TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:31:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRO EVOLUTION SOCCER 2013  (Pročitano 14529 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #86 poslato: Januar 06, 2013, 07:21:01 posle podne »

Ja volim i protiv kompa da igram...cuvenu Master ligu...zbog toga bi najv
Mene je PES izasao 3000. Ovo mi je prvi put da sam kupio original, i moram priznati da se ispalti, ako izuzmem one likove sto su " napaljeni " na Barcu i Real. Sad vise ne moraom da zavisim dal se neko drugom igra ili ne, nego kad mi dodje pokrenem PES i sibam preko neta.

Ja volim i protiv kompa da igram...cuvenu Master ligu...zbog toga bi najvise i uzeo PES.

Ja ne volim protiv kompa nikako, zato sto komp koristi cit. Uzmi samo situacije gde unapred zna tvoja 2 naredna koraka, ili recimo centarsut i ti si potpuno nemocan, onda golovi u zadnjim sekundama .. vodis 2:0 pa izgubis 3:2 sve iz nekih bezvzenih situacija.
sto da ga kupujes, imas na Torrent-u pa skini.
Zato sto je komp pokvaren meni sladje da ga pobedim... :D

Gledao sam pre neki dan preko torenta,skinem sa jednog fajla ali nije bio kako treba,pa reko da se ne zezam i gubim vreme,300 din nije mnogo,a ima sve,samo kliknes next par puta i na kraju finish i to je to. :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #85 poslato: Januar 06, 2013, 04:33:21 posle podne »

Ja volim i protiv kompa da igram...cuvenu Master ligu...zbog toga bi najv
Mene je PES izasao 3000. Ovo mi je prvi put da sam kupio original, i moram priznati da se ispalti, ako izuzmem one likove sto su " napaljeni " na Barcu i Real. Sad vise ne moraom da zavisim dal se neko drugom igra ili ne, nego kad mi dodje pokrenem PES i sibam preko neta.

Ja volim i protiv kompa da igram...cuvenu Master ligu...zbog toga bi najvise i uzeo PES.

Ja ne volim protiv kompa nikako, zato sto komp koristi cit. Uzmi samo situacije gde unapred zna tvoja 2 naredna koraka, ili recimo centarsut i ti si potpuno nemocan, onda golovi u zadnjim sekundama .. vodis 2:0 pa izgubis 3:2 sve iz nekih bezvzenih situacija.
sto da ga kupujes, imas na Torrent-u pa skini.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #84 poslato: Januar 06, 2013, 03:36:35 posle podne »

Mene je PES izasao 3000. Ovo mi je prvi put da sam kupio original, i moram priznati da se ispalti, ako izuzmem one likove sto su " napaljeni " na Barcu i Real. Sad vise ne moraom da zavisim dal se neko drugom igra ili ne, nego kad mi dodje pokrenem PES i sibam preko neta.

Ja volim i protiv kompa da igram...cuvenu Master ligu...zbog toga bi najvise i uzeo PES.
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #83 poslato: Januar 06, 2013, 03:22:59 posle podne »

Mene je PES izasao 3000. Ovo mi je prvi put da sam kupio original, i moram priznati da se ispalti, ako izuzmem one likove sto su " napaljeni " na Barcu i Real. Sad vise ne moraom da zavisim dal se neko drugom igra ili ne, nego kad mi dodje pokrenem PES i sibam preko neta.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #82 poslato: Januar 06, 2013, 01:53:07 posle podne »

O postovanje PES-ovci :D  Svi imate original a ? : )
Ma ne,ko jos daje pare na to...Download rules. :D Ja cu ozeti od momaka sto prodaju na ulici igrice i ostalo,300 din a imas i instalaciju i sve sto treba. :)

Ne znam da li ces moci sa tim online, treba ti original CD-kay za online igranje. Pa da onda napravis KONAMI ID. Jedan CD-kay moze samo na jedan KONAMI ID, kad se jednom registrujes vise nema menjanja.
Onda nista od online PES-a...posto Menadzer ako hocu da igram moram uzeti orginal a najjeftiniji FM orginal 30 evra.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #81 poslato: Januar 06, 2013, 01:49:30 posle podne »

O postovanje PES-ovci :D  Svi imate original a ? : )


Haha, zivela RELOADED ekipa , pravi bolje pirate od originala ;)
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #80 poslato: Januar 06, 2013, 12:30:36 posle podne »

O postovanje PES-ovci :D  Svi imate original a ? : )
Ma ne,ko jos daje pare na to...Download rules. :D Ja cu ozeti od momaka sto prodaju na ulici igrice i ostalo,300 din a imas i instalaciju i sve sto treba. :)

Ne znam da li ces moci sa tim online, treba ti original CD-kay za online igranje. Pa da onda napravis KONAMI ID. Jedan CD-kay moze samo na jedan KONAMI ID, kad se jednom registrujes vise nema menjanja.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #79 poslato: Januar 06, 2013, 11:49:52 pre podne »

O postovanje PES-ovci :D  Svi imate original a ? : )
Ma ne,ko jos daje pare na to...Download rules. :D Ja cu ozeti od momaka sto prodaju na ulici igrice i ostalo,300 din a imas i instalaciju i sve sto treba. :)
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #78 poslato: Januar 06, 2013, 03:05:22 pre podne »

O postovanje PES-ovci :D  Svi imate original a ? : )
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #77 poslato: Januar 06, 2013, 02:15:32 pre podne »

Sad je vec i vreme za spavanje :)
pozdravljam vas, i evo jedan status sto sam upravo procitao na Fb :)

Ako je Fata fatalna, kakva je onda Ana ??  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #76 poslato: Januar 06, 2013, 02:06:50 pre podne »

Najpopularnija tema u istoriji Pansport foruma. :D :D :D

Trebali bi da nam daju bar jedan twinlab whey sa isteklim rokom trajanja da podelimo, valjda smo tolko zasluzili :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #75 poslato: Januar 06, 2013, 02:03:00 pre podne »


Kod mene samo u svrhe kardio treninga xD


Mudro zboris, pretpostavljam hit kardio ,hahahaha

hahahaha xD
na ovo se vise nema sta dodati, sve je receno xD
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #74 poslato: Januar 06, 2013, 02:01:56 pre podne »

Najpopularnija tema u istoriji Pansport foruma. :D :D :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #73 poslato: Januar 06, 2013, 01:56:22 pre podne »


Kod mene samo u svrhe kardio treninga xD


Mudro zboris, pretpostavljam hit kardio ,hahahaha
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #72 poslato: Januar 06, 2013, 01:52:40 pre podne »

U pravu si, bio sam banovan sa nekoliko servera a nikad u zivotu ni wh-a nisam imao, ali jbg... Domacin nam se nesto uspavao. Morao da je preso iz foruma na spice platinum!  :D

Ma dok pojedoh krtinu pred spavanje, ma kakav spice platinum, xhamster je keva :D

Predpostavljam da to ima neke veze sa igranjem PES-a xD haha

Ma ne bre,xhamster mi pomaze bolje da svarim slaninu da bi mogao da se uspavam :D

Kod mene samo u svrhe kardio treninga xD
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.