TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:48:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ljudi pomagajte...!!!!  (Pročitano 2006 puta)
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #10 poslato: Decembar 28, 2009, 01:30:25 pre podne »

A da,ne vezbas vise :)  . A mrsko mi sa tim bucicama da radim al sta cu moracu to da probam. Al propadanje ide na ledja,ramena ma sve ... Meni se cini da mi je rastojanje izmedju sipki premalo i da je u tome problem.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Decembar 28, 2009, 12:08:10 pre podne »

To je taj osecaj, samo cekas sta ce da pukne unutra  :D  Rekao sam ti da ne radim propadanja vise, ima jace od 6 meseci da ih nisam radio niti nameravam da ih radim... Radi kontrakosi benc bucicama za taj donji deo grudi i nista se ne sekiraj, ne boli ta kost + je vezba 3x bolja od propadanja po meni...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #8 poslato: Decembar 27, 2009, 11:55:31 posle podne »

Danijela Svars ja sam taj problem i ranije imao i pauziram ali kad opet pocnem opet se javlja bol..Voleo bih kada bi znao uzrok tome,mora da nepravilno radim vezbu..  COOLic ja imam utisak kao da me to pluca bole, uzasan osecaj,cini mi se da ce svakog trenutka da pukne nesto. A da, i meni klikne :P . Ako ti nije problem da mi napises koja razdaljina je izmedju sipki na kojima radis propadanje??
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Decembar 27, 2009, 08:59:21 posle podne »

prema opisu bolni su pripoji mišića za kost tj tetive.. pauziraj malo sa vežbom.. koliko god da je voliš ne prija ti, žao mi je
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #6 poslato: Decembar 27, 2009, 08:06:48 posle podne »

Hah, i ja sam imao isti problem sa bolom u grudnoj kosti posle propadanja i resio sam problem tako sto sam prestao da radim tu vezbu  ;D
I sada ponekad osetim bol na tom mestu ali nevezano za trening koji radim, i cak sada mogu da je "ispuckam" kao ledja kada se istezu, tako klikne i grudna kost  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #5 poslato: Decembar 27, 2009, 12:32:19 posle podne »

Joj ne znam da li je tema odgovarajuca za moje pitanje,al evo. Kad radim propadanje osecam jak bol po sredini grudnog kosa. Da li iko zna zbog cega tako? Inace to mi je omiljena vezba i ne mogu da zamislim trening bez nje. Radim uvek na kraju. I zanima me kolika razdaljina izmedju sipki bi trebala da bude?? Mozda je problem u tome..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Decembar 25, 2009, 11:54:10 pre podne »

i ubuduće nemoj se forsirati! ;)
trudimo se da odgovorimo što pre možemo...
Sačuvana
Randymoss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2009, 11:05:38 posle podne »

Hvala vam na pomoci.... >:( Nista,ceo dan nisam mogao da se krecem,pa sam se ceo dan mazao konjskom mascu,malo je popustilo,cak sam i otisao na bazen,i drzao sam nogu non stop u vodi....Evo danas sam ponovo bio na bazenu,i masirao sam dosta nogu,pa me je skoro i proslo....Prvi puit sam osetio bol u Ahilovoj tetivi u ponedeljak kad sam se probudio,ali nista strasno...samo me je malo bolela,pa sam stavio leda,i kasnije me proslo....A taj dan sam radio noge u teretani,pa sam verovatno jos dodatno izritirao taj predeo,posto sam radio listove....I eto to vam je to....U buduce,probajte da pomognete sto je brze moguce...!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2009, 09:39:31 posle podne »

nadam se da je to sad već prestalo.. možda je do zgloba... javi da čujemo kako si
Sačuvana
Randymoss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2009, 10:18:53 pre podne »

Jutros sam se probudio,i imam toliku bol u Ahilovoj tetivi,ne znam sta da radim,ne mogu ni da setam koloko boli....Ne znam ni kako imam,mislim,nisam ni udario ni povredio....? Pomagajte....!!!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.