TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396011 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 06, 2024, 01:23:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: iPod Touch 8GB  (Pročitano 7550 puta)
Ivan Djuric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 03, 2009, 03:50:18 posle podne »

Otisli ste u "off",otvorite temu o "jabuci" ovo je OGLAS!

http://www.youtube.com/watch?v=cxux9FXcntI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=RY09M9wg1is
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 03, 2009, 03:23:34 posle podne »

Ognjene ocigledno je da si od onih koji bih kao sto sam vec rekao pre dali 10 000 za farmerke nego 2400 jer posle mogu da se hvale kako su kupili skupe farmerke i gde su ih kupili sa sve kesu.Ali ne mogu da se raspravljam sa tobom jer ti ocigledno imas pare za bacanje,ako svaka cast ali batali drugima da prodajes pricu.I taj tvoj ipod da nisi mozda isao u USA da ga kupis po realnoj ceni ili kao po obicaju dobio si na poklon pa jos i sajt i ime izgravirano vauuu a onda sam ja kompleksas!

Ljudi to je samo ime i svi znaju da oni polako propadaju jer slicne stvari izbacuju i druge kompanije za mnogo manje para.Do ove godine nisu imali konkurenciju jer su pioniri u Touchu ali sad vec gube na popularnost.Stoga PRECENJENO!!!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 03, 2009, 02:02:47 posle podne »

Nemam nameru da se rapsravljan sa vama kada uopste niste ni proveli nikakvo vreme uz mac... i kada mi spominjete cene iz Srbije... Naravno da necu gledati cene ovde nego PRAVE cene u USA i AUS i naravno da ljudi ne treba da idu u USA i AUS da kupe mac, nego sam samo realno govorio o stanju i odnosu cene i kvaliteta... i ti Nickey za pojednostavljivanje i ostale stvari ili se pravis lud ili neznas... ali samo jedan primer, ispod touch pad-a nema dva dugmeta nego jedno na macu, takodje dodir je multifunkcinolana i jos takvih milion primera ima. jednostavno su originalni... i zasto u CELA USA i cel AUS ima samo apple??? burzuji, neznanju sta ce od para??? hah, kakva zabluda, to neko samo iz nekog revolta moze da tvrdi... jednsotavno npr covek kod koga sam bio u AUS, je kupio pc i posle dva dana batalio, kao da je iz bmw presao u jugo...

I tom testiranju sto pricas mora da se salis, probao si na macu? ili na pc-u  :D :D :D

I jos jednom ponavljam, specifikaciju nemozes da uporedjujes kao istu... i moja prica je zavrsena... pitaj nego frika pa ce ti jasno reci, znaci nekog kompetentnog i ko je takodje koristio oba pa zna... jeste, rece ti da je apple skuplji, ali da svakako opravdava cenu...
e sada je druga prica naseg stanja u Srbiji i nemastine... i inace opet, ne spominji 2-3 hiljade evra kada je mac book 800, sto je 200 eura skuplje od nekog npr lupa acer-a... i sto imas isto more hp-ova, toshibi koji su 70, 80, 90 hiljada... glupost... graficka bolja i ima 4 gb rama, hehe, 1 gb rama 500 dinci... i to ti sve govori... china, china...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 03, 2009, 01:31:08 posle podne »

Realno Apple proizvodi su za one koji moraju da pokazu da imaju kintu i da su bolji od drugih.Mozes ti da odes u Avanguardiu i da kupis farmerke za 10 000 din a te iste mozes u drugoj prodavnici da kupis za 2400 din (proverio i kupio).Znaci placas ime!!!
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 03, 2009, 01:47:58 pre podne »

I jos nesto, kada uporedjujes konfiguraciju apple i pc-a npr, ne mozes to ravnopravno raditi... jer npr 2 gHz na apple je mnogo bolje nego 2 gHz na pc-u...

Oni su napravili svoj softver ili sta vec tacno, koji na istoj frekvenciji radi duplo efikasnije...


C2D je C2D i u bilo kom laptopu ce raditi manje vise isto (pod uslov da drugi delovi prate), a to sto pricas o optimizaciji OS, po cemu je bolji, 2 puta brze renderuje, ili 2 puta brze kompresuje film ili??

Samo zelim da pokazem da nikome ne treba Apple(narocito ako je za zabavu), da su im proizvodi samo za one koji zele da se pokazu kako imaju para ko' sodera i savetovati nekog da uzme Mac, ipod, iphone sa ovakvim savetima je kao savetovati pocetnika da uzme ISO 100 i da ga ovaj stavlja u palacinku zajedno sa eurokremom! :)))

Haha, dobro poredjenje!
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 03, 2009, 12:48:04 pre podne »

I jos nesto, kada uporedjujes konfiguraciju apple i pc-a npr, ne mozes to ravnopravno raditi... jer npr 2 gHz na apple je mnogo bolje nego 2 gHz na pc-u...

Oni su napravili svoj softver ili sta vec tacno, koji na istoj frekvenciji radi duplo efikasnije...

C2D je C2D i u bilo kom laptopu ce raditi manje vise isto (pod uslov da drugi delovi prate), a to sto pricas o optimizaciji OS, po cemu je bolji, 2 puta brze renderuje, ili 2 puta brze kompresuje film ili??

Samo zelim da pokazem da nikome ne treba Apple(narocito ako je za zabavu), da su im proizvodi samo za one koji zele da se pokazu kako imaju para ko' sodera i savetovati nekog da uzme Mac, ipod, iphone sa ovakvim savetima je kao savetovati pocetnika da uzme ISO 100 i da ga ovaj stavlja u palacinku zajedno sa eurokremom! :)))
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 03, 2009, 12:36:17 pre podne »

Hehe, sto bi crnogorci rekli "ne prdi, ljeba ti"...

Ocigledno si neupucen u potpusnoti, to je babska dogma koja vazi u Srbiji za apple...

Da da sasvim je ok dati 2-3 hiljade evra za laptop koji mozes naci jeftinije-mnogo jeftinije, ti si neupucen.


Tacno je da su skupi, ali cena i te kako opravdava kvalitet... Znaci kompjutere i lap-topove mozes podeliti na Kinu - odnosno sve zive brendove kojima smo zasuti, i na apple... pa ko voli nek izvoli... da se apple lap - top zapuca? - nemoguce... bas tim recima


Druze de se uputi pa saznaj da su ti tzv. "Kineski brendovi" ono sto pokrece Mac-a, tj intel i nVidia, a sad da te razocaram isti ti brendovi se nalaze i u svim nasim kompovima i laptopovima, tako da se lepo pocastis jednim *facepalm-om! I kogod kaze da se OS-ovi bazirani na unix sistemima ne zapucavaju i kad se zapucaju moraju da se reinstaliraju ili laze ili nema pojma, jer sam testirao dosta slicnih OS-ova i zapuca se on kad se potrudis, teze nego na Windows-u ali se meni Win ne zapucava kada je svez dok ne nakelemim sva ostala sranja na njega.



Dizajn nije nesto  :o mora da se salis... pa samo da uzmes mac book air npr i da stojis pored njega satima...

perverzno, ali svako ima pravo na svoj izbor... Tanak je, i??? Jadne su mu specifikacije...



Takodje jos jedna zabluda su "dodatna placanja"... ti sa osnivnim "paketom" sve zivo mozes da radis a placaju se extra stvari koje se placaju i kod svih ostalih samo sto je piraterija zastupljena... ali takodje, npr evo ja sam za dz skinuo operativni sistem 3 za moj iPod, tako da se i za apple moze naci za dz stvari... takodje, ako si mislio na aplikacije, imas milione aplikacija za dz, uopste nije tacno da se placaju sve...

Ma ne, samo smradovi nisu ukljucili blue tooth kao deo standardnog softvera kada je izasao iPhone i onda su prodavali podrsku za BT, dalje j.bene sluske original na sajtu kostaju 30 USD, ako se tim sluskama moze slepati traktor onda OK...


Da ne pricam o tehnickim resenjima i pojednostavljenim stvarima... Smesno je uporedjivati sa ostalima...

Daj mi primere.... da vidim sta su pojednostavili..?


Takodje, nadam se da ne uporedjujes sa apple cenama u Srbiji, jer je to cisto izivljavanje, ako se kupuje mac, jasno da se kupi u USA, AUS i sl...

Ti ocekujes od normalnog coveka iz Srbije da se cima do AUS, kupi iPhone i onda zna da flash-uje OS da bi mogao da radi ovde i jos sto treba da svercuje se to do Srbije, ne deluje mi to bezbedno..


I inace sto se tice "zlobnosti" proizvoda, haha, oni su ekoloski "najcistiji" i od najkvalitetnijih i najmanje toksicnih materijala...

Pazi oni definitivno zaradjuju najvise po jedinici proizvoda i kako svi jednako premalo placaju radnu snagu na dalekom istoku tako da ispada da su najvece zlo!! ;D :P
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 02, 2009, 11:27:00 posle podne »

ja imam 5800 i u nekim stvarima jeste bolji od Iphon-a, recimo u kucanju poruka, dok je Iphone mnogo brzi od bilo kog drugog telefona (ne znam Android kako se pokazao posto je to pod linux-om). Pitanje je samo kome sta vise odgovara. Meni je iphone za igrica odlican, ali mi nije za razgovor i pisanje sms-a.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:55:16 posle podne »

Hoce Nickey da kaze da je u Srbiji precenjen Apple i realno imas boljih Touch screen telefona za mnogo manje para npr nokia 5800 je po strucnjacima koji rade review mnogo bolja od Apple jedino sto oni imaju ekstremno dobar odziv i tacka.Pricam o mobilnim u kompjutere ne zalazim.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:21:27 posle podne »

I jos nesto, kada uporedjujes konfiguraciju apple i pc-a npr, ne mozes to ravnopravno raditi... jer npr 2 gHz na apple je mnogo bolje nego 2 gHz na pc-u...

Oni su napravili svoj softver ili sta vec tacno, koji na istoj frekvenciji radi duplo efikasnije...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:19:30 posle podne »

Hehe, sto bi crnogorci rekli "ne prdi, ljeba ti"...

Ocigledno si neupucen u potpusnoti, to je babska dogma koja vazi u Srbiji za apple...

Tacno je da su skupi, ali cena i te kako opravdava kvalitet... Znaci kompjutere i lap-topove mozes podeliti na Kinu - odnosno sve zive brendove kojima smo zasuti, i na apple... pa ko voli nek izvoli... da se apple lap - top zapuca? - nemoguce... bas tim recima

Dizajn nije nesto  :o mora da se salis... pa samo da uzmes mac book air npr i da stojis pored njega satima...

Takodje jos jedna zabluda su "dodatna placanja"... ti sa osnivnim "paketom" sve zivo mozes da radis a placaju se extra stvari koje se placaju i kod svih ostalih samo sto je piraterija zastupljena... ali takodje, npr evo ja sam za dz skinuo operativni sistem 3 za moj iPod, tako da se i za apple moze naci za dz stvari... takodje, ako si mislio na aplikacije, imas milione aplikacija za dz, uopste nije tacno da se placaju sve...

Da ne pricam o tehnickim resenjima i pojednostavljenim stvarima... Smesno je uporedjivati sa ostalima...

Takodje, nadam se da ne uporedjujes sa apple cenama u Srbiji, jer je to cisto izivljavanje, ako se kupuje mac, jasno da se kupi u USA, AUS i sl...

I inace sto se tice "zlobnosti" proizvoda, haha, oni su ekoloski "najcistiji" i od najkvalitetnijih i najmanje toksicnih materijala...

Toliko  ;)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:16:10 posle podne »

I da ovo je iPod, tj Touch verzija!
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:13:07 posle podne »

::) ??? ???

zato sto su apple proizvodi zli!!!

+zato sto su skupi, malo daju na cenu, ni dizajn nije bas nesto, dzombasti, svi dodaci za aparat se placaju papreno(softver i ostalo), sam operativni sistem nije neko revoluciarno cudo, jeste ima manje vise precizan touch screen i to je sve... zakljucak snobizam..

da ne pricam o iPod-u, nije najbolji mp3/4 plejer....

Za sve Apple-ove proizvode mogu se naci bolji za nizu cenu :)

EDIT: msm na 2x skuplji apple proizvod od konkurentnih proizvoda.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 02, 2009, 07:03:38 posle podne »

 ::) ??? ???
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 02, 2009, 06:55:51 posle podne »

Svi cete goreti u paklu zbog koriscenja "Apple" proizvoda!!!!

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 12 upita.