TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:18:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neka Pitanja :)  (Pročitano 2295 puta)
Cobee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2012, 11:06:35 posle podne »

Hvala vam na savetima,videcu da sredim sve to.Hvala vam :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Novembar 06, 2012, 10:09:14 posle podne »

Dobro vece,nov sam ovde a i u bodibildingu pa imam neka pitanja.
Visok sam negde oko 180,imam 60 kg tj tako je bilo pre mesec dana,gledam da se merim na svakih mesec dana,treniram mesec dana pa posto radim za masu trebaju mi neki odgovori na sledeca pitanja.
1.Kolko serija da radim?
2.Kolko ponavljanja u seriji?
3.Odmor izmedju serija?
i to su ta pitanja.
Ishranu sam sredio i izgleda otprilike ovako.Posto idem ujutru u skolu nemogu bas odma nesto da przim za dorucak i tako pa...
Obrok(1)- Keks i mleko
Obrok(2)-E ovde mi je veliki odmor pa ako neko moze da mi kaze sta bi ja mogo da kupim a da nije nesto iz brze hrane i tako..
Obrok(3)Kad dodjem iz skole oko pola 1-3 kajgana cela i nakon nekih 15 minuta ovsene pahuljice
Obrok(4)Oko 16:30-Neko meso i salata od zelenog povrca i 20 minuta pre treninga sojine pahuljice
Obrok(5)Kad dodjem s treninga a to je negde oko 7 i 15 posto u 6 polazim tako dam i trening traje negde oko 1h-Ovsene pahuljice
Obrok(6)oko 8:30,9 Jaja/testenine/virsle i malo posle toga nekih 20 minuta Kornfleks
i to je to i naravno voce jedem izmedu sva 3 velika obroka
Eto ja sam tu reko nesto vise a ne samo ishranu xD
I planiram da posle nove godine uzmem Kreatin i dekstrozu pa da mi akzete da li da uzmem kreatin ili nesto drugo :)
Edit:
Imam 15 godina :)

Pozdrav,

dobrodosao,



za pocetak, jako si mlad i treba sve da jedes, ishrana ti mora biti raznovrsna i treba da uneses dosta vitamina i minerala.

Dorucak ti je slab, valjalo bi da ovsene sa mlekom pojedes ujutru, uz neko belance, u skoli posle mozes pojesti neko voce, ili sendvic sa piletinom i salatom ( napravis kod kuce pa poneses ) ili ako bas mora da bude pekara onda neka integralna kifla sa jogurtom, projice . Ovsene je dobro da uzimas samo ujutru, za dorucak, za kasnije ti ne trebaju, i ne trebaju ti nakon treninga.

Ovaj 6. obrok je jako obilan, a vecera bas naprotiv treba da bude lagana. Za posle treninga ( ili uvece ) treba da uneses protein - ribu ( moze i tunjevina), mladi sir, ugljeni hidrati. Testenina integralna.

Generalno treba da jedes sto vise mesa, jaja, pirinca, krompira, integralnu testeninu, puno voca i povrca. Ja ti za sada savetujem da fino sredis ishranu a da suplemente ostavis po strani jos neko vreme.

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Novembar 06, 2012, 09:31:41 posle podne »

4 serije za osnovne vezbe,ponavljanja 8 do 12,odmor minut izmedju serija.Ishrana..dorucak moras imati bolji,neka belanca od jajeta,crni hleb,jogurt,zarucak neko belo meso.Jos si mlad za neku suplementaciju.
Sačuvana
Cobee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Novembar 06, 2012, 08:38:27 posle podne »

Dobro vece,nov sam ovde a i u bodibildingu pa imam neka pitanja.
Visok sam negde oko 180,imam 60 kg tj tako je bilo pre mesec dana,gledam da se merim na svakih mesec dana,treniram mesec dana pa posto radim za masu trebaju mi neki odgovori na sledeca pitanja.
1.Kolko serija da radim?
2.Kolko ponavljanja u seriji?
3.Odmor izmedju serija?
i to su ta pitanja.
Ishranu sam sredio i izgleda otprilike ovako.Posto idem ujutru u skolu nemogu bas odma nesto da przim za dorucak i tako pa...
Obrok(1)- Keks i mleko
Obrok(2)-E ovde mi je veliki odmor pa ako neko moze da mi kaze sta bi ja mogo da kupim a da nije nesto iz brze hrane i tako..
Obrok(3)Kad dodjem iz skole oko pola 1-3 kajgana cela i nakon nekih 15 minuta ovsene pahuljice
Obrok(4)Oko 16:30-Neko meso i salata od zelenog povrca i 20 minuta pre treninga sojine pahuljice
Obrok(5)Kad dodjem s treninga a to je negde oko 7 i 15 posto u 6 polazim tako dam i trening traje negde oko 1h-Ovsene pahuljice
Obrok(6)oko 8:30,9 Jaja/testenine/virsle i malo posle toga nekih 20 minuta Kornfleks
i to je to i naravno voce jedem izmedu sva 3 velika obroka
Eto ja sam tu reko nesto vise a ne samo ishranu xD
I planiram da posle nove godine uzmem Kreatin i dekstrozu pa da mi akzete da li da uzmem kreatin ili nesto drugo :)
Edit:
Imam 15 godina :)
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2012, 08:41:13 posle podne od strane Cobee » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.