TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 11:21:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta steroidi naprave od čoveka  (Pročitano 16098 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #62 poslato: Novembar 05, 2009, 04:19:40 posle podne »

Tacno tako, da li nam treba i u koje svrhe. Ja ih najverovatnije nikada necu uzimati, ali sam promenio misljenje u vezi njih...


Join tha dark side xD

Not yet ;D  I da se odlucim na takav korak, previse mi je rano jer nemam ni staza a i nemam dovoljnog znanja o materiji pa se ni lud ne bih upustao u takvu avanturu trenutno i u bliskoj buducnosti  ;)

misliš da će ti znanje pomoći da izbegneš ginekomastiju, ozbiljna oštećenja jetre do raka jetra, smanjenje fiziološke funkcije testitsa itd i sl?


 ;D :D

Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #61 poslato: Novembar 05, 2009, 02:00:21 posle podne »

Pa nije sve tako crno i ozbiljno,za takve dijagnoze potrebne su ogromne kolicine i dugo koriscenje to ce potvrditi milion korisnika koji su bili umereni korisnici AAS jedini cesti negativni efekat moze da bude ginekomastija sto i nije tako strasno.Nekazem da su zdravi i da ih treba koristiti ali sigurno nisu toliko stetni ako se opet napominjem koriste u umerenim kolicinama.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #60 poslato: Novembar 05, 2009, 01:47:53 posle podne »

Tacno tako, da li nam treba i u koje svrhe. Ja ih najverovatnije nikada necu uzimati, ali sam promenio misljenje u vezi njih...

Join tha dark side xD

Not yet ;D  I da se odlucim na takav korak, previse mi je rano jer nemam ni staza a i nemam dovoljnog znanja o materiji pa se ni lud ne bih upustao u takvu avanturu trenutno i u bliskoj buducnosti  ;)

misliš da će ti znanje pomoći da izbegneš ginekomastiju, ozbiljna oštećenja jetre do raka jetra, smanjenje fiziološke funkcije testitsa itd i sl?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #59 poslato: Novembar 03, 2009, 09:35:00 posle podne »

Tacno tako, da li nam treba i u koje svrhe. Ja ih najverovatnije nikada necu uzimati, ali sam promenio misljenje u vezi njih...

Join tha dark side xD

Not yet ;D  I da se odlucim na takav korak, previse mi je rano jer nemam ni staza a i nemam dovoljnog znanja o materiji pa se ni lud ne bih upustao u takvu avanturu trenutno i u bliskoj buducnosti  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #58 poslato: Novembar 03, 2009, 09:02:53 posle podne »

Tacno tako, da li nam treba i u koje svrhe. Ja ih najverovatnije nikada necu uzimati, ali sam promenio misljenje u vezi njih...

Join tha dark side xD
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #57 poslato: Novembar 03, 2009, 08:38:26 posle podne »

Da li mi mozete reci koji su steroidi najslabiji, sta mogu od njih da ocekujem i imaju li kakve posledice ako se koriste kako treba ?


prijatelju... potpuno dobronameran savet - nemoj da razmišljaš ni o kakvim steroidima... pre 2 dana ti praviš dilemu oko gejnera i postavljaš pitanje za koliko minuta posle uzimanja dve kapsule ćeš dobiti snagu od Kre-Alkalyna, ishrana ti je očigledno blagi užas ako imaš 60kg na 185cm... očigledno ne jedeš dobro i dovoljno, i ne razmišljaj ni o kakvim steroidima ako Boga znaš... govorim ti zbog tebe, ne znaš u šta se upuštaš i koje posledice možeš da snosiš zbog neke nepromišljenosti...
previše si "zelen" da bi se time zamarao, i umesto što gubiš vreme interesujući se oko ovoga, bolje čitaj što više o ishrani i osnovnoj suplementaciji jer i sa tim možeš mnogo da napreduješ za sada...

ti kako hoćeš, ja ti samo savetujem... a iskreno, najžalije mi je takvih klinaca koji će tek tako da uzmu AAS na svoju ruku bez ikakvog predznanja i o ishrani a da ne govorim o AAS-u... a srećem takve po teretani gotovo svakodnevno, i vrlo ih je teško odgovoriti od nečega što su naumili...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #56 poslato: Novembar 03, 2009, 05:19:10 posle podne »

Tacno tako, da li nam treba i u koje svrhe. Ja ih najverovatnije nikada necu uzimati, ali sam promenio misljenje u vezi njih...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #55 poslato: Novembar 03, 2009, 05:18:06 posle podne »

Evo ti dokumentarac

http://rapidshare.com/files/268412406/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part1.rar
http://rapidshare.com/files/268412662/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part2.rar
http://rapidshare.com/files/268412556/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part3.rar
http://rapidshare.com/files/268412247/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part4.rar
http://rapidshare.com/files/268412737/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part5.rar
http://rapidshare.com/files/268412064/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part6.rar
http://rapidshare.com/files/268412160/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part7.rar
http://rapidshare.com/files/268405536/Bigger.Stronger.Faster.LiMiTED.DVDRip.ARROW.part8.rar

prevod:http://www.podnapisi.net/ppodnapisi/podnapis/i/430872

I nemoj da vredjas Nikolu nije flejmer a ni retard nego je neiskusan i pita na pogresno mesto.A i pitanje je pogresno i neosnovano.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #54 poslato: Novembar 03, 2009, 05:12:19 posle podne »

BRUTALAN film!!! Svako ko ima dve vijuge u glavi bi shvatio poentu price... Ali kada sam video oca retarda kome se sin ubio "zbog steroida" a ne zbog antidepresiva i ko zna cega drugog, e to je prelomilo neke stvari... Jel ima neko ovaj film?
Ovaj film ipak ne treba shvatiti 100% ozbiljno, jer kao i svaki dokumentarac on navodno otvara oci. Previse stvari u filmu je samo zagrebano i nedovoljno ispitano. NIje pitanje da li su zdravi ili ne, pitanje je da li nam trebaju i zasto?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #53 poslato: Novembar 03, 2009, 05:08:31 posle podne »

Daj nek neko baci ovaj dokumentarac ovde da ga svi skinu i pogledaju, pa onda neka daju komentare... A ovom Selenici nemam najmanju nameru da odgovaram na post...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #52 poslato: Novembar 03, 2009, 11:58:22 pre podne »

Ako ima neko film SA PREVODOM, neka mi pusti na PM, a moze i ovde, nadam se da nece nikom smetati? Ne snalazim se ja sa tim torrentima  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #51 poslato: Novembar 03, 2009, 11:55:31 pre podne »

Imao sam ga ja,ali sam ga obrisao.
Ima da se skine preko torrenta.
Odlican film
Sačuvana
   
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #50 poslato: Novembar 03, 2009, 11:43:39 pre podne »

BRUTALAN film!!! Svako ko ima dve vijuge u glavi bi shvatio poentu price... Ali kada sam video oca retarda kome se sin ubio "zbog steroida" a ne zbog antidepresiva i ko zna cega drugog, e to je prelomilo neke stvari... Jel ima neko ovaj film?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #49 poslato: Novembar 03, 2009, 11:40:54 pre podne »

Ne znam kako se ovaj zvao jer sam se ukljucio malo kasnije. Uglavnom radi se o 3 brata gde dvojica koriste a jedan ne koristi aas, i taj sto ne koristi pravi reportaze i ostalo sa ljudima koji su protiv aas i sa onima koji nisu. Pa idu price o zaverama na olimpijskim igrama i tako to... Jel to taj film ili nije?

To je taj, gledaj ga iz početka.
Nije sve ili crno ili belo, nekao pogleda svako ko je protiv AAS, ni u ludilu mi nije ovo što pišem blagoslov "roknite se sa AAS" već naučite više i ne osuĂ°ujte ako niste skroz upućeni pa da možete da izvlačite konstruktivne zaključke i da osuĂ°ujete druge.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #48 poslato: Novembar 03, 2009, 11:35:13 pre podne »

Jeste.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.