TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 03:21:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta mislite o ovome? par pitanja...  (Pročitano 3147 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2010, 04:37:50 posle podne »

Kombinacija je odlica za pocetak,stim da ti uz Attack nije potreban dodatni kreatin,jer
ga on vec sadrzi u svome sastavu.
SCI kreatin u kapsulama je klasican monohidrat,dok je Kre-Alkalyne nova i bolja varijanta
koja netrazi punjenje,zadrzava manje vode u misicima i ima vecu efikasnost,tj,uzima se
u dosta manjim doza ma od monohidrata za isti efekat u povecanju snage.
Sačuvana
   
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2009, 08:45:38 posle podne »

po meni ti je za sad savršen Kre alkalyn... možda kasnije Attack...
što se tiče proteina - trajaće ti u zavisnosti od toga koliko trošiš - znači računaj svaki put potrpšiš oko 30g... ako uzimaš dva puta dnevno - recimo posle treninga i pred spavanje to je 60g na dan.. ili još bolje ako ga koristiš tri puta na dan (ujutru kad se probudiš + još ona dva puta) onda je to 90g na dan... ostalo ti ostavaljam da sam izračunaš...

sutra je 31. ..
trebalo bi da dobiješ popust.. veleprodaja radi koliko ja znam
Sačuvana
Ficus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2009, 03:41:00 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru :)

E sad se dvoumim... Citam ponovo po koji put bilten i dvoumim se izmedju ATTACK! i KRE – Alkalyn... Sta je po vama bolje? Znam da od Kre alkalyn-a nema nadutosti, verovatno je zbog toga skuplji... ali konkretno gledajuci sastav, sta je bolje?

Take One je siguran... za sad znam da cu sigurno njega uzeti...

Uzecu jedan od proteina koji si mi preporucila... Koliko moze da traje recimo 2.27kg?

E i jos jedna bitna stvar... Da li vazi popust ako sad narucim??

Hvala ;)

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2009, 11:01:30 pre podne »

Ćao, dobrodošao na forum!

Što se suplementacije tiče nabrojao si ok stvari ali nisi krenuo od prioriteta.

Dakle obavezno protein, preporučila bih čist protein a ne gejner, npr  Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, SNI Pro whey...   

uz to dekstrozu nakon treninga zajedno sa proteinom.

Take One je odličan, to može.

Od kreatina možeš i sa klasičnim monohidratom, ali ako ti se svideo attack (za šta ima razloga) koji je sam na kreatinskoj bazi (hvala što ti se svideo tekst u biltenu :D )  probaj sa njim ali nemoj dodatno uzimati kreatin uz njega...

E sad pitanja,
- kreatin u prahu je isplativiji ako mislimo na prah...  ne menja se nista ako je u kapsulama ili uprahu ali isplativosti radi
- attack može ali kao što rekoh onda samo to od kreatina ti je dovoljno
- ovo ti ne treba, ako imaš attack...  nema zdravije i manje zdravije, kreatin je kreatin, kre alkalyn je novija generacija koja ima odreĂ°ene prednosti tipa nema bloating-a od vode, manje se doze uzimaju, više se apsorbuje itd itd...


p.s. poručila bih ostalim članovima foruma, kao što stoji u napomeni, da ne postuju u ovom podforumu... podforum za početnike namenjen je isključivo početnicima i ovde odgovara samo PS team
Sačuvana
Ficus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2009, 03:11:13 pre podne »

Pozdrav...
Imam 18god, 76lg, 180cm... Hteo bih da izgradim kvalitetnu misicnu masu... Do sad sam potrosio 1 pakovanje hypermass-a i biotechovog kreatina... Dok sam trenirao, povecao sam masu za 4-5kg, ali posle pauze i gripe (ne svinjske ;D ) sam to izgubio... Sad posle 2 meseca ponovo hocu da krenem da treniram... Mislio sam da narucim sledece:

Mega Creatine (Scitec Nutrition)
ATTACK! 320gr
Take One™
i neki protein ili neki gejner sa dosta proteina (da mi bar traje mesec dana)... do sad je to vec oko 3300din + protein, a izdvojio sam 6000 za sve...

E sad, racunam na popust od 10% (nadam se da vazi kad bih recimo sutra, tj danas 30.12. narucio ??? )

 - Zanima me da li je bolji kreatin u kapsulama? ako nije bolji, dovoljno je da se lakse pije i da duze traje(?)...
 - O attack! sam procitao u pansport biltenu i jako mi se svidela sva ta prica, pa kontam da i to probam... sta mislite?
 - Mozete li mi uporediti KRE – Alkalyn sa Mega Creatine (Scitec Nutrition)... zanima me razlika... da li je zdraviji alkalyn, da li bolje deluje?

Puno pitanja, nadam se brzim i konkretnim odgovorima, kako bih sto pre narucio i iskoristio popust koji ce mi jako dobro doci :)
Hvala!  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.