TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396559 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 30, 2024, 01:40:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pusenje i zakon o pusenju  (Pročitano 25501 puta)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #119 poslato: Novembar 13, 2010, 05:33:58 posle podne »

zakon je o pusenju ne o rafinerijama
Pa bolje bi bilo da je o rafinerijama
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #118 poslato: Novembar 13, 2010, 04:54:50 posle podne »

zakon je o pusenju ne o rafinerijama
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #117 poslato: Novembar 13, 2010, 12:35:05 posle podne »

Ili u Smederevu. :D Ja sam na 2km vazdušne linije od USS železare.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #116 poslato: Novembar 13, 2010, 12:29:00 posle podne »

kakva korist od tog zakona naprimer u PANČEVU.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #115 poslato: Novembar 13, 2010, 01:50:16 pre podne »

ne donosi duvanska industrija nikakve pare, vise para drzava potrosi na zdravstvene probleme izazvane pusenjem nego sto zaradi od akciza, drugo profit ide iz zemlje

ne zelim da me iko truje zato sto je on zavisnik, ne zanima me da li ce dici akciza za 1000%, da li ce zabraniti pusenje na javnim mestima, da li ce firme odrediti prostorije za pusenje ...
Slazem se...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #114 poslato: Novembar 12, 2010, 11:41:41 posle podne »

ne donosi duvanska industrija nikakve pare, vise para drzava potrosi na zdravstvene probleme izazvane pusenjem nego sto zaradi od akciza, drugo profit ide iz zemlje

ne zelim da me iko truje zato sto je on zavisnik, ne zanima me da li ce dici akciza za 1000%, da li ce zabraniti pusenje na javnim mestima, da li ce firme odrediti prostorije za pusenje ...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #113 poslato: Novembar 12, 2010, 11:22:52 posle podne »

Da obrazložim zašto je ovaj zakon idiotluk, kao i mnogo drugih u nas. Prvo i prvo, duvanska industrija je strateška industrija, na žalost. Donosi krš para državi. Klati kravu muzaru? Hm ima li smisla?
Drugo! Što možda ne razumete, je da su sve države civilizovane ewrope, imale podosta vremena da pripreme teren za smanjivanje pušačke populacije, jer koliko mi se čini zabrane pušenja datiraju kod njih još od mlo0ogo pre nego što se većina nas rodila! Treća stavka, je to što je kod tih civilizovanih, medijska kampanja protiv toga obavezna za sve vidove propagande! Kod nas jedino rts radi svoj posao u vezi takvih stvari, dok sve ostale zabole.Četvrto, je sistem indoktrinacije mladih u tim zemljama i iks na kub mogućnosti za bavljenje dopunskim aktivnostima tipa sport itd. Dok kod nas, toga ima samo za rezervisan krug dece. A indoktrinacija nije obrazovanje već trpanje u kalup uz jak stisak. :D Ja bi ovo, ti bi ono, ja bi des iljada evrića, oćel neko da poklanja? :D a i čisto da podsetim, koliko neki od nas daju na klopu samo, eto ja d0 20 k , sa toliko živi jedna prosečna porodica, pa me malo blam, vas nije? Svo vreme pominjete neki smrad, dupe vam isto smrdi pa ga nosate ceo život sa sobom? Zar ne? Svo vreme se zagowara neka konzervativa, umerenost, niko sem sportista ne zaslužuje umerenost?  Rez za raju? Ja wohl her, himler! :D Lepota Srbije? Zanimljiva tema uskoro na offu. I nemo da se neko uwredio! :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
vojvodjanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #112 poslato: Novembar 12, 2010, 07:39:53 posle podne »

Srecom pa se ti ne pitas jbg... Vidis ja da se pitam ja bi poskupeo struju, jos vise bih poskupeo gorivo, mleko kojeg nema bi jos vise poskueo, i sve namirnice, i suplemente, sve bi to poskupeo za 1000%, a cigarete bih delio za dzabe, i plate bi bile na minimumu, otprilike 1 dinar jedan sat radnog vremena...

I tvoj i moj primer su isti... debilni su... Jer ne moze se nesto da poskupi i da mu cena bude tako velika niti moze da se uvedu tako velike rezije a da plate budu mizerne, to moze da dovede samo do bunta i revolta kod naroda...

Jedno je ako se zabrani pusenje, ali onda obezbedi pusacima prostor gde moze. Sad je kao Srbija lepsa bez duvanskog dima i bez prostora za pusenje... A to sto skoro svi zaposleni cim imaju pauzu zakrce puteve i trotoare da bi popusili cigaretu nije ruzno?
Kazu nije kaznjivo pusenje napolju, ali je kaznjivo bacanje opusaka na ulicu. Pa gde da se to baci, gde da pusac baci opusak? Moze samo da ga drzi u ruci, ili da baci u kontejner, kantu, i da time napravi mini pozar...

Za donosenje ovakvog zakona prvo se pripremi teren pa se tek onda donese, a ne kao kod nas, odma ko grom iz vedra neba...
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2010, 07:43:32 posle podne od strane vojvodjanin » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #111 poslato: Novembar 12, 2010, 05:53:40 posle podne »

da se ja pitam ja bi to lakse, 1000-2000 din akzice po pakli cigareta, pa makar sve pare uzeli oni na vlasti mislim pokrali, i pored ove sadasnje zabrane , zabranio i napolju da puse  :)

neka kradu koliko hoce uz pomoc ovog zakona, samo da manje truju nas koji ne pusimo
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #110 poslato: Novembar 12, 2010, 05:06:02 posle podne »

Odavno je kod nas takav zakon, ali ga niko ne postuje.
Sačuvana
I don't give a fuck
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #109 poslato: Novembar 12, 2010, 01:55:20 posle podne »

Sve to ide nazalost u nekom pogresnom pravcu slazem se ali da se vratimo na temu.Koliko vidim u novinama zakon se uopste ne postuje a zasto i bi jer dosadasnja praksa govori sasvim drugacije.Mozda u dalekoj buducnosti ovaj zakon donekle zazivi i donese neke male promene ali nesto vece mislim da nema sanse.
Sačuvana
vojvodjanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #108 poslato: Novembar 12, 2010, 10:41:11 pre podne »

Ma da li su oni normalni, kakav zakon o pusenju, kakve bre gluposti?? Kazna od 5 do 50 hiljada dinara, pa ko bre i sa cime to da plati? Da li su oni svesni da ce tako samo napuniti zatvore po Srbiji, jer ljudi nece imati cime to da plate pa ce onda da biraju zatvor? Uvode nam komunalnu policiju, daju njima pare, pa bolje da su te pare bacili i da nista nisu u radili sa njima nego sto ih trose na glupost... Neka ovi iz vlade i opozicija lepo kazu koliko kosta Srbija i da dodje neki Rus, Nemac, Kinez da nas kupi i gotovo, jer dok nas vode ovi sa domace scene politicari koji bi svoju kevu prodali samo da uzmu sto vise para, nema nama bolje i lepse Srbije...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #107 poslato: Novembar 12, 2010, 02:54:34 pre podne »

Gdin Kozma, svaka čast na komentaru, sve ostalo boranija, sa svih stanovišta još jedan poltronski zakon, ali ako, idete u eu sigurativno. :D  Sa svih mogućih stanovišta glup zakon i propisi, sve može da se argumentuje, samo protiv ovih gluposti. Ja sam bio pušač čisto da se zna. Vukso, pa ti si kanda neki zezator! Ako, ako! Keep it black and sarcastic. :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #106 poslato: Novembar 11, 2010, 07:21:11 posle podne »

i meni se čini da je situacija takva kakvom je Milan opisuje iznad...

ali...  pogledajte npr situaciju u Londonu, ako ste bili... kako se tamo tretiraju pušači...  a kako ovde...  i zaista MRZIM kada operem kosu i isfeniram se i doteram pre izlaska i vratim se kući tako da mi sve užassssssno smrdi na dim... grrrrrrrrr
Sačuvana
Milan.vitalikum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


VAŠE TELO VAŠ ŽIVOT

www.vitalikum.rs
« Odgovor #105 poslato: Novembar 11, 2010, 02:58:21 posle podne »

Mislim da postoje mnogo veci problemi od ovog i da ovo sve sluzi samo za uzimanje para i punjenje dzepova ovima gore. A ovi komunalci ce biti korisniji ako budu otpusavali jendeke po gradu da ljudima ne ide voda u dvoriste ;D Cisto sumnjam da ce uspeti nesto osim deljenja kafica i oporezovanja istih.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.484 sekundi sa 18 upita.