TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:03:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 72 godine star Bodibilder  (Pročitano 2412 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:19:40 pre podne »

Slican primer je i moja komsinica koja ima preko 60 god. i pre 2-3 god. je ostala bez muza.To je nacisto pogodilo i ubilo u pojam,a narocito zato sto nisu imali decepa je sva ljubav i paznja bila upucena samo njemu.
Pre nekih godinu i po dana je krenula na pilates i zaista zena je preporodjena.Promena je ocigledna koliko fizicka jos vise i psihicka
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2009, 06:01:53 posle podne »

svaka cast :)  ali ono sto je najlepse u celoj prici je to da su takvi ljudi uglavnom zadovoljni, smireni, stalozeniji... u razmisljanjima i u reakcijama

eto moja mama je u zrelim godinama i bavi se vec 3 godine jogom... i ja sam pocela jer ova promena koju vidim na njoj je neverovatno pozitivna
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2009, 12:44:11 posle podne »

Ta situacija je bila i sa mojim dedom...Redovno je bajsom isao iz Krusevca do Aleksandrovca da obidje rodbinu,do zadnjih dana...A par meseci pre smrti je ladno iscepao 64m drva,iz dosade cepo i za njih i po komsiluku :)  A moj otac sada placa ljudima da cepaju drva.Zato i kazem te stare generacije su navikle malo tako da zive

Hvala Bogu deda iz sela koji sada ima 76 god. kao ziska je jos uvek,radi sve poljoprivredne poslove,brze nego mladi,gradjevinu i sve i hvala Bogu zdravlje ga dlicno sluzi,ne znam da li je u zivotu 5 inekcija primio.Sav je sto se kaze "uzigan" :)
Sačuvana
Be Happy!!!
honda83
Gost
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2009, 12:23:55 posle podne »

Meni je deda umrou 86. godini, a znao je da pojede 5 tepsije bureka ali bez zezanja. U 85. godini smo morali da mu zabranimo da se kaci na orah i da trese orasi a jedno mesec dana pre nego sto je umro, zabranili smo mu biciklu jer nije dobro video pa nije znao gde tera a nije mogao ni da cuje vozila bas najbolje :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2009, 08:08:26 pre podne »

Da,da ti ljudi su fascinantni,i oni i njihova volja uopste...
Mene je fascinirao moj deda dok je bio ziv...
Umro je u 72.-oj godini i do zadnjih dana je svakog jura radio neku svoju jutarnju gimnastiku u svojoj sobi ili dvoristu ( na sta su naravno baba,komsije i ljudi koji to ne razumeju govorilida je poludeo >:( ).
Jednom prilikom sam ga posmatrala dok je to izvodio i vidim da su tu spojeno 17 vezbica,neke doduse stvarno lagane,neki vid vezbica za zagrevanje,i to skoro bez pauzi medju njima.Ali bilo je tu i nekih cucnjeva i svega (naravno ne govorim o vezbama sa opterecenjem :) ).
Tada mi je objasnio da je to nesto sto su zvali,ako sam dobro zapamtila,"Zajrobika" i da mu je to ostalo iz vojske jos,koju je inace sluzio pune 3 godine i da je on bio zaduzen za tu fizicku aktivnost u svojoj ceti ili cemu vec...Tako mu je pocinjao svaki dan
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2009, 06:14:06 posle podne »

coveku bih dala rane cetrdesete... svaka cast..

ja sam rekla vec jednom i ponovicu da mi je idol bakica od 92 godine koja ide svake nedelje da pesaci po Fruskoj gori desetine kilometara, a i trci :)
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2009, 04:16:23 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=iUvjXQHt6QQ
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 04:15:07 posle podne »

Evo za one sto se pitaju kako bilderi izgledaju u starosti
YouTube - 72 Year-Old Man Body Building Every Day
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 17 upita.