TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:21:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc  (Pročitano 1671 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #5 poslato: Decembar 19, 2012, 11:05:36 pre podne »


[/quote]
pa ovako kad ustanem pojedem jednu tunjevinu,za rucak obicno belo (ali sa belim hlebom,to cu morati da izbacim)..uzina izmedju dorucka i rucka 2 jabuke tako izmedju rucka i vecere...za veceru nesto lagano eto od prilike kako jedem...
[/quote]

Za dorucak je dobro da uneses i ugljene hidrate ( odlican izbor su ovsene pahuljice, koje su kvalitetn izvor ugljenih hidrata i njih mozes uzeti sa jajima, npr ), onda, u sledecem obroku uneses vise proteina ( neko meso i salatu, sa maslinovim uljem...). Moras voditi racuna i koliko voca unosis ( i u njemu ima secera ). Ne znam kada treniras, ali obrok posle treninga je takodje vazan ( proteini i ugljeni hidrati, da se nadoknadi izgubljeno i spreci katabolizam )
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 19, 2012, 10:26:49 pre podne »

Šta ti iskreno očekuješ od ovakve ishrane? Da bi bilo nekig pomaka moraćeš tu dosta toga da menjaš.
Sačuvana
Milos023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2012, 11:33:25 posle podne »

e ovako pozz dobri ljudi :)...citam po forumu da li ima nesto za pocetnike i nisam nista nasao pa sam resio da otvorim novi topic...
poceo sam da treniram pre nekih 7 dana :D odlucio sam jer svakog jutra kad ustanem i kad se pogledam u ogledalo vidim sve veci i veci stomak :)
visok sam 197cm i 93 kg....
zamolio bih nekog ako bi mogao da mi pomogne i ukratko objasni nacin ishrane i sta od suplimenata treba da uzimam jer sam ja potpuno ne razumem u to :)...i koliko dnevno sati treba da provedem u teretani i koliko puta u toku nedelje treba vezbati...
znam da je malo opsrnije ali jbg :)
hvala unapred...
pozz :)

Pozdrav,

dobrodosao na forum,

Ishrana: 3 glavna obroka, 2 uzine. Izbaciti gazirane sokove, slatkise, pecivo, alkohol, brzu hranu svesti na minimum, piti 2-3 litre vode, po potrebi i vise. Ukoliko jedes hleb, bolje da bude integralni ili razeni. Uglavnom, ugljene hidrate unosis preko dana, uvece ne moras, uvece ide neki proteinski obrok, sa salatom npr. Za uzinu neko voce, moze i kostunjavo ( badem, lesnik...). Jesti vise povrca, mesa, ribe...Ovih dana na forumu imas dosta dobrih primera za obroke.

Mozes nam napisati i kako se trenutno hranis pa da to prokomentarisemo.


pa ovako kad ustanem pojedem jednu tunjevinu,za rucak obicno belo (ali sa belim hlebom,to cu morati da izbacim)..uzina izmedju dorucka i rucka 2 jabuke tako izmedju rucka i vecere...za veceru nesto lagano eto od prilike kako jedem...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2012, 11:07:06 posle podne »

e ovako pozz dobri ljudi :)...citam po forumu da li ima nesto za pocetnike i nisam nista nasao pa sam resio da otvorim novi topic...
poceo sam da treniram pre nekih 7 dana :D odlucio sam jer svakog jutra kad ustanem i kad se pogledam u ogledalo vidim sve veci i veci stomak :)
visok sam 197cm i 93 kg....
zamolio bih nekog ako bi mogao da mi pomogne i ukratko objasni nacin ishrane i sta od suplimenata treba da uzimam jer sam ja potpuno ne razumem u to :)...i koliko dnevno sati treba da provedem u teretani i koliko puta u toku nedelje treba vezbati...
znam da je malo opsrnije ali jbg :)
hvala unapred...
pozz :)

Pozdrav,

dobrodosao na forum,

Ishrana: 3 glavna obroka, 2 uzine. Izbaciti gazirane sokove, slatkise, pecivo, alkohol, brzu hranu svesti na minimum, piti 2-3 litre vode, po potrebi i vise. Ukoliko jedes hleb, bolje da bude integralni ili razeni. Uglavnom, ugljene hidrate unosis preko dana, uvece ne moras, uvece ide neki proteinski obrok, sa salatom npr. Za uzinu neko voce, moze i kostunjavo ( badem, lesnik...). Jesti vise povrca, mesa, ribe...Ovih dana na forumu imas dosta dobrih primera za obroke.

Mozes nam napisati i kako se trenutno hranis pa da to prokomentarisemo.
Sačuvana
Milos023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2012, 09:15:25 posle podne »

e ovako pozz dobri ljudi :)...citam po forumu da li ima nesto za pocetnike i nisam nista nasao pa sam resio da otvorim novi topic...
poceo sam da treniram pre nekih 7 dana :D odlucio sam jer svakog jutra kad ustanem i kad se pogledam u ogledalo vidim sve veci i veci stomak :)
visok sam 197cm i 93 kg....
zamolio bih nekog ako bi mogao da mi pomogne i ukratko objasni nacin ishrane i sta od suplimenata treba da uzimam jer sam ja potpuno ne razumem u to :)...i koliko dnevno sati treba da provedem u teretani i koliko puta u toku nedelje treba vezbati...
znam da je malo opsrnije ali jbg :)
hvala unapred...
pozz :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.