TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 08:37:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: moze pomoc?  (Pročitano 4029 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Decembar 26, 2008, 07:49:05 posle podne »

uzmes sa lupam 60kg do otkaza radis pa 10 sek odmor,pa odma sledeci set ista vezba smanjena kilaza sa recimo 40kg isto do otkaza,pa opet 10 sek pauza i stavis 20kg i ides i to do otkaza....taj fazon
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #20 poslato: Decembar 26, 2008, 06:55:46 posle podne »

wtf :) sta je to hans,molim te pojasni mi.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 24, 2008, 04:15:08 posle podne »

radi triple-drop setove,tako podvrgnes misic raznim tezinama
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #18 poslato: Decembar 24, 2008, 04:12:14 posle podne »

pa probash varijante .. kao shto vidish ovde rade razlichite stvari razlichitim ljudima ... svi su individue za sebe .. nisi ti isti kao hans ili ja ili bilo ko treci .. probash i vidish da li hoce da rastu :P
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #17 poslato: Decembar 24, 2008, 03:17:42 posle podne »

sto se tice listova nasao sam neke textove na tu temu koji su mi pomogli da zapalim listove na treningu,malo sam se posavetovao i sa iskusnijim ljudima u teretani tako da su listovi sto se nacina treniranja sredjeni.Ostaju butine,da li da radim sa velikim tezinama manje ponavljanja ili ona druga varijanta.Podsecam ne bih hteo da mi obimi butina rastu dok se listovi ne poprave koliko god vremena trebalo za to.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #16 poslato: Decembar 24, 2008, 08:13:20 pre podne »

Nema boljeg nacina da razvijes listove od visegodisnjeg trcanja...:D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #15 poslato: Decembar 23, 2008, 10:11:46 posle podne »

Za listove hodaj na prstima sa tegovima, trci sprint na prstima, da vidis kako ce da bole :)
Alex i Nitro, mir mir niko nije kriv :D

igraj fudbal .... :D
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #14 poslato: Decembar 23, 2008, 09:48:00 posle podne »

E bas tako,mir,mir,niko nije kriv,sudija je baba...neam pojma dalje... :D

Sačuvana
urkee
AAS is the answer !!!
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1088

Arsenal FC--zauvek !!!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 23, 2008, 09:36:40 posle podne »

A dobro Aco decko je mozda bezao sa casova srpskog, sta sad .... :D :D :D
Sačuvana
* GANG LAND *
Sta ti mogu kada si tako jak !!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #12 poslato: Decembar 23, 2008, 08:52:47 posle podne »

Za listove hodaj na prstima sa tegovima, trci sprint na prstima, da vidis kako ce da bole :)
Alex i Nitro, mir mir niko nije kriv :D
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Decembar 23, 2008, 08:48:25 posle podne »

Izmene se prave tj objasnjenja kako bi se umisljenim ljudima docaralo da ne mora sve da se komplikuje da bi se ispao pametan.Sto se tice gramatike,ona je samo odraz osnovnog obrazovanja.Ae pozz
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nitro
Gost
« Odgovor #10 poslato: Decembar 23, 2008, 08:24:59 posle podne »

Brate ocemo opet isto,ja sam napisao dole da sam maximalno uprostio.To sto ti hoces da baratas sad recima pa da budes frajer to je tvoj problem.Ako ne mozes da pojmis za tvoj mozak,da "lenjost" ne mora da oznacava konretno pravu lenjost,nego pak da oznacava neki 2gi pojam u prenesenom znacenju to je vec do tebe.No ako iole razmislis o definiciji kako se radi,skontaces da tonus tj oblik misica ce opasti i misic ce se smanjiti ako se rade veca ponavljanja odnosno sa manjim kilazama,duzim treninzima itd kako vecina radi sto je i pitano ovde.
A ako tebi nije logicno da se sa vecim kilazama radi manji broj ponavljanja,a sa manjim veci broj i ako to nije isto sa recenicom "teret koji mozes podici u dometu ponavljanja"  onda stvarno jbg.
A mozda treba tebi da se pise na nivou doktorske disertacije text da bi ti shvatio.O gramatici necu da pisem tvojoj,glagoli se pisu sa ne itd,a vazno da se recenicama barata kao da je doktor za sport.Da dodje neko i da vidi tvoje recenice i o tome sta si napisao,mozda ne bi ni pola shvatio.Cilj je napisati nekome ko nema blage o teretani i ko je cuo za ovakav nacin izrazavanja i treninga objasniti na njegovom nivou.Odnosno u domenu jednostavnog izrazavanja.
A to sto ti hoces da dokazes da opet nesto znas radis na pogresan nacin.
"Veci broj ponavljanja nemora(zajedno se NE PISE) da bude ni lenjost(citas bukvalno) ni opadanje misica" --- Ova recenica nema veze sa onim sto sam ja hteo reci.Ali problem je sto ti stalno hoces da se svadjas,a realno tvoje rezultati opet se nigde ne vide i stalno cu to govoriti,jer si xxx puta dokazao da o teretani i bb-u realno nemas pojma.I svi koji su duze ovde znaju tvoja pitanja do pre par meseci.Zato bolje cuti i pokusaj nauciti nesto umesto sto mi pricas recenice koje si juce chuo - procitao.Ako oces nesto da naucis idi vidi u recniku rech "metafora" i docharaj sebi novi vid razumevanja.



to sto ja pisem kako pisem je jer stvarno me ne zanima da pazim obzirom da je poenta bila da ispravim tvoje lupetanje,a nisam ni na casu srpskog tako da nemoram da brinem dal me gleda profesorka srpskog...ili bi ti mozda voleo da preuzmes njenu ulogu... :) :)  sto se toga tice bar nadam se da ti nije trebalo 5 sati da smislis ovaj kilometarski odgovor obzirom da vidim koliko si izmena napravio....mada kako nisi nista rekao ni sa tolikim odgovorom sledeci put se vise potrudi lepi ...budi mi pozdravljen...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Decembar 23, 2008, 07:30:20 posle podne »

Listovi su dosta uslovljeni genetikom,radi ih 3 do 4 puta nedeljno ali gledaj da stalno nesto menjas,veci broj ponavljanja manja tezina ili velika tezina do otkaza,kruzni trening 2 vezbe
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #8 poslato: Decembar 23, 2008, 07:19:15 posle podne »

a šta predlažete kako da radim butine(u smislu kako da ih samo održavam,da ne rastu ali da ih treniram)da bih dobro poradio na listu i vremenom postiogao ono što želim?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #7 poslato: Decembar 23, 2008, 06:05:03 posle podne »

Broj ponavljanja negadja nista...nego teret koji mozes da podignes u dometu ponavljanja koji preko motornih jedinica angazuje odredjeni tip,broj vlakana...

a jel ... lepo je znati .. tt
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.