TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:24:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin pitanje.  (Pročitano 3403 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2012, 11:56:03 pre podne »

Eh sad, a za poziranje i trosenje par hiljada za vece u alkoholisanju i splavovima,za to se ima para ? :D Nema izgovora, moze da se ustedi, preskocis jedan vikend,pare za izlazak usmeris gde treba..itd.. Malo organizacije i razmisljanja i moze se lepo iskombinovati..
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2012, 11:11:06 pre podne »

Za onog ko hoce da radi uvek ima posla! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Novembar 11, 2012, 09:58:00 pre podne »

Ishrana,i ja bih voleo da mogu da jedem ono sto zelim..
Ali znate,sa 16god sta mozete? Roditelji su tu,a i nemam ja sam toliko para da jedem kako hocu,moram da jedem sto mama spremi :D

Pa naĂ°i način da zaradiš pare, ima posla i za vas od 16 godina ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Novembar 10, 2012, 11:55:24 pre podne »

Ishrana,i ja bih voleo da mogu da jedem ono sto zelim..
Ali znate,sa 16god sta mozete? Roditelji su tu,a i nemam ja sam toliko para da jedem kako hocu,moram da jedem sto mama spremi :D

onda pokušaj da se dogovoriš sa njom da više sprema povrće, meso, i kvalitetniju hranu, a sigurno da možeš i sam  da kupiš nešto tipa ovsene pahuljice, ili neki zdraviji keks, nešto da sam iskombinuješ...

bitna je samo volja, polako...
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #10 poslato: Novembar 10, 2012, 11:33:41 pre podne »

Uglavnom gledaj da jedes sto vise... i vidi ako mozes da imas 6,7 obroka dnevno. ;)
Sačuvana
Stefanbre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #9 poslato: Novembar 10, 2012, 11:25:20 pre podne »

Ishrana,i ja bih voleo da mogu da jedem ono sto zelim..
Ali znate,sa 16god sta mozete? Roditelji su tu,a i nemam ja sam toliko para da jedem kako hocu,moram da jedem sto mama spremi :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Novembar 09, 2012, 11:12:43 posle podne »

Ovako,treniram kako mi kaze jedan covek u teretani.On je prvak u bodibildingu zove se Sasa iz Bora je.
E sada hranim se cime stignem,rekao mi je da jedem koliko god mogu i sta god mogu.
I rekao mi je da kreatine pijem 30min pre treninga i posle treninga.
Naravno,ja trebam dosta da se ugojim,ipak ste vi iskusni u tome,pa da pitam i vas.



OK je ovo savet i drži se toga. Imaš brz metabolizam i treba da jedeš sve. Saša očigledno zna šta priča, bar se ja slažem sa tim savetom.

Ukoliko još dobro odradiš taj trening što ti je dao, narašćeš sigurno, samo daj malo vremena, videćeš šta će 6 meseci dobrog treninga da uradi ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #7 poslato: Novembar 09, 2012, 11:07:14 posle podne »

Ovako,treniram kako mi kaze jedan covek u teretani.On je prvak u bodibildingu zove se Sasa iz Bora je.
E sada hranim se cime stignem,rekao mi je da jedem koliko god mogu i sta god mogu.
I rekao mi je da kreatine pijem 30min pre treninga i posle treninga.
Naravno,ja trebam dosta da se ugojim,ipak ste vi iskusni u tome,pa da pitam i vas.



Treba da se ugojis, to je u redu, ali ne na racun svega i svacega. Ipak treba da vodis racuna, ishrana treba da bude raznolika ali u okviru zdrave hrane, a Monika ti je lepo objasnila sta bi trebalo da imas u ishrani. Kada budes sredio ishranu mozes uzeti i kreatin, bez toga neces imati efekte koje ocekujes.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #6 poslato: Novembar 09, 2012, 10:13:31 posle podne »

Pa da Monika ti je sve lepo objasnila. :) kreatin je samo mali deo koji ti pridodaje na snazi i izdrzljivosti, uradis koje ponavljanje vise. Takodje pomaze i hidrataciji misica, a i sintezi proteina u misic.. ;)
ishrana ti je brate glavni faktor u napretku! i odmor minimum 8 sati!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Novembar 09, 2012, 07:57:39 posle podne »

Ovako,treniram kako mi kaze jedan covek u teretani.On je prvak u bodibildingu zove se Sasa iz Bora je.
E sada hranim se cime stignem,rekao mi je da jedem koliko god mogu i sta god mogu.
I rekao mi je da kreatine pijem 30min pre treninga i posle treninga.
Naravno,ja trebam dosta da se ugojim,ipak ste vi iskusni u tome,pa da pitam i vas.



kreatin 5 g pre treninga i isto toliko posle treninga, ali pusti sad kreatin...

to kad god možeš i koliko god možeš da jedeš - to ne znači da dnevno trpaš u sebe porodičnu pizzu i dve milke čokolade od 300 g...

to znači da si srećnik da možeš sebi da priuštiš i ono što voliš da jedeš, a što druge goji, ali da moraš prvo da jedeš kvalitetnu hranu bogatu proteinima i kvalitetnim ugljenim hidratma

pre svega meso - piletina, riba, govedina, ćuretina, tuna u konzervi... zatim jaja, nemasni sir, srednje masni mlečni proizvodi
voće, povrće što više
od hidrata žitarice, pirinač, grašak, krompir, integralne testenine i integralni hleb (ali pravi integralni)
od slatkiša biraj zdravije slatkiše sa više žitarica, suvog voća, meda...

ubaci kompleks vitamina i minerala da ti malo pojača apetit, a od suplemenata ako možeš ubaci neki protein , ili gejner ako slabo jedeš.
Sačuvana
Stefanbre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Novembar 09, 2012, 07:45:55 posle podne »

Ovako,treniram kako mi kaze jedan covek u teretani.On je prvak u bodibildingu zove se Sasa iz Bora je.
E sada hranim se cime stignem,rekao mi je da jedem koliko god mogu i sta god mogu.
I rekao mi je da kreatine pijem 30min pre treninga i posle treninga.
Naravno,ja trebam dosta da se ugojim,ipak ste vi iskusni u tome,pa da pitam i vas.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Novembar 09, 2012, 07:03:07 posle podne »

Najčešće nedoumice oko korišćenja kreatina, i odgovore na njih, možeš pronaći na ovom linku http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Novembar 09, 2012, 05:23:46 posle podne »

Izbrisala sam link, jer nije dozvoljeno reklamiranje drugih proizvoda van našeg asortimana, ali dikusija naravno jeste.

Što se tiče napretka i rezultata kreatin tu može da utiče 2%, sve ostalo je ishrana i trening.  Tako da ako želiš da napreduješ moraćeš da naučiš o ishrani i treningu i da se dobro potrudiš.

Možemo dalje da čujemo tvoja pitanja ili to kako treniraš i kako se hraniš, da bi znali da te usmerimo
Sačuvana
Stefanbre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2012, 04:14:45 posle podne »

Pozdrav.Ovako,visok sam 182cm tezak 55kg.Vezbao sam 1mesec u teretani i odlucio da kupim kreatin



E sada,poceo sam da pijem u flasicu od kokakole stavim malo manje od pola flasice vode i jednu malu kafenu kasiku kreatina.
Da li lepo postupam,kako da uradim da mi kreatini bolje deluju,sta da radim u teretani da se sto brze npr vidi neki rezultat i to.
HVALA.
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2012, 05:22:16 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.