TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 11:01:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: crazy  (Pročitano 10137 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #39 poslato: Novembar 03, 2009, 02:55:31 posle podne »

Bolesno brate...
Posle prvog klipa gde je izvodio te neke gimnasticke pokrete i slicno cinilo mi se jako simpaticno,a sada vec sa ovim maltretiranjem deteta sa ovim bucicama,stvarno uzas.Pa sa ovim bucicama se ja zagrevam,jeste da sam zensko,ali imam 28 god i 11 godina treninga...I sada tek verujem da je napucan,zao mi ga je,ali to ti je to.sve za kintu
Sačuvana
Be Happy!!!
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #38 poslato: Novembar 03, 2009, 11:11:45 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=PNZoRys6ljw

Jezivo
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 283

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 31, 2009, 11:36:54 pre podne »

Jest malo offtopic, al nije mnogo pošto ima veze sa gimnastikom...
Pogledajte ovaj video...
http://www.youtube.com/watch?v=_SPRtIImYJg

...jeste malo gay, koja je ovo snaga, neverovatno... :o



« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2009, 11:42:48 pre podne od strane filip85 » Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 31, 2009, 11:26:58 pre podne »

Cesto se Ognjene desava da roditelji namecu detetu svoje zelje sto se tice sporta.U slucaju mog brata npr tata mu je bio neuspeli fudbaler,i sve je to OK,ali njega niko nije pitao jel hoce da se bavi bas fudbalom.A veruj jednostavno je dete rodjeno za sport i sve fizicke aktivnosti su mu perfektno lezale,neke mozda i bolje nego fudbal..Sto kazes jednostavno je rodjen sa tim darom da mu sportovi dobro idu.Ali pogodi zasto je ostao bas  u fudbalu? O tome ja pricam.A da ne pricam o klincima koji bi mozda u drugim sportovima bili mnogo uspesniji ali moraju da lece komplekse svojih roditeja preko nekih drugih sportova,i ako ih bas ne vole i sl. Veruj da ima toga puno,nego vremenom i ta deca naviknu da zive tako,i to da vole,samim tim sto vole i svoje roditelje i zele da oni budu zadovoljni...

A u slucaju ovog klinc,jeste u pitanju maltretiranje jer klinaca polaze veliku zrtvu dok ga tata verovatno seta kao Italijan majmuna i gleda kako da to unovci...Ali uostalom,on ga je doneo na svet pa mu se i moze
Sačuvana
Be Happy!!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 31, 2009, 10:19:51 pre podne »

Uopste ne mora da znaci da je u pitanju maltretiranje...

Pa koliko samo roditelja tera svoju decu na razne sportove pa su oni i dalje neuspesni :)

Ne moze niko biti vrhunski sportista jer ga roditelji teraju, mora sam da voli taj sport i isto tako da mu nije tesko da i jako trenira... Opet ponavljam jednostavno se rodi sa tim i to je to
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 31, 2009, 08:33:31 pre podne »

Svaki profesionalizma zahteva ogromnu zrtvu.Tako je i u ovom slucaju.I normalno je da dete u veoma ranom uzrastu treba da krene sa sportom,vec od 3-4 god.(bas sam postaila jednom i temu o tome),e sad jeste da to treba biti kroz igru,ali kod ovakvih fanatika je to vec druga prica.

Uostalom koji profesionalni sportista se moze pohvaliti da je imao normalno detinjstvo i odrastanje kao sva druga deca?Imam brata koji je fudbaler,i od svoje 6. god. trenira,a vec sa 11 god je otisao od kuce,porodice,drustva, u BG zarad toga,i da bi uspeo u tome...Ma nije znao gde bije,ali ko te pita

Da se razumemo,ja ne podrzavam ovakvo maltretiranje dece i sve to,i sutradan ne bih sa svojim tako uradila,samo kazem da su ljudi na sve spremni u danasnje vreme da dodju do nekih velikih para pa makar i ovako

A klinac mi je i dalje cudo i sladak je kao neki coveculjak.I pored svega ne mogu reci da nije impresivan
Sačuvana
Be Happy!!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 30, 2009, 06:56:49 posle podne »

Ali on je jedan u milion, pa svakakva deca se radjaju... Jednostavno geni su u pitanju... msm ima i dece koja se rode sa 6 prstiju, a kao da to nije cudno? ljudi se toliko razlikuju da je to neverovatno... neko se jednostavno rodi sa takav, priroda mu pokloni... i sam sam upoznao mnoge sportiste koju su jednostavno Bogom dani za to sto rade... neko moze 3 puta vise da trenira, a da bude losiji od nekog drugo koji se "sprda" i to cak u profesionalnom sportu, sam sam svedok... naravno to je RETKOST velika, ali postoji...
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:13:49 posle podne »

Kao i svakog ozbiljnijeg sportistu...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:09:34 posle podne »

za gimnasticara je ovo normalno...oni u ovim godinama pocnu vec ovako da treniraju...nista cudno...e sad dal su ga necim kljukali ili ne to ne znam...ja iskreno mislim da nisu al da ako hoce profi da se bavi gimnastikom onda ga to ceka kad tad
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:06:32 posle podne »

Svakom od nas je ovo na prvi pogled simpaticno i zadivljujuce ali kad se malo razmisli i preracuna zakljucak je drugaciji.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:04:34 posle podne »

Ja sam video na par mesta da ovaj mali ima 5 godina,i nepodrzavam da se deca daju na bilo koje sportove do 7god a posle toga ce kroz fizicko vaspitanje sami pokazati interesovanje za onim sto im lezi.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 30, 2009, 02:53:06 posle podne »

Pravi mali Herkules. :)
Svaka čast!


Čak mi je i pomalo teško da gledam ovaj klip.
ajde se roberte odluci za jedno od ova dva...na klipu gde mali izvodi one gimnasticarske vezbe koje su 10x teze od ovog treninga za ramena kazes svaka cast ovo ono a onda za ovaj drugi gde radi ramena ti je kao tesko da gledas...
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 30, 2009, 02:33:17 posle podne »

Клинац има 5 година...Које приче није здраво,терају га родитељи...то је спорт у коме је и за дете од 6 година касно да тада почиње,мора раније и озбиљно,је л' треба чекати да дете напуни 10 година па да само одлучи којим спортом ће се бавити?Јесте то тачно да је то жеља родитеља да им дете постигне нешто у животу што су они желели а нису успели,али онда би се гимнастика а и већина осталих спортова срозала на гране аматеризма.Професионални спорт није здрав па не видим разлог што би се само гимнастика блатила.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 30, 2009, 09:19:29 pre podne »

Falim te Boze da neko ima skoro isto misljenje...

Ako tu postoje lazi, to je onda u godinama :) Ja bih mu dao 6, ne 4
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:15:28 pre podne »

sto se tice gimnastickih sposobnosti,pa 90% dece gimnasticara koji ozbiljno treniraju od malih nogu moze ovo raditi u tom uzrastu...pa vi ste valjda svesni da je neke stvari u gimnastici daleeeko lakse raditi kada ste mladjeg uzrasta ( zato i nema previse uspesnih gimnasticara posle odredjene dobi ) ima veze i sa tezinom,visinom,kostima itd itd itd.

sto se tice izgleda i dopinga...ko zna...ali mislim da bi se jos gore promene videle na telu da je na dopingu...a opet s druge strane vidimo na olimpijadi devojcice od 12 godina koje su dopingovane...a malom ocigledno staratelji nabijaju tu bolest da se ovako mali toliko napreze u necemu jer su oni sami verovatno failovali...


@Sale sto se tice tvog ortaka i to ne pijenje vode oko aas ne budi tako siguran,jer bas veilka vecina koja koristi steroide nije ni svesna da ih koristi,misle to su neke bombonice... ni moj ortak nezna sta se stavlja u sarmu al je jede ;D no bez slika nemam neku nameru komentarisati nekog jer otkud znam sta za tebe znaci izdefinisanost. I porediti lika od 23 godine i ovo dete je suludo...u ovim godinama je jako jako jako nezdravo imati ovakav BF...ustvari u bilo kojim godinama je nezdravo imati bodyfat ispod 7%
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 13 upita.