TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396304 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 23, 2024, 04:10:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u levoj glutealnoj regiji  (Pročitano 16938 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #91 poslato: Avgust 03, 2015, 12:27:30 posle podne »

Zavisi i kakav zivot planirate da vodite...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #90 poslato: Avgust 03, 2015, 12:26:34 posle podne »

Prelom koji postoii sobzirom na duzinu trajanja frakture ima jako mali potencijal da zaraste....
Ta povreda daje nestabilnost kicmenog stuba ukoliko bi doslo do preloma luka sa druge strane...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #89 poslato: Avgust 03, 2015, 12:23:19 posle podne »

Procitao sam mejl, video sam sve nalaze - sobzirom na sve msm da treba probati banju Kanjiža,  pa ako ne bude poboljsanja trebalo bi razmisljati o predlogu ortopeda....
Odluka mora biti vaša...
Sačuvana
maja.crncevic
Gost
« Odgovor #88 poslato: Jul 21, 2015, 09:46:30 pre podne »

Doktore, stanje mi se u ovih meseca dana pogoršalo. Više me boli levi krsni deo bukvalno pri najmanjem pokretu. Brže se noga umara pri hodu i sedenje je otežano. Išla sam kod ortopeda na Banjicu. Tražio je da uradim scintigrafiju. Uradila sam, rezultat je ok, ali mi je ipak rekao da ostanem kod njih u bolnici zbog operacije L5.
Odbila sam, uz obrazloženje da ću da probam sa banjom. Odlučila sam se za ipak za more prevashodno zbog plivanja. Poslaću Vam na email nalaz. Nije mi jasno što je stavio osteoid osteom, drugačije od nalaza Dr Petrovića. Vraća me na dijagnozu iz 2012.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #87 poslato: Jun 27, 2015, 07:21:49 posle podne »

Na magnetu je opisana hiperostotska reakcija Hipertofija) zglobnog nastavka L5 pršljena koja zahvata i zglob izmedju L4/L5 pršljena - opisano kao vodeća lezija (glavno oštećenje).
Po nalazu magnetne je opisano da nema kompresivnog efekta - tj da nema pritiska na nervne korenove...
-----
Nisam siguran da li ima jasnih indikacija za operativno lečenje - mikrohiruršku dekompresiju...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #86 poslato: Jun 27, 2015, 07:04:13 posle podne »

majo, pročitao sam mejl - ukoliko su tegobe tako izražene, da vam umnogome remete kvalitet života, potražite mišljenje neurohirurg (ali za početak kod nas...)
Sačuvana
maja.crncevic
Gost
« Odgovor #85 poslato: Jun 25, 2015, 10:35:27 posle podne »

Leva noga i krsni deo sa leve strane.
Sačuvana
maja.crncevic
Gost
« Odgovor #84 poslato: Jun 25, 2015, 10:33:17 posle podne »

Išla sam na plivanje redovno ali nikakvih rezultata nema. Noga je i dalje isto. U poslednjih nedelju dana sam prestala da idem na plivanje ali radim više vežbe. Čisto da vidim da li ću popraviti situaciju.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #83 poslato: Jun 24, 2015, 08:27:59 pre podne »

bolovi koje imate su levo ili desno?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #82 poslato: Jun 24, 2015, 08:27:27 pre podne »

Majo, u kakvom ste režimu fizičke aktivnosti trenutno?
šta ste radili prethodnih mesec-dva?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #81 poslato: Jun 14, 2015, 10:24:01 posle podne »

Sad tek sam videla da se ovde javlja ime Nemanja Gul...i slika neke ženske osobe. To nisam ja. Ne znam šta se dešava sa profilom. Slučajno sam izbrisala poslednji komentar koji sam Vam uputila misliće da će se skloniti ova tuĂ°a slika. Ali nije mi uspelo. Izgleda kao da je dotična osoba upala ovde u profil.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #80 poslato: Jun 09, 2015, 08:47:53 pre podne »

pogledao sam nalaz magneten rezonance - problem je identičan prethodnom nalazu agnetne rezonance - spondiloliza u lumbalnom segmentu tj stari prelom luka pršljena slabinske kičme...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #79 poslato: Jun 09, 2015, 08:46:26 pre podne »

Počela sam da uzimam Neurontin kako mi je neurolog rekao ali mi ništa nije bolje. Uzimam ga dve nedelje. Sada ulazim u treću nedelju i povećavam dozu na 3 x 1 od 300mg. Stvara mi vrtoglavicu kad ga uzmem. Noga me i dalje boli. Poslaću Vam na email sliku u kom delu imam bolove.
Dr Ognjene, nije mi stigao email da ste mi onda pisali i onda iz tog razloga Vam kasno odgovaram. Imam i dalje bolove. Neurontin sam onda krenula da uzimam jer nisam videla Vaš odgovor. On ne sme naglo da se prekine, te iz tog razloga neurolog mi je rekla da pijem minimum tri meseca. MeĂ°utim, ništa ne pomaže a rado bih ga prekinula.
Radila sam ponovo u Novom Sadu magnet ali sada LS segment. Poslaću Vam na email izveštaj od dr Petrović Borisa.
Majo, malo je problem što se na forumu pojavljuju različita imena pod kojima pišete, pa to stvara konfuziju....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #78 poslato: Maj 07, 2015, 08:58:42 pre podne »

Pozdrav Majo, video sam sve - nisam siguran da li treba da uzimate neurontin....
bilo bi dobro da ima poboljšanjaaa, sa svim što pokušavate...
mislim, da bi trebalo da bude bolje ukoliko se stvarno pazite i radite sve pažljivo i redovno...
Sačuvana
maja.crncevic
Gost
« Odgovor #77 poslato: April 26, 2015, 09:58:27 posle podne »

Počela sam da uzimam Neurontin kako mi je neurolog rekao ali mi ništa nije bolje. Uzimam ga dve nedelje. Sada ulazim u treću nedelju i povećavam dozu na 3 x 1 od 300mg. Stvara mi vrtoglavicu kad ga uzmem. Noga me i dalje boli. Poslaću Vam na email sliku u kom delu imam bolove.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.193 sekundi sa 18 upita.