TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396530 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 28, 2024, 05:18:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem sa nogom???  (Pročitano 1910 puta)
SrdjanBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #6 poslato: Decembar 29, 2011, 05:34:41 posle podne »

Srdjane radi istezanja, polako kako smo se dogocorili. Javi kako napreduješ  :)

Hocu lepi ciko :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Decembar 29, 2011, 12:11:47 posle podne »

Srdjane radi istezanja, polako kako smo se dogocorili. Javi kako napreduješ  :)
Sačuvana
SrdjanBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2011, 05:07:51 posle podne »

zato ima doktor u Pansportu  :D
problem je sa zadnjom ložom. ono što navodiš liči na povredu - istegnuće zadnje lože (pri iskoraku). problem je posledica toga što ti je skraćena zadnja loža (nije dovoljno elastična). ovo se javlja zbog nedovoljno istezanja za zadnju ložu, kao i perioda rasta kada ona ostaje skraćena...
potrebno je da odmoriš nekoliko dana, masiraš ledom mesto bola, staviš elastični zavoj oko butine ,noga gore i mirovanje 2 dana. nakon toga, kreneš sa masiranjem gelom hepatrombin 2 x na dan 7 dana. od 5og dana počni sa polaganim istezanjem do granice bola. istezanje radiš nakon 10min trčkanja po sobi. cilj je da za dve-tri nedelje bez problema radiš istezanje zadnje lože.
u svakom slučaju uzrok tvojih problema je nedovoljna istegnutost mišića zadnje lože natkolenice. samo strpljivo, javi kako napreduješ....
 ;)

Aha vrlo moguce, ja sam se ranije istezao, ali nisam nikad pre ili posle treninga, no zbog elasticnosti.
Moguce je i zbog zagrevanja da se nisam dobro zagrevao.
U poslednje vreme nisam se istezao 5 meseci uopste, vrlo moguce da je to. Hvala poslusacu savete...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2011, 04:58:18 posle podne »

zato ima doktor u Pansportu  :D
problem je sa zadnjom ložom. ono što navodiš liči na povredu - istegnuće zadnje lože (pri iskoraku). problem je posledica toga što ti je skraćena zadnja loža (nije dovoljno elastična). ovo se javlja zbog nedovoljno istezanja za zadnju ložu, kao i perioda rasta kada ona ostaje skraćena...
potrebno je da odmoriš nekoliko dana, masiraš ledom mesto bola, staviš elastični zavoj oko butine ,noga gore i mirovanje 2 dana. nakon toga, kreneš sa masiranjem gelom hepatrombin 2 x na dan 7 dana. od 5og dana počni sa polaganim istezanjem do granice bola. istezanje radiš nakon 10min trčkanja po sobi. cilj je da za dve-tri nedelje bez problema radiš istezanje zadnje lože.
u svakom slučaju uzrok tvojih problema je nedovoljna istegnutost mišića zadnje lože natkolenice. samo strpljivo, javi kako napreduješ....
 ;)
Sačuvana
SrdjanBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #2 poslato: Decembar 27, 2011, 01:49:18 posle podne »

do duse, sad sam cucanj radio u malo sirem stavu nego obicno.
Sačuvana
SrdjanBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #1 poslato: Decembar 27, 2011, 01:48:19 posle podne »

Pre jedno 3 meseca dok sam isao u teretanu osetio sam bol u predelu zadnje loze, svak put sam kod vezbi Iskorak morao prekinuti raditi noge zbog bolova. Tako sam jedno 2-3 puta prekidao, stigla druga godina faksa i ja prekinem sa teretanom. Za to vreme totalno zaboravim da sam imao problema sa nogama, krenem jutros da radim noge, krenem cucanj, odradm 3 serije odlicno i u toku cetvrte ist bol kao pre 3 meseca i tu prekinem da radm noge. Bol je kao da mi neko cupa zilu iz mesa, jako ruzan bol. Kada hodam, normalno radim nista me ne boli, ne boli me ni u prvih 2-3 serije bilo koje vezbe nogu(osim lista), ali kasnije nema sanse da se nastavi.

Jel imao neko slicnih problema, da se ne smaram sa doktorima(znate koji je proces u Srbiji da bi kod doktora otisao)???
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.