TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:17:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Treninzi u odnosu na cilj  (Pročitano 12625 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #67 poslato: Novembar 19, 2014, 11:29:11 posle podne »

Pozdrav svima !

Samo da se javim da ne mislite da sam vas zaboravio...a i obecao sam  ;).
Evo proslo je nesto malo jace od mesec dana kako smo culi poslednji put.
Novo je da sam uz onaj "moj" program ishrane i treninga  i vasih saveta skinuo 3-4 kg!
Kad god se merim drugacije je verovatno zavisi od vode...valda..ali varira jedan dan je vise drugi manje...
Ono sto moram da napomenem je da nisam bas jako savestan, tacnije vikendom jedem sve...naravno ne prase, ali jedem redovan dorucak, ne ovsanu kasu, jedem redovan nedeljni rucak, kolace posle...hahahahahahah ipak sam ja Lala   :D :D :D. Ali od ponedeljka do petka se pridrzavam svog menija i treninga.
Sto se tice treninga njih sam pojacao za jedan dan vise, tacnije razdojio sam ramena i noge, ne radim ih vise u istom dana, nego jedan dan izdvojim samo za noge. A kardio treninge sam proredio, tj odrdim onaj brzi hod kao sto ste mi savetovali jednom ili dva puta nedeljno po 45min do 1h. I kada to radim, radim sa postepenim usponom i postepenim padom bez promene brzine. Malo je teze ali se vise znojim.
Tonus misica se odlicno popravio, dosta sam ojacao i dobio na snazi, svaki trening poveceavam tezine, osecam da sam sve snazniji i posle svakog treninga evo vec drugi mesec dobijem nove i nove mini upale misica. Pretpostavljam da je to ustvari "kidanje misica".
Sve u svemu zadovoljan sam napretkom i skinutom kilazom. Ima jos dosta posla ali bitno je da su rezultati vidljivi.
Eto, sve vas pozdravljam ako imate neke sugestuje tu sam.
Cujemo se.

Eh, znači "cheat weekend"...slažem se sa Monikom oko "preporuke cheat-a" jednom nedeljno....snaga volje rešava sve...umerenost je osnova uspeha, kao i samokontrola  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #66 poslato: Novembar 19, 2014, 04:20:06 posle podne »

Da li imaš neku sliku pre i posle da vidimo kako vizuelno izgleda napredak ? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #65 poslato: Novembar 19, 2014, 03:27:04 posle podne »

Samo nastavi sa redovnim treningom i pazi na klopu, nemoj previše da se opustiš vikendom :)   čisto da ne uništiš sav trud tokom nedelje...ali malo uživanje u hrani jednom nedeljno je skroz ok, dok god ne preteruješ.

Prati napredak i javljaj kako ide :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #64 poslato: Novembar 19, 2014, 02:06:22 posle podne »

Baš lepo što si se javio. Super je to napredak samo tako nastavi. Odlično je to što si razdvojio ramena i noge :)
Sačuvana
SimbadNS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #63 poslato: Novembar 19, 2014, 01:40:29 posle podne »

Pozdrav svima !

Samo da se javim da ne mislite da sam vas zaboravio...a i obecao sam  ;).
Evo proslo je nesto malo jace od mesec dana kako smo culi poslednji put.
Novo je da sam uz onaj "moj" program ishrane i treninga  i vasih saveta skinuo 3-4 kg!
Kad god se merim drugacije je verovatno zavisi od vode...valda..ali varira jedan dan je vise drugi manje...
Ono sto moram da napomenem je da nisam bas jako savestan, tacnije vikendom jedem sve...naravno ne prase, ali jedem redovan dorucak, ne ovsanu kasu, jedem redovan nedeljni rucak, kolace posle...hahahahahahah ipak sam ja Lala   :D :D :D. Ali od ponedeljka do petka se pridrzavam svog menija i treninga.
Sto se tice treninga njih sam pojacao za jedan dan vise, tacnije razdojio sam ramena i noge, ne radim ih vise u istom dana, nego jedan dan izdvojim samo za noge. A kardio treninge sam proredio, tj odrdim onaj brzi hod kao sto ste mi savetovali jednom ili dva puta nedeljno po 45min do 1h. I kada to radim, radim sa postepenim usponom i postepenim padom bez promene brzine. Malo je teze ali se vise znojim.
Tonus misica se odlicno popravio, dosta sam ojacao i dobio na snazi, svaki trening poveceavam tezine, osecam da sam sve snazniji i posle svakog treninga evo vec drugi mesec dobijem nove i nove mini upale misica. Pretpostavljam da je to ustvari "kidanje misica".
Sve u svemu zadovoljan sam napretkom i skinutom kilazom. Ima jos dosta posla ali bitno je da su rezultati vidljivi.
Eto, sve vas pozdravljam ako imate neke sugestuje tu sam.
Cujemo se.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #62 poslato: Oktobar 26, 2014, 08:36:29 posle podne »

a zar nije bolje grudi biceps, ledja triceps? ja tako radim,kontam tako dobijem da biceps i triceps rade 2 puta u nedelji,jer realno kad radim ledja delimicno radi i biceps kod nekih vezbi,ali neznatno,dok kod grudi dosta radi triceps
Ukoliko radis ledja i biceps ,odmah mozes raditi radne serije za biceps.Ukoliko radis ledja i triceps potrebno je da uradis i par serija za zagrevanje tricepsa.Licno pre sam za ovu drugu opciju.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #61 poslato: Oktobar 23, 2014, 11:07:26 posle podne »

Bas zato dok radis grudi malo zagrejes i triceps pa ga kasnije samo dovrsis :)
Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 23, 2014, 10:59:37 posle podne »

a zar nije bolje grudi biceps, ledja triceps? ja tako radim,kontam tako dobijem da biceps i triceps rade 2 puta u nedelji,jer realno kad radim ledja delimicno radi i biceps kod nekih vezbi,ali neznatno,dok kod grudi dosta radi triceps
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #59 poslato: Oktobar 23, 2014, 09:57:40 posle podne »

Baš zato što si ograničen na manji broj vežbi mislim da je bolje da radiš po dve grupe mišića koje učestvuju u  istim pokretima,grudi-triceps-rame,leĂ°a-biceps,noge :)
Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #58 poslato: Oktobar 23, 2014, 09:11:27 posle podne »

Hvala na ponudjenoj pomoci,ali stvarno ne znam kako bi mogao da mi pomognes,ja sam sastavio program,isao sam ranije i u teretanu,a znam i o misicima i svemu tome jer sam fizioterapeut,uglavnom sve vezbe za koje nemam sprave sam izsimulirao sa tegovima i sipkama.:)sad jedino sto moram da promenim su tezine tj moram da kupim nove tegove,ove kilaze su mi vec male:)
ako mi bude trebao neki savet za neku vezbu pitacu ovde ko i uvek:)sad me samo zanimalo to da li da predjem na pojedinacne grupe ili da ostanem na onome kako sam napisao
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #57 poslato: Oktobar 23, 2014, 03:00:44 posle podne »

To je super, sa tim možeš uraditi gotovo sve i napraviti dobar trening program i mogu ti pomoći u tome ako želiš ?
Ja u teretani koristim samo  bench klupu i stalak za čučanj od sprava.
Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 23, 2014, 02:24:30 posle podne »

auuuu pa vidi ja ne idem u neku teretanu msm imam kuci tegove,sipke i benc klupu sa tri nivoa i sad sa tim sve vezbe radim,nemam neke sprave ili tako nesto
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #55 poslato: Oktobar 23, 2014, 01:53:29 posle podne »

Jel možeš da napišeš i koje vežbe radiš za svau grupu mišića i po kom redosledu ;)
Sačuvana
deja ft
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #54 poslato: Oktobar 23, 2014, 01:30:54 posle podne »

radim
pon ledja triceps
uto noge
sre odmor
cet grudi biceps
pet ramena trapez
svaku grupu radim 4 vezbe 4 serije i 8 ponavljanja
otrpilike trening traje sat vremena mozda malo jace 1h 10-15min tako nekako
ranije sam radio po jednu grupu na dan,pa sam promenio kao sto sam dole napisao,radio 2-3 meseca ovako i sad razmisljam da li da se vratim malo na po jednu grupu ili nemoram?
Sačuvana
fizioterepeut-med faks ns
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #53 poslato: Oktobar 23, 2014, 11:47:13 pre podne »

Možeš ali ne moraš, kako ti izgleda sadašnji trening prorgram(izbor i redosled vežbi,broj serija,broj ponavljanja) ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.25 sekundi sa 18 upita.