TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:25:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 8437 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #50 poslato: Januar 02, 2013, 06:48:01 posle podne »

Ukoliko imas grceve,hrana u kojoj imas Kalijuma ( banane,paradajz).Sto se tice premora i zamora moze biti vise razloga,od nakupljanja mlecne kiseline u agonistu do slabosti u misicima sinergistima...
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #49 poslato: Decembar 29, 2012, 05:03:57 posle podne »

1.To se i meni desava u stopalu i listovima da me uvate grcevi, doca sa foruma mi preporucio sumeci magnezijum 2 tablete na dan, toplo hladno tusiranje i masiranje lotion gelom.Gel nisam koristio, ali magnezijum i tusiranje su ocigledno pomogli posto me od onda jos nije uhvatio ni jedan grc.
2.Verovatno su ti slabi stabilizatorski misici, samo udari po tezinama uz dobru formu i prestace da ti se tresu ruke.
3.Nisam ga koristio.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #48 poslato: Decembar 29, 2012, 03:45:09 posle podne »

hvala na odgovirma....trenutno jos cekam da mi tetka donese "krojacki metar" da izmerim obim...  ;D e sad pitanje  :)
1.da li neko mozda zna ili je imao slicne probleme recimo radim zgibove hvataju me grcevi u stopala tj u tabane ili u prste na nogama nekad i po nekim misicma na nogama...nekad kad radim neku vezbu recimo u lezecem polozaju desi se da me uhvati grc u kuk xD pa ako neko zna do cega moze biti jel mi dosta smeta dok radim....
2.zasto se ruke tresu kad radim sa malo vecim tezinama kontam da je to kao neki sok misica ali kako se to moze spreciti neki kreatin ili nesto slicno...i da li je to nedostatak neceg u misicima???
3.da li ima da nekom nije pomogao Attack preparat malo sam citao o njemu razmisljam da ga uzmem posto whey-a vise nemam...pa ako moze neko iskustvo....
bio bih zahvalan na odgovorima unapred tnx  :D
« Poslednja izmena: Decembar 31, 2012, 02:05:56 pre podne od strane prepreka » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #47 poslato: Decembar 23, 2012, 07:12:40 posle podne »

Tezina sa kojom radis je bitna ali nije ni presudna ako nepravilno radis.Potrebno je da radis sa nekim opterecenjem koje mozes da radis 6 do 10 ponavljanja ali da forma izvodjjenja vezbe bude korektna .
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #46 poslato: Decembar 23, 2012, 05:40:15 posle podne »

hmmm zanimljivo  ;D samo da pitam kako merim obim sa stisnutom rukom ili kad je opustena??? poz

Pa svi obimi se mere u erekciji :D
Sačuvana
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #45 poslato: Decembar 23, 2012, 01:40:11 posle podne »

hmmm zanimljivo  ;D samo da pitam kako merim obim sa stisnutom rukom ili kad je opustena??? poz
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #44 poslato: Decembar 23, 2012, 03:14:03 pre podne »

aha hvala...meni se cini da mi mala ruka al mi drugi govore da nije tako mala da sam napredovao sto sigurno jesam za 4 i po meseci ali me teoretski zanima sta pogadja najvise triceps biceps...znaci kakve tezine koliko im treba da se odmore.Znaci da li mi je bolje da radim sa manjom kilazom da izbacujem vise ili sa vecom da izbacujem manje.... poz  :D

Veca tezina manje ponavljanja, masa te ruke ce zavisiti od ishrane,ali naravno i kvalitetnog treninga, koliko ti je obim ruke ?

Da postoji univerzalna teorija i recept za rast ruku, svi bi imali ogromne ruke, ovako postoji niz teorija,a praksa je individualna i moraces da otkrijes svoj put misicnog debljanja
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2012, 03:15:52 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #43 poslato: Decembar 23, 2012, 03:10:39 pre podne »

aha hvala...meni se cini da mi mala ruka al mi drugi govore da nije tako mala da sam napredovao sto sigurno jesam za 4 i po meseci ali me teoretski zanima sta pogadja najvise triceps biceps...znaci kakve tezine koliko im treba da se odmore.Znaci da li mi je bolje da radim sa manjom kilazom da izbacujem vise ili sa vecom da izbacujem manje.... poz  :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #42 poslato: Decembar 23, 2012, 02:15:12 pre podne »

vako interesuje me kakve vezbe najvise pogadjaju biceps i triceps...da budem konkretniji ja radim sa velikim tezinama i izbacujem koliko mogu(za mene velike tezine :D ),to sam negde procitao da je za masu...takodje sam procitao da biceps i triceps spadaju u male grupe misica,kakve tezine i kakav rad najvise utice na njih i njihov rast...samo ako moze neko ko je iskusan sto se toga tice znaci da ne bude nagadjanja  ;D ;) poz

Ako su ti biceps i triceps mali ,tj malena ti rucica, i trebaju ti brojke u obimu radi uglavnom osnovne vezbe za triceps i biceps.. Neke od njih:
triceps: potisak sa cela(varijacije EZ sipka,ravna sipka,bucice), uski benc(varijacije hvatovima), i vezbe koje se izvode iza glave da pogodis dugu glavu tridze
biceps: stojeci pregib ez sipkom (ravna sipka varijacija), skotova klupa (varijacija ez sipka,bucice), naizmenicni pregib na klupi ili stojeci naizmenicni pregib bucicama.. Samo to ti je za pocetak dovoljno da radis da bi rucica porasla, kada narasne,vidis gde skripi i radis kasnije izolacije da popravis oblike postojecih misica, do tada trpaj tezine,pazi na formu pokreta i ponavljanja 6-12 klasika , malo se poigravas sa tempom i pronalazis uglove koji ce te pogoditi ..
Sačuvana
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #41 poslato: Decembar 23, 2012, 01:32:50 pre podne »

vako interesuje me kakve vezbe najvise pogadjaju biceps i triceps...da budem konkretniji ja radim sa velikim tezinama i izbacujem koliko mogu(za mene velike tezine :D ),to sam negde procitao da je za masu...takodje sam procitao da biceps i triceps spadaju u male grupe misica,kakve tezine i kakav rad najvise utice na njih i njihov rast...samo ako moze neko ko je iskusan sto se toga tice znaci da ne bude nagadjanja  ;D ;) poz
Sačuvana
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 07, 2012, 03:29:45 posle podne »

aha ok hvala  ;D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 07, 2012, 02:25:02 posle podne »

hahah  ;D pa otkud znam to mi je neka luda logika...pa koliko jedna grupa misica uzima proteina msm koliko joj je dovoljno posle treninga? poz  ;)

OK nema veze, to je glupost zaboravi na to jer nema veze sa logikom.

Ono što je bitno je da se ni ne trebaš opterećivati takvim stvarima nego da treniraš i da se hraniš što je bolje moguće u datom trenutku. Moje mišljenje je da se svaki mišić treba trenirati minimum dva puta nedeljno, ali kroz različite pokrete i vežbe.

Daleko bitnije je da ti pratiše jedan trening program dovoljno dugo da on da svoje rezultate, a daće ih samo ako na svakom treningu odradiš sve vežbe najbolje što možeš. Nema najboljeg treninga jer svi daju rezultate.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Oktobar 05, 2012, 08:51:24 posle podne »

Obrni okreni uzimas jednu mericu whey-a  :D
Sačuvana
prepreka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 05, 2012, 12:08:49 posle podne »

hahah  ;D pa otkud znam to mi je neka luda logika...pa koliko jedna grupa misica uzima proteina msm koliko joj je dovoljno posle treninga? poz  ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 05, 2012, 09:43:27 pre podne »

OMG pa ti baš ne kontaš kako te stvari funkcionišu...baš si me nasmejao sa ovim "jedna merica whey - a u dve mišićne grupe" to je, moram priznati unikatna izjava do sada.

Da li to znači da sve to što jedeš taj dan kada radiš biceps odlazi u biceps ili možda ipak nešto ode i recimo u neki drugi mišić ili možda WC šolju?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.