste sto verujem da je istina jer je njegov organizam totalno naviknut na zdravu ishranu...
i ja cu ti takodje reci, dosta ovakvih izjava aman!
ma daj molim te... trosi se kao maratonac i zna da moze sebi da moze priusti junk u odredjenim kolicinama tako da ta teorija pada u vodu... a i da nema zelju za junkom, i ja mislim da je ne bi imao kada bi 2 dana jeo samo kuvanog oslica i sl :D jednostavno je nemoguce da nemas zelju za junkom... a i ti kao sto kazes da nisi jeo meso sa rostilja godinu dana a ja smem da potpisem da si ga je pre mesec dana sigurno ;D pa stani ako ga trazi mozak , where is your brain ? :D

jednostavno nije isti sport u pitanju, pobogu!!!

ako nemas nesto pametno da kazes onda se skloni sa ove teme

Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #24 poslato: Septembar 23, 2009, 10:28:10 pre podne »

ni jedno jelo nije toliko nezdravo ako se uzme npr jednom u 7 dana...aj sad mi recite da ste svi tako dobri i da niste jeli neki junk tipa burek, pljeku ili tako nesto u poslednjih 7 dana
Kakvih dana, meseci :) Ja sam vec pisao, kada se pravilno odviknes od takve hrane ona te uopste vise ne privlaci... Nisam parcence belog hleba okusio godinu dana, rostilj takodje...

Zaboravili ste svinjske preradjevine  ;D (samo ime govori da nema nista gore, hehe)
ti covece nemas ni 2 dana prave dijete, ne znam o tome kako mozes da pricas da nemas zelju za junkom ??? dosta ovakvih izjava aman :D

njegova ishrana i ishrana bodibildera su dve totalno razlicite stvari i ne znam kako uopste mozes da ih poredis... a i njegova ishrana je u kontinuitetu dobra, a ne u fazama i rekao je covek da nema zelju za junkom uopste sto verujem da je istina jer je njegov organizam totalno naviknut na zdravu ishranu...
i ja cu ti takodje reci, dosta ovakvih izjava aman!
ma daj molim te... trosi se kao maratonac i zna da moze sebi da moze priusti junk u odredjenim kolicinama tako da ta teorija pada u vodu... a i da nema zelju za junkom, i ja mislim da je ne bi imao kada bi 2 dana jeo samo kuvanog oslica i sl :D jednostavno je nemoguce da nemas zelju za junkom... a i ti kao sto kazes da nisi jeo meso sa rostilja godinu dana a ja smem da potpisem da si ga je pre mesec dana sigurno ;D
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2009, 10:32:11 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.