TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:00:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prva Srpska Ufološka Organizacija  (Pročitano 3195 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #14 poslato: Decembar 23, 2009, 09:53:32 pre podne »

Pa NASA je i sama priznala cak i pustila u javnost snimke cudnih kretanja objekata oko njihovih letelica. Ja verujem da se nesto desava,da ima necega e sad jbg. postoji i dosta zloupotreba.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Decembar 03, 2009, 01:32:17 posle podne »

Slazem se sa poslednjim postom. To je samo pokusaj da se digne neka fama oko nebuloznih stvari. Video sam i ja milion puta nesto, ali uz osnovno poznavanje biocenoze, jasno je da je to bila sova ili slepi mis  ;)

Mislim apsurdno je bilo sta iznad toga pomisljati, jer bi to vec uveliko bilo dokazano, snimljeno vrlo jasno i na druge nacine potvrdjeno, a ovakve spekulacije postoje vec decenijama. to su prazne price, ma koliko bili nerealni
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #12 poslato: Decembar 03, 2009, 09:54:56 pre podne »

Ako ste danas culi da je nesto puklo, to nisu bili vanzemaljci, to sam ja biciklom probio zvucni zid! :)

Salu na stranu, mislim da ima neceg i da postoje ljudi na nekim drugim planetima, ili sta su vec, ali me cudi da ako ih ima, niko nije to javno rekao i na taj nacin dosao do velike slave i mogucnosti da zaradi novac. Ovako stvarno deluje da ljudi izmisle neku pricu i to plasiraju. Isto kao i za Jetija i sta ja znam sve. Svi imaju neke kao iskaze, neke slabe dokaze i na tome se sve zavrsava.

http://www.blic.rs/zanimljivosti.php?id=122567 - izvinjavam se ako je ovo bilo na forumu...

Video sam i to....ali licno sam uveren da je ta objava samo radi marketinga.
I ja verujem da nismo sami u svemiru,ali da su oni ovde i da nas posmatraju
i proucavaju,e to vec nikako ne mogu da poverujem.
Sačuvana
   
honda83
Gost
« Odgovor #11 poslato: Decembar 03, 2009, 01:44:28 pre podne »

Ako ste danas culi da je nesto puklo, to nisu bili vanzemaljci, to sam ja biciklom probio zvucni zid! :)

Salu na stranu, mislim da ima neceg i da postoje ljudi na nekim drugim planetima, ili sta su vec, ali me cudi da ako ih ima, niko nije to javno rekao i na taj nacin dosao do velike slave i mogucnosti da zaradi novac. Ovako stvarno deluje da ljudi izmisle neku pricu i to plasiraju. Isto kao i za Jetija i sta ja znam sve. Svi imaju neke kao iskaze, neke slabe dokaze i na tome se sve zavrsava.

http://www.blic.rs/zanimljivosti.php?id=122567 - izvinjavam se ako je ovo bilo na forumu...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Decembar 02, 2009, 11:52:59 posle podne »

Nikada nisam  ništa video ali sam mišljenja da postoje. Bez da ulazimo u dalje diskusije. :) Jednostavno, ovo je moje mišljenje. ;)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #9 poslato: Decembar 02, 2009, 11:42:34 posle podne »

Ја сам пре неких 12-13 година видео нешто... шта је то било, ван-земЉАци, метеорит или нешто петнаесто, појма немам, само знам да сам након пар дана (илити у следећем броју) прочитао у "Трећем око"-у да се исто то видело и у Земуну и како је отишло на север (тада живео у Батајници). Наравно, као што бива, од нас 10-оро из друштва једини сам ја видео... али опет, велика коинциденција, зар не?!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #8 poslato: Decembar 02, 2009, 10:46:47 posle podne »

Ne vidim sta je ovde smesno stvarno?  
Brate nije valjda da verujes da su oko nas vanzemaljci?:)

Brate...jako je glupo i sebicno od nas ljudi da mislimo da smo jedina civilizacija u svemirskom prostranstvu.To je toliko smesno da je neverovatno.A da su oko nas to ne znam i ne verujem ali da ima planeta koje su naseljene u to verujem jer ima logike.A to sto mi nismo stupili u kontakt s njima ne znaci da smo jedini.
Pa i ja sam misljenja da postoje druge civilizacije...na nekim udaljenim planetama....Ali misljenja sam i da su ove fore sa nlo-om gluposti........Bitno je da je neki seljak u Medvedji video vanzemaljce...xexexexexe
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 02, 2009, 10:42:25 posle podne »

Ne vidim sta je ovde smesno stvarno? 
Brate nije valjda da verujes da su oko nas vanzemaljci?:)

Brate...jako je glupo i sebicno od nas ljudi da mislimo da smo jedina civilizacija u svemirskom prostranstvu.To je toliko smesno da je neverovatno.A da su oko nas to ne znam i ne verujem ali da ima planeta koje su naseljene u to verujem jer ima logike.A to sto mi nismo stupili u kontakt s njima ne znaci da smo jedini.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 02, 2009, 09:03:47 posle podne »

vidi izvor <,< ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 02, 2009, 04:03:28 posle podne »

Ne vidim sta je ovde smesno stvarno? 
Brate nije valjda da verujes da su oko nas vanzemaljci?:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2009, 03:08:05 posle podne »

Ako ćemo iskreno, ja verujem da "tamo negde ipak ima nekog", tj. nismo sami. ;D :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2009, 02:00:17 posle podne »

Ne vidim sta je ovde smesno stvarno? 
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2009, 01:55:59 posle podne »

ahahahahahahahahahahahahahaha....hahahahahahahahahahahaha....
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2009, 12:58:31 posle podne »

  
                                         Prva Srpska Ufološka Organizacija



                                                                  www.nlosrbija.110mb.com


   Dok sam vozio, spazio sam svetlost koja je letela preko neba. Siguran sam da nije bio avion, jer je užareni objekat leteo suviše nisko i brzo. Nišlija M. A., apslovent mašinstva, ovako je opisao svoj "dogaĂ°aj" od 20. avgusta u niškoj Knjaževačkoj ulici.

Ovo je jedno od tridesetak viĂ°enja letećeg tanjira, koje je poslednje dve godine prijavljeno prvoj ufološkoj organizaciji kod nas "NLO Srbija", pišu "Novosti". Pod sloganom "Odsustvo dokaza nije dokaz odsustva", ova organizacija teži da prvenstveno bude hroničar NLO fenomena, ali i da kod ljudi stvori svest o njihovom postojanju.

"Ljudi nam najčešće prijavljuju opažanje svetlosti na nebu, koji često ne mogu da budu uvršćeni ni u bliske slučajeve prve vrste, ali mi ih sve pedantno beležimo" kaže Miroslav Kostić, predsednik "NLO Srbija".

Ova organizacija zabeležila je viĂ°enja NLO i u Kruševcu, Novom Sadu, Pančevu, Beogradu, Kragujevcu, Vranju, MedveĂ°i, Prokuplju, Kraljevu...

Mnogi sa takvim iskustvom do sada nisu znali kome da se obrate, pa je "NLO Srbija" pravo otkrivenje za one koji se plaše da će ih proglasiti ludacima.

"Većina ljudi obično misli da u Srbiji niko nikada nije video NLO. Mi želimo da im pokažemo da je reč o globalnoj pojavi. Zanimljivo je da ufolozi širom sveta vrlo dobro znaju gde je Srbija i to, prevashodno, zbog poznate ikone u manastiru Visoki Dečani kod Peći.

Oni veruju da dva detalja na ikoni koja prikazuje Hristovo raspeće, a nalazi se na ikonostasu nastalom 1335, svedoče o pojavi NLO u srednjovekovnom srpskom kraljevstvu", navodi Kostić.
Za neobične leteće objekte otac moderne ufologije Erih fon Deniken je tvrdio da su to posetioci sa druge planete koji su posetili Zemlju u davnoj prošlosti, a priča o njima sačuvana na freskama.

S druge strane, istoričari umetnosti i teolozi tvrde da je na ikoni u Visokim Dečanima prikazana predstava Sunca i Meseca koja vuče korene iz vizantijske umetnosti.

izvor mtsmondo i nlosrbija







                    
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2009, 01:09:53 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.