TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:44:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta jesti... ?  (Pročitano 7077 puta)
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2010, 05:03:52 pre podne »

Hvala na savetima...  ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: Januar 08, 2010, 10:27:48 posle podne »

čini mi se da se plašiš hrane.. znači tebi treba svea - i dobrih amsti (kikiri, masline, riblje ulje) i UH (ovsene , integralni pirinač, vo
e pre podne ako želiš) i proteini (meso, sir, jaja, riba)...
jedi slobodno... ako jedeš ispravno tokom dana nema šta da brineš...
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2010, 10:18:54 posle podne »

Drugu uzinu bi trebao da pojacas tacnije da je zamenis... To mozes u prvoj...

I ne rece ti nama nista u vezi tog jedenja u 2 h? Budis se ili? Ali kao sto je Monika rekla, moze ella... mada ako je to neki izlazak u gradu, gledaj da nista ne pojedes :) Stvarno nista gore od pljeskavice (ja neznam da neko nesto drugo jede u kasnim satima u izlasku, heh) nakon ponoci...

hehe bas tako.. jedu se pljeskavice u Good Food-u.. mada ne znam sto se tako zove radnja brze hrane no dobro...
a pice u Karibiku idu ko lude... celu noc.. uzas... masne onako... pi... mislim lepe su al...
jos svi se alkoholisu svako drugo vece... ma strasno.. ja niti pijem niti to jedem...smorim se strasno kad izadjem, a jos me svi gledaju ko cudaka... ovaj ne jede pljeske i ne pije jack daniels... uuu zamisli sramote!
zato ja sve redje izlazim, a sve vise treniram... bas me zabole..

A ti Vladooo mogao bi da pojacs malo tu hranu i treninge, da ubacis nesto tipa izdrzljivosti... nije sve u teretani!!
mani se tih dijeta bez UH.. ;)
« Poslednja izmena: Januar 09, 2010, 12:11:56 posle podne od strane Takahiro » Sačuvana
Qui audet adipiscitur
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2010, 08:56:44 posle podne »

Kapiram te skroz,vidim da sam pogrsio,moram da regulisem ta cuda,evo bas sad gledam na forumu primere ishrane. A to za atkinsonovu dijetu sam izbacio onako,video sam pa reko da pitam da li je istina ? Ne zelim da budem mrsav kao prut... :D
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2010, 08:55:11 posle podne »

brate, ti ovde u ovom jelovniku nemaš proteine..
nemaš ni masti, a nemaš baš ni UH... tačnije, nemaš ništa, a proteina baš nimalo...
to nešto iz mesa i sira i to ti je to...
Masti slabije,to gledam kolko tolko da eliminisem... :D
Nisam mogao sve da navedem bre,jedem ja i ribu i mleko i maldi sir i svasta,ali ne mogu da napravim 100 kombinacija jelovnika,ovo je samo ono ,,od prilike". Jeste da nemam nesto posebno u jelovniku ali se trudim da regulisem hranu maksimalno,vec sam se odrekao slatkisa i grickalica a to mi tesko pada... :(
Kapiram te skroz,vidim da sam pogrsio,moram da regulisem ta cuda,evo bas sad gledam na forumu primere ishrane. A to za atkinsonovu dijetu sam izbacio onako,video sam pa reko da pitam da li je istina ? Ne zelim da budem mrsav kao prut... :D


zašto da eliminišeš masti?
ne govorim o slanini, čvarcima i sl, već o dobrim mastima koje su ti potrebne a koje nemaš u ishrani...
ti, po ovom jelovniku, od 7 uveče do 2 popodne nemaš uopšte proteina...
od UH imaš samo voće...

ok, ako pored ovoga jedeš još nešto, al ovo je baš baš slabo...
i ne opterećuj se previše dijetama čoveče, vidim da si otvorio temu o Atkinsonovoj dijeti... jbt, po onim slikama, mršav si mnogo, a ti se bakćeš tom Atkinsonovom dijetom i plašiš se malo masti...
šta bi ti falilo da umesto samo belanaca, pojedeš poneko celo jaje?
opusti se malo jbt.
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2010, 08:38:59 posle podne »

brate, ti ovde u ovom jelovniku nemaš proteine..
nemaš ni masti, a nemaš baš ni UH... tačnije, nemaš ništa, a proteina baš nimalo...
to nešto iz mesa i sira i to ti je to...
Masti slabije,to gledam kolko tolko da eliminisem... :D
Nisam mogao sve da navedem bre,jedem ja i ribu i mleko i maldi sir i svasta,ali ne mogu da napravim 100 kombinacija jelovnika,ovo je samo ono ,,od prilike". Jeste da nemam nesto posebno u jelovniku ali se trudim da regulisem hranu maksimalno,vec sam se odrekao slatkisa i grickalica a to mi tesko pada... :(


zašto da eliminišeš masti?
ne govorim o slanini, čvarcima i sl, već o dobrim mastima koje su ti potrebne a koje nemaš u ishrani...
ti, po ovom jelovniku, od 7 uveče do 2 popodne nemaš uopšte proteina...
od UH imaš samo voće...

ok, ako pored ovoga jedeš još nešto, al ovo je baš baš slabo...
i ne opterećuj se previše dijetama čoveče, vidim da si otvorio temu o Atkinsonovoj dijeti... jbt, po onim slikama, mršav si mnogo, a ti se bakćeš tom Atkinsonovom dijetom i plašiš se malo masti...
šta bi ti falilo da umesto samo belanaca, pojedeš poneko celo jaje?
opusti se malo jbt.
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #13 poslato: Januar 08, 2010, 08:33:37 posle podne »

brate, ti ovde u ovom jelovniku nemaš proteine..
nemaš ni masti, a nemaš baš ni UH... tačnije, nemaš ništa, a proteina baš nimalo...
to nešto iz mesa i sira i to ti je to...
Masti slabije,to gledam kolko tolko da eliminisem... :D
Nisam mogao sve da navedem bre,jedem ja i ribu i mleko i maldi sir i svasta,ali ne mogu da napravim 100 kombinacija jelovnika,ovo je samo ono ,,od prilike". Jeste da nemam nesto posebno u jelovniku ali se trudim da regulisem hranu maksimalno,vec sam se odrekao slatkisa i grickalica a to mi tesko pada... :(
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #12 poslato: Januar 08, 2010, 08:27:16 posle podne »

brate, ti ovde u ovom jelovniku nemaš proteine..
nemaš ni masti, a nemaš baš ni UH... tačnije, nemaš ništa, a proteina baš nimalo...
to nešto iz mesa i sira i to ti je to...
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2010, 08:23:26 posle podne »

Drugu uzinu bi trebao da pojacas tacnije da je zamenis... To mozes u prvoj...

I ne rece ti nama nista u vezi tog jedenja u 2 h? Budis se ili? Ali kao sto je Monika rekla, moze ella... mada ako je to neki izlazak u gradu, gledaj da nista ne pojedes :) Stvarno nista gore od pljeskavice (ja neznam da neko nesto drugo jede u kasnim satima u izlasku, heh) nakon ponoci...

Jedenje u 2 ujutru je ono kao sto si rekao,vracanje iz grada,ali to je samo vikendom,posto sam preko nedelje prebukiran ucenjem.Mada se trudim da izbegnem to.To cu sad da eliminisem skroz... A reci mi sta da uzmem kao drugu uzinu ? Moze neke bademe ili orahe,i koliko ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2010, 08:14:32 posle podne »

Drugu uzinu bi trebao da pojacas tacnije da je zamenis... To mozes u prvoj...

I ne rece ti nama nista u vezi tog jedenja u 2 h? Budis se ili? Ali kao sto je Monika rekla, moze ella... mada ako je to neki izlazak u gradu, gledaj da nista ne pojedes :) Stvarno nista gore od pljeskavice (ja neznam da neko nesto drugo jede u kasnim satima u izlasku, heh) nakon ponoci...
Sačuvana
Vladaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #9 poslato: Januar 08, 2010, 07:35:03 posle podne »

Pa sad,posto su bili praznici nisam imao predstavu kad lezim da spavam kad ne...ali kad sam pod obavezama,obican dan izgleda ovako...

Budim se u 6:30 i ide dorucak,obicno to bude jaja ( samo belance ) ili ovsene pahuljice sa obranim mlekom
Uzina: ide oko 11 sati i to je obicno neko voce,jabuka,narandza ili sta vec...
Rucak: je oko 14:00,ako ne mogu da nateram majku da kuva piletinu ili nesto sto bi trebalo da jedem,cepam kucni rucak ako nije mastan...
Uzina: ide oko 17:00 sati,kesica suvog grozdja ili tako nesto.
Vecera: oko 19:00 ella i jos nesto uz to...

Lezim najkasnije do 22:00 - 22:30...

Odlazak na trening zavisi od skole,menjaju se smene,ujutru i popodne pa se prilagodjavam...
Sada ne uzimam nista od suplemenata,skupljam novac za njih...

Trening ide : 1 dan: Grudi,Ramena
                  2 dan: Ruke
                  3 dan: odmor
                  4 dan: ledja
                  5 dan: noge
                  6 dan: odmor

Koliko toliko pazim sta jedem i sta radim,ali ne mogu uvek da ispratim finansijski pa vrdam... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Januar 08, 2010, 06:02:36 posle podne »

Upravo tako, reci šta inače jedeš...

ali nije greh pojesti malo ella sira ili mericu kazeina ako baš ogladniš... bitno da nije neki šećer i slično, pogotovo ne neka "teška" hrana jer ćeš se ujutru probuditi sumoran i nikakav :)  a i salce će lako da pristigne...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Januar 08, 2010, 02:27:14 posle podne »

Lezes posle 2 ili se budis gladan?

Problem je definitvno u ishrani u toku dana i nacinu zivota, jer to bas i nije uobicajene ma sta god bilo od ova dva. Ali najbolje da odgovoris na pitanje pa cemo mi tebi, i bilo bi super kada bi napisao tvoj obican dan...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Januar 08, 2010, 01:37:13 posle podne »

Jedi ellu uvece i resen problem veruj mi.
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #5 poslato: Januar 08, 2010, 12:55:53 posle podne »

Poklopac za bateriju od n95 uopste ne goji i pozeljan je u svako doba dana i noci.

:)  reci mu :)

Vladooo :)

U frižideru uvek neku salatu, posni sir, piletinu da se zavaraš i to je to.
E sad ako ima kazeina em ukusno/em korisno piči njega.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.