TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395992 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 31, 2024, 12:29:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najave takmicenja  (Pročitano 88126 puta)
Toman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


www.healthclub.rs
« Odgovor #219 poslato: Februar 18, 2013, 11:58:36 posle podne »

U pravu si. Takmicenje je isto u Bačkom Petrovcu, Herkul Gym je organizator tacnije Mega Jan. Napisano je zadnja nedelja marta tako da se nadam da to podrazumeva da je takmicenje u nedelju 31. marta.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27665


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #218 poslato: Februar 18, 2013, 11:48:54 posle podne »

Zadnje nedelje marta je GPC otvoreno prvenstvo Vojvodine u Bench press-u i kvalifikacije za evropsko prvenstvo u Knjaževcu
Napisi tacan datum i mesto takmicenja da se zna!
Sačuvana
Toman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


www.healthclub.rs
« Odgovor #217 poslato: Februar 18, 2013, 11:06:10 posle podne »

Zadnje nedelje marta je GPC otvoreno prvenstvo Vojvodine u Bench press-u i kvalifikacije za evropsko prvenstvo u Knjaževcu
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27665


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #216 poslato: Februar 17, 2013, 10:41:23 pre podne »

Da se podsetimo:
Obaveštavamo vas da će se dana 03.03. 2013 g. (Nedelja) u Bačkom Petrovcu u sportskoj hali u osnovnoj školi “Jan Čajak” održati 1. otvoreni KUP Srbije u Bench Pressu RAW i EQ. Tehnički organizator je klub “STENA” iz Bačkog Petrovca.

 Merenje : od 10 do 11 h
 Početak takmičenja 12 h

 Potrebno je da svaki takmičar ima lekarski pregled ne stariji od 6 meseci. Takmičari koji nemaju lekarski pregled tj. uverenje, svojim potpisom će garantovati za svoje učešće.

 Kotizacija za takmičenje iznosi 1000 din.

 Svaki klub je dužan da doruči organizatoru takmičenja spisak takmičara i takmičarki (ime, prezime, kategorija i datum roĂ°enja) najkasnije do 23.02. 2013 g. na telefon : 064 9455675 ili na mail adresu : pauliny.jan@gmail.com

 Takmičenje se održava za tinejdžere, juniore, seniore,veterane i za žene tinejdžerke, juniorke, seniorke i veteranke. Za prva 3 mesta u svojoj kategoriji obezbeĂ°ene su medalje i diplome za svakog takmičara (takmičarke).
Radi se o WPC federaciji,ciju licencu ima Gavrilo Gavrilov.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27665


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #215 poslato: Januar 31, 2013, 12:50:57 posle podne »

Sa tim se slazem da se trebamo ujediniti,to sam ja vec odavno rekao,isto kao u Madarskoj ili Slovackoj gde 2-3 coveka vode i GPC i WPC savez jer samo tako mozemo uciniti da nas prihvate!Nadam se da cemo jednog dana uspeti u tome! ;)
Sačuvana
vukodavv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #214 poslato: Januar 30, 2013, 09:10:43 posle podne »

Mislim da nema veze kako se neka organizacija zove ili ko stoji iza nje nego je bitnije da taj neko bude ozbiljan i da tako organizuje takmičenja.

To znači da se sudi po kvalitetnim standardnima, što opet znači da sudije moraju biti kvalitetne jer se u suprotnom dešava da svako može izaći na takmičenje i osvojiti medalju sa bilo kakvim rezultatom i pokušajem kilaže...tada će biti manje takmičara, ali će se nivo takmičenja podići.

Naravno, daleko je isplativije suditi kako god se hoće i na konto toga uzimati crvenu za kotezaciju...što ostaje kao jedini razlog takmičenja...


Iskreno mislim da ima veze kako se koja organizacija zove,ako je jedan GPC licencirani savez onda je jedan a ne da se pisa uz vetar uz izvinjenje morao sam ovako da se izrazim.Ovo ne znaci da sam simpatizer nekog saveza pa da zbog toga pisem ovako,ja sam sipmatizer bench press-a i powerliftinga sto sam i pokazao takmicenjima u svim savezima od IPF-a,SSDS-u,GPC-u,GPC-u od Jan Paulinija...Ovo je totalno rasulo dok ne budemo ujedinjeni u jedan savez necemo ni stici do saveza sportova Srbije,iskreno mislim da ekipa iz Knjazevca ima dobru viziju sto se toga tice,samo ne daj Boze da se svi slozimo-naravno ovo je uz dozu cinizma napisano
iskreno ovo je vec toliko smesno i toliko nas prikazuje u losem...Koliko vise saveza imamo??? i ne znam sta je paulini upro u to forsiranje GPC saveza kad nema licencu? Ne zelim dublje ni da ulazim u ovo.Eto puno srece svim takmicarima i sto vise takmicara nek bude.Na kraju ce i ovo malo takmicara da se ospe i bice po 2 takmicara po kategoriji i svi smo prvaci i vice samoioni i samo vozi a kvalitet opada

ista priča je i sa Gala kupom od prošle godine. Imamo dva GPC-a, dve Gale.. pl koji nije priznat u Srbiji sa ovakvim stanjem i (ne)kvalitetom ima odlične predispozicije da se nikad više ni ne vrati na listu sportova...

Mislim da je glavni problem u tome što niko nema znanje, podršku i finansije da istraje sa jednim kvalitetnim savezom nekoliko godina. http://www.spf.rs/ po meni ima ozbiljnost zbog IPF-a, ali i sajt im je polumrtav i malo toga online može da se sazna...  sve se svede na grupicu individualaca i entuzijasta koji ne mogu puno sami da urade. Dovoljno je reći da za rekorde države, relevantne rezultate takmičenja najkvalitetniji link postavlja Tomanović (hvala na tome btw)... a gde su sad ti savezi i vesti o takmičenjima, izveštaji, pravila, klipovi na yt, itd..? treba kopati po forumima...

Nema na čemu, trudim se da postavljam rekorde ali izgleda su jedini realni rekordi samo u IPF Bench press-u ovo ostalo je smesno jer na primer rekordi u Raw Powerlifting-u su najbolji rezultati sa jednog takmičenja iz B. Palanke a ostali rezultati su azurirani 2011 godine a od tada je sigurno bilo boljih rezultate i znam da mnoge to opravdano nervira. 
Na zalost nisu ni u IPF realni rekordi,doslo je do promena kategorija i ovi rekordi su kao prilagodjeni ili ti tako nesto...Primer na zalost opet ja,stoji da je rekord u 74kg od Danijela Gajte ja sam taj rekord oborio na prvom memorijalnom kup-u "Dobrivoje Djordjevic" podigavsi tada 176 kg sto moze i da se proveri...Kad sam skrenu paznju na ovo kada su promenjene kategorije i zasto stoji od Gajte rekord dobio sam objasnjenje da je on u trenutku postavljanja rekord 2002 bio tezak 74,2 a ja sam bio tezak 74,6kg i on je blizi kategoriji od 74kg...Ako su nove kategorije onda se i postavljaju novi rekordi zar ne? Toliko o tome...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #213 poslato: Januar 30, 2013, 06:45:36 posle podne »

Mislim da nema veze kako se neka organizacija zove ili ko stoji iza nje nego je bitnije da taj neko bude ozbiljan i da tako organizuje takmičenja.

To znači da se sudi po kvalitetnim standardnima, što opet znači da sudije moraju biti kvalitetne jer se u suprotnom dešava da svako može izaći na takmičenje i osvojiti medalju sa bilo kakvim rezultatom i pokušajem kilaže...tada će biti manje takmičara, ali će se nivo takmičenja podići.

Naravno, daleko je isplativije suditi kako god se hoće i na konto toga uzimati crvenu za kotezaciju...što ostaje kao jedini razlog takmičenja...

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Toman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


www.healthclub.rs
« Odgovor #212 poslato: Januar 29, 2013, 11:09:17 posle podne »

iskreno ovo je vec toliko smesno i toliko nas prikazuje u losem...Koliko vise saveza imamo??? i ne znam sta je paulini upro u to forsiranje GPC saveza kad nema licencu? Ne zelim dublje ni da ulazim u ovo.Eto puno srece svim takmicarima i sto vise takmicara nek bude.Na kraju ce i ovo malo takmicara da se ospe i bice po 2 takmicara po kategoriji i svi smo prvaci i vice samoioni i samo vozi a kvalitet opada

ista priča je i sa Gala kupom od prošle godine. Imamo dva GPC-a, dve Gale.. pl koji nije priznat u Srbiji sa ovakvim stanjem i (ne)kvalitetom ima odlične predispozicije da se nikad više ni ne vrati na listu sportova...

Mislim da je glavni problem u tome što niko nema znanje, podršku i finansije da istraje sa jednim kvalitetnim savezom nekoliko godina. http://www.spf.rs/ po meni ima ozbiljnost zbog IPF-a, ali i sajt im je polumrtav i malo toga online može da se sazna...  sve se svede na grupicu individualaca i entuzijasta koji ne mogu puno sami da urade. Dovoljno je reći da za rekorde države, relevantne rezultate takmičenja najkvalitetniji link postavlja Tomanović (hvala na tome btw)... a gde su sad ti savezi i vesti o takmičenjima, izveštaji, pravila, klipovi na yt, itd..? treba kopati po forumima...

Nema na čemu, trudim se da postavljam rekorde ali izgleda su jedini realni rekordi samo u IPF Bench press-u ovo ostalo je smesno jer na primer rekordi u Raw Powerlifting-u su najbolji rezultati sa jednog takmičenja iz B. Palanke a ostali rezultati su azurirani 2011 godine a od tada je sigurno bilo boljih rezultate i znam da mnoge to opravdano nervira.  
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #211 poslato: Januar 29, 2013, 03:21:41 posle podne »

Ja sam ovo kopirao sa drugog foruma,ali kako sam nacuo,ovo bi trebalo da je takmicenje u WPC Federaciji a licencu poseduje Gavra Gavrilov iz Vrsca
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #210 poslato: Januar 29, 2013, 02:42:04 posle podne »

iskreno ovo je vec toliko smesno i toliko nas prikazuje u losem...Koliko vise saveza imamo??? i ne znam sta je paulini upro u to forsiranje GPC saveza kad nema licencu? Ne zelim dublje ni da ulazim u ovo.Eto puno srece svim takmicarima i sto vise takmicara nek bude.Na kraju ce i ovo malo takmicara da se ospe i bice po 2 takmicara po kategoriji i svi smo prvaci i vice samoioni i samo vozi a kvalitet opada

ista priča je i sa Gala kupom od prošle godine. Imamo dva GPC-a, dve Gale.. pl koji nije priznat u Srbiji sa ovakvim stanjem i (ne)kvalitetom ima odlične predispozicije da se nikad više ni ne vrati na listu sportova...

Mislim da je glavni problem u tome što niko nema znanje, podršku i finansije da istraje sa jednim kvalitetnim savezom nekoliko godina. http://www.spf.rs/ po meni ima ozbiljnost zbog IPF-a, ali i sajt im je polumrtav i malo toga online može da se sazna...  sve se svede na grupicu individualaca i entuzijasta koji ne mogu puno sami da urade. Dovoljno je reći da za rekorde države, relevantne rezultate takmičenja najkvalitetniji link postavlja Tomanović (hvala na tome btw)... a gde su sad ti savezi i vesti o takmičenjima, izveštaji, pravila, klipovi na yt, itd..? treba kopati po forumima...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
vukodavv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #209 poslato: Januar 29, 2013, 02:09:38 posle podne »

iskreno ovo je vec toliko smesno i toliko nas prikazuje u losem...Koliko vise saveza imamo??? i ne znam sta je paulini upro u to forsiranje GPC saveza kad nema licencu? Ne zelim dublje ni da ulazim u ovo.Eto puno srece svim takmicarima i sto vise takmicara nek bude.Na kraju ce i ovo malo takmicara da se ospe i bice po 2 takmicara po kategoriji i svi smo prvaci i vice samoioni i samo vozi a kvalitet opada
« Poslednja izmena: Januar 29, 2013, 02:11:12 posle podne od strane vukodavv » Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #208 poslato: Januar 27, 2013, 08:44:24 pre podne »


             GPC POWERLIFTING SAVEZ SRBIJE
             

Obaveštavamo vas da će se dana 03.03. 2013 g. (Nedelja) u Bačkom Petrovcu u sportskoj hali  u osnovnoj školi “Jan Čajak” održati  1. otvoreni KUP Srbije u Bench Pressu  RAW i EQ. Tehnički organizator je klub “STENA” iz Bačkog Petrovca.


Merenje : od 10 do 11 h
Početak  takmičenja  12 h

Potrebno je da svaki takmičar ima lekarski pregled ne stariji od 6 meseci. Takmičari koji nemaju lekarski pregled tj. uverenje, svojim potpisom će garantovati za svoje učešće.

Kotizacija za takmičenje iznosi 1000 din.


Svaki klub je dužan da doruči organizatoru takmičenja spisak takmičara i takmičarki (ime, prezime, kategorija i datum roĂ°enja) najkasnije do 23.02. 2013 g. na telefon : 064 9455675 ili na mail adresu : pauliny.jan@gmail.com


Takmičenje se održava za tinejdžere, juniore, seniore,veterane i za žene tinejdžerke, juniorke, seniorke i veteranke. Za prva 3 mesta u svojoj kategoriji obezbeĂ°ene sumedalje i diplome za svakog takmičara (takmičarke).


Bački Petrovac                                                      predsednik GPC PSS
22.01. 2013 g.                                                         Jan Paulini

Sedište GPC PSS Maršala Tita 30, 21470 Bački Petrovac Srbija

Tel :+381 21780627  ili +381 649455675
E-mail : pauliny.jan@gmail.com
Sačuvana
vukodavv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #207 poslato: Januar 22, 2013, 10:34:45 pre podne »

Sto se tice rekorda u raw bench press-u moj je rekord u 75kg 152,5kg napravljen prosle godine
http://www.youtube.com/watch?v=lqWLGFlrHvg
i u 90kg je moj rekord 175 kg napravljen pre par godina 21.06.2009i jos sam imao 83kg,ja sam prvi napravio 175kg posle tog su ga Zlatko i Andrej samo izjednacili ova greska se vec vuce neko vreme i sad me vec iritira
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 01:47:12 posle podne od strane vukodavv » Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #206 poslato: Januar 21, 2013, 12:31:24 posle podne »

Sto se tice triatlona
 Evropsko prvenstvo u Powerliftingu i Bench Press-u (Raw – bez opreme i Eq – sa opremom)

Mesto održavanja: Knjaževac
Datum: 20-25 maj 2013 godine;

sledece
II Državno prvenstvo u Powerliftingu (Raw – bez opreme i Eq – sa opremom)

Mesto održavanja: Vladičin Han
Datum: Oktobar 2013 godine (tačan datum biće naknadno objavljen)
Napomena: Ovo takmičenje je ujedno i kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo u Češkoj 2014 godine i Svetsko prvenstvo u Argetini

Sto se tice BP,ima puno vise takmicenja tokom cele godine jer sada ima,koliko znam,4 federacije.Mozda neko u medjuvremenu organizuje jos neko PL takmicenje.Ovo gore vazi za Ujedinjeni srpski PL savez,Knjazevac

Rekordi 100%RAW Federacije,Backa Palanka

http://healthclub.rs/powerlifting-takmicenja-rekordi/
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 12:35:30 posle podne od strane bench fun » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #205 poslato: Januar 21, 2013, 12:14:56 posle podne »

Kada i gde ce biti prvo takmicenje u triatlonu gde ce i zene moci da ucestvuju i koje kategorije postoje sto se tice kg i godina za zene .Ako neko zna koji je rekord u zbiru za zene do 65 kg i posebno u disciplinama ili neki link  gde se too moze pogledati.Hvala unapred na odgovoru
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.038 sekundi sa 14 upita.