TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395147 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:31:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ODVRATNE ALERGIJE  (Pročitano 9926 puta)
Sandra
Gost
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2007, 08:44:34 pre podne »

Sto se tice Novog Sada, JKP Cistoca uklanja ambroziju redovno sa svih gradskih parcela a ako je dvoriste privatno... tu ne smeju da udju... u tome je najveci problem. Sve se zavrsi sa - molimo cenjenje komsije da pokose svoj korov... nema ko to da nadgleda i ispise prekrsajnu ili nekakvu mandatnu kaznu, sta vec... mada, moram da pohvalim novosadku JKP Cistocu da su ove godine stvarno radili akciju na teritoriji celog grada, cak su se i hvalili postignutim rezultatima - navodno, uoceno je da se broj ljudi koji su trazili pomoc lekara zbog ovog problema smanjio cak 15% ! Mada, priznajem da sam i ja prosla mnogo bolje ovog proleca nego prethodnog... a mozda samo zato sto u komsiluku nije bilo ambrozije BAS NIGDE!!! Ako je za to zasluzna i gradska cistoca jer su je posekli - hvala im puno!
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 31, 2007, 03:21:30 posle podne »

U savremenom svetu,postoji Zakon o unistavanju ambrozije!Nisam upucena kako je kod nas,mada je isao EPP.
Meni je lakse ovih dana,mada je bas bila frka.
Pre neki dan sam isla u Garden centar,i pobegla.
Nos se zapusio momentalno,kijanje,oci peckale,ma ODVRATNO!
Sačuvana
Sandra
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 31, 2007, 03:15:36 posle podne »

Kad sam bila mala, nista mi nije falilo, sto kaze Milena Dravic u jednom filmu - mogla sam volu rukom rep da iscupam :D dobro, ne bas, oduvek sam bila sitna, ali sa alergijama nisam imala problema... a sada... ni tamo ni amo...
Pocelo je nakon sto sam oko godinu provela radeci blizu nekog dvorista u kome je nesmetano rasla ambrozija... zapravo, kancelarija nije ni bila tako blizu ali sam svaki dan bar 2 puta prolazila pored te ambrozije... proslo je dosta vremena dok sam ja shvatila sta se i zbog cega desava jer nisam znala ni kako taj korov izgleda... a onda je vec bilo kasno...mada, ne bi to niko ni mogao da posece jer je je dvoriste bilo tako i nicije i svacije pa tamo malo ko da je zalazio... a onda sam zatrudnela pa se sve pojacalo, postala sam samo osetljivija. Nisam mogla da prodjem pored rascvetalog drveta a da ne oteram sve od sebe kijanjem u ogromnim kolicinama... danas mi je ostala ta osetljivost ali malo manje izrazena... mada - prasina, polen,ambrozija i da ne poverujete --prasak za ves - me i dalje proganjaju s vremena na vreme!  :-\ sad od ambrozije bezim kao od najljuceg neprijatelja!!!
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 09, 2007, 02:58:19 posle podne »

Moja sestra je alergicna na polen i kod nje se to manifestuje izmedju ostalog tako sto joj kapilari u ocima budu izrazito vidljivi, pa  joj budu jako crvene okice...bas strasno
Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 09, 2007, 11:43:53 pre podne »

@Tasha

imam isti problem kao i ti...

Alergija na polen trave i korova...

Meni to je pocelo od malih nogu, znalo je cak da dodje i do povremenog gusenja,stezanju u plucima itd...

Sad je bolje , muci me samo preko proleca i leta i to samo nos curi i svrbe oci...



Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 08, 2007, 10:44:27 posle podne »

pa ne podsmevam se,samo sam vesela po prirodi  :D

ccc samo sebe voli... :D :D :D :D :D :D ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 08, 2007, 10:37:39 posle podne »

pa ne podsmevam se,samo sam vesela po prirodi  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lokk1
Gost
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 08, 2007, 12:04:02 posle podne »

ocehs ti prestati da se podsmevash ljudima sa alergijom  ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 07, 2007, 09:27:55 posle podne »

pa eto...i sta me onda isproziva Gospodja,ni krivu ni duznu... kao da je necija krivica ako ima ili nema alergiju (u mom slucaju nema...za sada...)  ;)  :)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 06, 2007, 10:44:32 posle podne »

ni ja se nisam rodio, sa time, dobio sam je u 27-oj godini, jedan jaci stres, pad imuniteta i to je to....tako da to nema nikakve veze..
da li ces imati ,ako se ne pazis , nece te zaobici
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 06, 2007, 07:06:58 posle podne »

Izvinite TashBg,zasto Vas je tako iziritirala izjava da nemam problema sa alergijama?
ovo je otvorena tema,svako ima prava da iznese svoja iskustva,a kako nemam iskustva sa alergijama to sam i napisala.ne vidim sta je tu lose...
nisam ja kriva sto nemam alergije.tako sam se rodila,sta cu...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 06, 2007, 06:56:58 posle podne »

 ;D
 8)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 06, 2007, 06:22:09 posle podne »

Takodje ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2007, 06:10:55 posle podne »

ni ja sa alergijama nikad nista  ;D ;D ;D 8) 8) 8)

cisto da se pohvalim  ;)
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TashaBG
Gost
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 06, 2007, 03:49:12 posle podne »

a ja sa alergijama nikad nista...  8)  ;D


a ova recenica bi trebalo da znaci sta?
da si ti jedna kul osoba zato sto nemas alergije,
da se kezis osobama koje pate od alergija,
i uopste mi nije jasno kakav je udeo tvog odgovora povodom ove teme?!

nikakav savet,nikakav zakljucak...veliko NISTA


Lazicu pametni saveti kao i uvek!Za imunovakcine sam cula da rade na Torlaku
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2007, 05:29:06 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.