TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:02:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Evo nadam se da ce mi neko ovde odgovoriti :-D  (Pročitano 2937 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2009, 10:26:25 posle podne »

 8) 8) 8)


Pozzz...
Jedno pitanje,dosta ima objasnjenja i odgovora nesto sam procitao a nesto nisam ...stigao  Grin
Visok sam 172 a tezak 69-70kg.Jedem 3-4x dnevno...sta se spremi  Grin
Ne mogu ni grama da se ugojim a ne znam ni sam da li i treba posto zelim i "jare i pare"...tj...zelim i malo mase a i definiciju naravno.
E sad,ono sto me zanima a na sta do sada nisam nigde i ni od koga uspeo da cujem adekvatan odgovor je sledece...
1. Sta cu dobiti ako budem radio samo definiciju bez preparata ako se uzme u obzir moja sadasnja tezina?
2. Sta ce se desiti ako koristim nesto za dobijanje mase(i sta naravno) par meseci i onda prestanem da koristim to a nastavim da treniram,da li cu dosta izgubiti na toj masi koju jedva steknem ili...?
3. Sta predlazete za misicnu masnu da koristim?
4. Kako da raspodelim obroke i moze li malo da se pojasni koliko cega,kada i sta je kaloricno?
5. Idem u teretanu tek 3 meseca  Grin znam da ne moze nista preko noci ali bih da pokusam nesto,nisam sklon gojenju a nisam ni previse mrsav,pa me zanima ako ne nabacim masu a treniram i ne koristim nista sta se desava?
Ne bih zeleo da budem kao kostur...

Video sam ovo u prodaji preko pansporta pa me zanima misljenje i da li da probam da koristim jer je cena dosta niska(verovatno je kvalitet jos nizi ) :-D pa ako neko ima misljenje ili iskustvo...

http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=AM068

Hvala unapred...

sa tom visinom i tezinom ne bih bas rekao da si kostur  :)
a kako te zanima definicija,predpostavljam da ima tu i sta od masti za topljenje  :)
zbog toga ti nebi preporucivao nabacivanje mase a posebno ne koriscenje gejnera  :)
nemoj da se opterecuijes prearatima,to su dodaci,a ishrana je osno0va  :)
znaci,ako se budes hranio kako treba imaces odlicne rezultate  :)
koliko bi mase izgubio ako bi radio na masi pa prestao,opet zavisi od ishrane  :)
treba da sednes i dobro iscitas forom,postavljas previse pitanja odjednom a
sve to imas na forumu napoisano na stotinu mesta,i malo je bezveze da trazis da ti neko pise
kilometarske odgovore jer tebe mrzi da citas forum  :P

A moze li onda savet za mene,koji protein ili nesto drugo u kombinaciji da koristim,da li protein + kreatin ili da pokusam 1 pakovanje onog Mass Power sto sam u prosloj poruci napisao?
Stvarno nisam toliko strucan sto se tice tih preparata...

A ovo...

http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=AM080

pravilna i dobra ishrana+protein+kreatin=odlicna kombinacija za pocetak  :)
ovaj protein koji naveo je jako los,to je sojin protein koji je nedovoljnog kvaliteta
za izgradnju kvalitetne misicne mase  :)
daleko bolja opcija za protein ti je elite  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
CaptainCrash
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Decembar 08, 2009, 06:16:29 posle podne »

A moze li onda savet za mene,koji protein ili nesto drugo u kombinaciji da koristim,da li protein + kreatin ili da pokusam 1 pakovanje onog Mass Power sto sam u prosloj poruci napisao?
Stvarno nisam toliko strucan sto se tice tih preparata...

A ovo...

http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=AM080
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2009, 06:20:24 posle podne od strane CaptainCrash » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2009, 09:28:34 posle podne »

Monika ti je dolično dogovrila.. nemam šta da dodam
ali nema ništa za dž..
znači ili velik trud sa manje pare ili više para a manje truda...
naročito sa toliko kg i na tu visinu trebaće ti i dosta vremena da bude čista mišićna masa...
nemoj da te mrzi pogledaj po forumu kako to drugi rade...
hrana je suština, toliko ja mogu da ti kažem.. znači kvalitetna klopa (koja košta!) i to na 3h!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 07, 2009, 08:54:15 posle podne »

Radiš od 8-16h i ne možeš da uskladiš obroke?!

Da li znaš šta ja radim  baš u ovom trenutku? Na šporetu se krčka 250g pirinča i kuvaju se 10 jaja. Sve ću to poneti sutra na posao da imam za 2 obroka. Naravno, tu je i 100 ak grama lešnika koji ću sutra ujutru kupiti u marketu. Da li ti to nešto govori? Možda vidiš rešenje svog "problema"?! :)
Sačuvana
CaptainCrash
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2009, 07:34:03 posle podne »

A da li od gore navedenih preparata ima nesto sve u 1...all in 1  :-\
Misli...za neki solidan protein mi treba oko 4-5.000 + ovo ostalo...to je bas mnogo.
Ima li nesto sto je solidno,ima vecinu sastojaka koji su gore navedeni?
Ne znam kako da uskladim obroke jer radim od 8-16h tako da tu dosta izgubim sto se tice ishrane,doruckujem u 6.30h i mozda jos 2x jedem do 16h,dok ne dodjem sa posla pa onda na trening pa tek onda Oko 17.30-18h ponovo jedem...
Tu dosta gubim....ne moze se sve,bar ne znam kako to da izvedem...
 :-[
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2009, 08:14:44 posle podne »

evo ja ću ti odgovoriti :)

jedem 3-4 puta dnevno šta se spremi, hoću i masu i definiciju, e pa ne može :)

1. definicija je 80% ishrana, a preparati bi ti tu pomogli da se bolje oporaviš i sprečiš razgradnju mišića

2. neće se ništa desiti ako nastaviš kvalitetno da se hraniš i treniraš

3. kvalitetan whey protein, mikronizovani kreatin monohidrat, bcaa, dekstrozu, vitamine..  ako misliš na preparate

4. Jedeš na svaka 2 sata, kratko i jasno. Ne sme da proĂ°e više od 2 sata.  Bar 7-8 rasporeĂ°enih obroka dnevno. Imaš temu Do mase ishranom u Ishrana podforumu.

5. konfuzno pitanje... sve zavisi kako treniraš i kako se hraniš

6.  možeš i nešto kvalitetnije, pogledaj odgovor br. 3
Sačuvana
CaptainCrash
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2009, 07:43:19 posle podne »

Pozzz...
Jedno pitanje,dosta ima objasnjenja i odgovora nesto sam procitao a nesto nisam ...stigao  Grin
Visok sam 172 a tezak 69-70kg.Jedem 3-4x dnevno...sta se spremi  Grin
Ne mogu ni grama da se ugojim a ne znam ni sam da li i treba posto zelim i "jare i pare"...tj...zelim i malo mase a i definiciju naravno.
E sad,ono sto me zanima a na sta do sada nisam nigde i ni od koga uspeo da cujem adekvatan odgovor je sledece...
1. Sta cu dobiti ako budem radio samo definiciju bez preparata ako se uzme u obzir moja sadasnja tezina?
2. Sta ce se desiti ako koristim nesto za dobijanje mase(i sta naravno) par meseci i onda prestanem da koristim to a nastavim da treniram,da li cu dosta izgubiti na toj masi koju jedva steknem ili...?
3. Sta predlazete za misicnu masnu da koristim?
4. Kako da raspodelim obroke i moze li malo da se pojasni koliko cega,kada i sta je kaloricno?
5. Idem u teretanu tek 3 meseca  Grin znam da ne moze nista preko noci ali bih da pokusam nesto,nisam sklon gojenju a nisam ni previse mrsav,pa me zanima ako ne nabacim masu a treniram i ne koristim nista sta se desava?
Ne bih zeleo da budem kao kostur...

Video sam ovo u prodaji preko pansporta pa me zanima misljenje i da li da probam da koristim jer je cena dosta niska(verovatno je kvalitet jos nizi ) :-D pa ako neko ima misljenje ili iskustvo...

http://www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=AM068

Hvala unapred...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.