TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:30:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan i savet  (Pročitano 1719 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Januar 31, 2013, 10:02:11 pre podne »

Aha ok ,samo cuo sam razne price -pa bolje vas da pitam : Dali whey protein goji ? jer stvarno ne zelim da se ponovo vracam na isto... Imam ,u vezi unosenja korisnih masti ,sta treba ubaciti ? ,a sta izbaciti? Hvala

samo bih dodala da upravo kombinacija ova dva može biti super zamena za obrok, npr whey protein - i dodatak par lešnika, badema - zdravih masti.  Usporava apsorpciju whey-a, jako je ukusno i odlično kao zamena za obrok...  Ne treba preterivati, svakako, ali kad je situacija takva da nema boljeg (kvalitetnog) obroka pri ruci whey može da uskoči u pomoć
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2013, 09:35:07 posle podne »

Ne, whey ne goji, bas naprotiv, moze biti koristan u gubljenju tezine, tako da te to ne brine.

Sto se tice korisnih masti, unosis ih iz orašastih plodova -  bademi, lesnik, pistaci, indijski i brazilski orah, zatim ulja - maslinovo, laneno, susamovo, ribe ( omega 3 masne kiseline ) - sardina, tunjevina, haringa...

Sačuvana
pakudza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2013, 09:18:26 posle podne »

Aha ok ,samo cuo sam razne price -pa bolje vas da pitam : Dali whey protein goji ? jer stvarno ne zelim da se ponovo vracam na isto... Imam ,u vezi unosenja korisnih masti ,sta treba ubaciti ? ,a sta izbaciti? Hvala
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2013, 10:58:51 posle podne »

Ishrana i trening su svakako na prvom mestu. Nesto osnovno od suplementacije je whey protein, i on je uvek pozeljan. E sada, ne postoji preparat koji ce ti pomoci da se zategnes, to moze samo dobar trening ( ako sam te dobro razumela sta ti je cilj ), a suplemeti ti mogu dati snagu da sto bolje odradis trening.  Da li si na tako nesto mislio? Druga stvar, ukoliko zelis da skines jos neki kilogram, za to mozes uzeti neki sagorevac, ali ponavljam, oni ce imati smisla ako ti je ishrana sredjena. Da li imas neko pitanje vezano za ishranu?
Sačuvana
pakudza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2013, 03:09:19 posle podne »

Visok sam 190 tezina 85kg aktivno treniram kosarku . Smrsao sam sa 99,7 kg na 85 od januara prosle god. Radim vezbe i "zatezem" pa zelim da znam da li postoji ili sta mi preporucujete -koji preparat da zategnem u malo brzem roku i i dobijem na izgledu misica (naravno vecinu u predelu stomaka ) I naravno ako nije problem i neki plan vezbi da mi odredi te -napisete  . Hvala.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 18 upita.