TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:08:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol grudnog misica  (Pročitano 21235 puta)
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2010, 08:04:43 posle podne »

JU ja sam taj problem imao prosle godine  to je mozda  3-4 meseca nakon pocetka  mog  polaska u teretanu
isto sam radio propadanja. Kao sto kaze aleksandar   trajalo nekih par meseci   i proslo samo od sebe
Mada sam ja nastavio da radim propadanja i sve ostalo  stim bolom
Sačuvana
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2010, 07:01:11 posle podne »

Hvala na informaciji .... to je to sto si i ti objasnio ...konacno da znam tacno o cemu se radi i kako da tretiram stvar ;)
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2010, 04:52:09 posle podne »

imas povredu medjurebarnih misica grudnog kosa ili ti pripoj grudnog kosa,znam jer to imam i ja,nazalost ova povreda tesko prolazi u smislu treba duze vremena da se oporavi konkretno oporavak moze kod nekoga da traje i do 6 meseci koliko sam cuo,mene je konstantno bolelo 2ipo meseca.... Bol prilikom kijanja,kasljanja,ili naprezanja pod odredjenim uglom grudnog kosa.I to onako bas neprijatan bol..... Ja sam otisao kod jednog prijatelja ovde da me tegli sto je rezultiralo poboljsanju oporavka,ali ne brini nije nista strasno sta vise cesto cujem za ovu povredu ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2010, 03:43:39 posle podne »

Evo da ne bih otvarao dodatnu temu a isti mi je problem, napisacu ovde...

Imam povredu levog misica u sredisnjem delu po visini, unutrasnja strana (ka grudnoj kosti) ...Do povrede je doslo prilikom propadanja, radio sam sve savrseno i poslednje ponavljanje se zeznem i cakne mi, mada je bol dosta brzo prosao, nastavio sam sa treningom, a na grudima uopste nisam imao nikakvu oteklinu niti bilo sta ...
Pauzirao sam sa teretanom i pocelo je polako da prolazi medjutim svremena na vreme mi se javlja bol prilikom treniranja aikidoa ili kada hocu da kinem pa mi pritisak zezne stvar ... Isao sam na snimanje medjutim kazu mi da nema nikakve povrede misica ...zato se i obracam ekipi, da vidim sta da radim, sta mogu da koristim od preparata da pijem, stavljam itd. jer vec pocinje da me smara cela ova stvar ...Ako treba, necu ni iz kreveta da ustajem :DD

Pozz svima i hvala na pomoci ;)))
Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2009, 11:10:32 pre podne »

koji kod da je mišić u pitanju treba mirovati i stavljati obloge od gaveza i antiupalnu kremu
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2009, 07:50:44 posle podne »

Kazu da se najlakse kida grudni misic i da najteze zarasta.Licno mi je Petar Milenkovic rekao da ga je jednom povredio i da mesecima nije radio bench. Sta raditi ako do toga dodje. Kako ga najbrze sanirati?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.