TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397366 Teme od strane 25049 Članovi Poslednji član: Normanwax

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 07, 2024, 08:23:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc  (Pročitano 9379 puta)
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:36:27 posle podne »

pa valjda ne uzima dzabe ako nije dobar 50k eur,smestaj,auto za 2 god
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 22, 2008, 12:09:30 pre podne »

pa radimo drugacije..idemo 8-9 vezbe u krug na odredeno vreme i sve to tako kombinirano..kako moze filozofija ljudi,a trener profesionalac za vaterpolo ne kontam..sad ispalo da trener i nema pojma


100 trenera 100 drugachijih varijanti treniranja ... sve zavisi ... mene su od 10 trenera mozda 2 dobra trenirala ... ostalo tuga ..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Oktobar 21, 2008, 11:18:26 posle podne »

eto znaci jachi sam od Shapketa :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #53 poslato: Oktobar 21, 2008, 11:08:36 posle podne »

Многи тренери немају појма... ништа чудно...

Када сте већ код величина - Лука Рујевић или Милан Јотановић... И један инфо - када се Шапић хвалио по новинама како му је бенч 140 кг, сутрадан гледам Данијелу Чуровић (бацачица диска) у теретани како избацује 150кг као од шале!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #52 poslato: Oktobar 21, 2008, 10:36:17 posle podne »

pa radimo drugacije..idemo 8-9 vezbe u krug na odredeno vreme i sve to tako kombinirano..kako moze filozofija ljudi,a trener profesionalac za vaterpolo ne kontam..sad ispalo da trener i nema pojma
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 21, 2008, 06:06:26 posle podne »

pretreniranost je jedna stvar ... ne treba da se forsirash vishe nego shto mozesh .. takav trening je deo filozofije tvog trenera .. ne razumem se ali ok .. ipak posvecuje paznju treningu snage ... ali ako ti nastavish da radish na tehnici shuta ili istezanju shta god ne bi trebalo da ti ,,teretana'' utiche neg. na to ...
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #50 poslato: Oktobar 21, 2008, 05:46:15 posle podne »

a i btw jel su svi ko sapic?i kakve veze nemora da znaci ako je toliko da mora da ide u teretanu ;)


Nisu swi, ali wecina jeste.

pa ok ali i to nemora da znaci da su svi bodibilderi i da rade hard core u teretanu

druze jel shvatash ti da postoji milion programa i da svoj rad u teretani lako mozesh prilagoditi sportu kojim se bavish .. ok ne radish kao bilder , jel to znachi da morash da cesh da radish sklekove i trbushnjake samo ? shto tako crno-belo ... evo npr sad sam se setio kod mene u teretanu je ishao onaj Maric vaterpolista .. mislim da igra u shpaniji sada ili je igrao .. gledao sam par njegovih odlichnih treninga .. nije to klasichan program za hipertrofiju ali dechko je velik i jak ko zver ... nestalo mu je tegova za bench ... inb4 hemija .. znam da je na aas al to nije tema ..  btw dare raspitaj se npr kako treniraju u partizanu itd ...  ja ti garantujem da jako puno rade u teretani zato shto lichno znam par vaterpolista ... a ne znam shta ti znachi to ,,hard kor '' .. pojasni ?

ma kontam..vidi..ne kazem ja da trebam raditi samo sklekova i trbusnjaka nego pazi...ja idem u teretanu od ponedeljak do petak...sad sam usao u 1 tim i imamo 9 puta u nedelji trening...4 puta radimo pred trening nesto ko teretana...znaci radimo triceps,cucnjevi,sklekove,trbusnjaci,imamo ravni benc ali samo sa 60kg vise ponavljanja i to je to...meni sve to dolazi jako puno i nemogu ruke  sebi da uhvatim ono iza ledja XD...zato zelim da kombiniram nesta normalno
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 21, 2008, 05:38:19 posle podne »

a i btw jel su svi ko sapic?i kakve veze nemora da znaci ako je toliko da mora da ide u teretanu ;)


Nisu swi, ali wecina jeste.

pa ok ali i to nemora da znaci da su svi bodibilderi i da rade hard core u teretanu

druze jel shvatash ti da postoji milion programa i da svoj rad u teretani lako mozesh prilagoditi sportu kojim se bavish .. ok ne radish kao bilder , jel to znachi da morash da cesh da radish sklekove i trbushnjake samo ? shto tako crno-belo ... evo npr sad sam se setio kod mene u teretanu je ishao onaj Maric vaterpolista .. mislim da igra u shpaniji sada ili je igrao .. gledao sam par njegovih odlichnih treninga .. nije to klasichan program za hipertrofiju ali dechko je velik i jak ko zver ... nestalo mu je tegova za bench ... inb4 hemija .. znam da je na aas al to nije tema ..  btw dare raspitaj se npr kako treniraju u partizanu itd ...  ja ti garantujem da jako puno rade u teretani zato shto lichno znam par vaterpolista ... a ne znam shta ti znachi to ,,hard kor '' .. pojasni ?
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #48 poslato: Oktobar 21, 2008, 05:34:56 posle podne »

da upravu si .. shapic je toliki od sklekova ...

brate kolki je to shapic :D ? jel ga vido neko uzivo?aj ne kenjajte

jesam ... video sam ga ... a tvoji shvatanje velichine su jako poremeceno.. ovde se ne pricha o bb ... za sport (uslovno recheno ) izdrzivosti je ogroman ...

a kazi kako je smesan u nogice,ja sam umro od smeha kad sam ga video..telo ogromno u sporedba na noge..
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
Lokk1
Gost
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 21, 2008, 05:29:59 posle podne »

da upravu si .. shapic je toliki od sklekova ...

brate kolki je to shapic :D ? jel ga vido neko uzivo?aj ne kenjajte

jesam ... video sam ga ... a tvoji shvatanje velichine su jako poremeceno.. ovde se ne pricha o bb ... za sport (uslovno recheno ) izdrzivosti je ogroman ...
Sačuvana
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #46 poslato: Oktobar 21, 2008, 04:01:42 posle podne »

ma ne lupajte,ja sam ga  vidjao svake nedelje dok sam izlazio tamo kod Pete...da kazete krupan aj,al OGROMAN e sad

pa sad za tebe ne znam sta se podrazumeva pod ogroman,ti si valjda naviko na bildere :D
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #45 poslato: Oktobar 21, 2008, 03:52:40 posle podne »

ma ne lupajte,ja sam ga  vidjao svake nedelje dok sam izlazio tamo kod Pete...da kazete krupan aj,al OGROMAN e sad
ogroman kad obuce 2 rolke i jednu koznu jaknu :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #44 poslato: Oktobar 21, 2008, 03:50:28 posle podne »

ma ne lupajte,ja sam ga  vidjao svake nedelje dok sam izlazio tamo kod Pete...da kazete krupan aj,al OGROMAN e sad
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 21, 2008, 03:34:17 posle podne »

da upravu si .. shapic je toliki od sklekova ...

brate kolki je to shapic :D ? jel ga vido neko uzivo?aj ne kenjajte

ja sam ga video..3 na 3 je..na sliku je mali XD
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #42 poslato: Oktobar 21, 2008, 03:15:24 posle podne »

da upravu si .. shapic je toliki od sklekova ...

brate kolki je to shapic :D ? jel ga vido neko uzivo?aj ne kenjajte
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.