TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:54:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRO EVOLUTION SOCCER 2013  (Pročitano 14533 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #71 poslato: Januar 06, 2013, 01:49:54 pre podne »

U pravu si, bio sam banovan sa nekoliko servera a nikad u zivotu ni wh-a nisam imao, ali jbg... Domacin nam se nesto uspavao. Morao da je preso iz foruma na spice platinum!  :D

Ma dok pojedoh krtinu pred spavanje, ma kakav spice platinum, xhamster je keva :D

Predpostavljam da to ima neke veze sa igranjem PES-a xD haha

Ma ne bre,xhamster mi pomaze bolje da svarim slaninu da bi mogao da se uspavam :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #70 poslato: Januar 06, 2013, 01:49:13 pre podne »

U pravu si, bio sam banovan sa nekoliko servera a nikad u zivotu ni wh-a nisam imao, ali jbg... Domacin nam se nesto uspavao. Morao da je preso iz foruma na spice platinum!  :D

Ma dok pojedoh krtinu pred spavanje, ma kakav spice platinum, xhamster je keva :D

Predpostavljam da to ima neke veze sa igranjem PES-a xD haha
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #69 poslato: Januar 06, 2013, 01:46:21 pre podne »

U pravu si, bio sam banovan sa nekoliko servera a nikad u zivotu ni wh-a nisam imao, ali jbg... Domacin nam se nesto uspavao. Morao da je preso iz foruma na spice platinum!  :D

Ma dok pojedoh krtinu pred spavanje, ma kakav spice platinum, xhamster je keva :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #68 poslato: Januar 06, 2013, 01:40:07 pre podne »

U pravu si, bio sam banovan sa nekoliko servera a nikad u zivotu ni wh-a nisam imao, ali jbg... Domacin nam se nesto uspavao. Morao da je preso iz foruma na spice platinum!  :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #67 poslato: Januar 06, 2013, 01:37:02 pre podne »

Nego, igra li ko Counter Strike?  :D
Za to posebna tema mora... :D ;)


P.S sutra kad ustanu ljudovi i udju na forum bice WTF??? :D

Counter sam pre igrao, ali sam batalio .. smorise oni citeri i brdo klinaca sa onim adminima pa delo banove ko novogodisnje paketice xD
Da mi je videti njihov izraz lica kad vide sve ovo xD
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #66 poslato: Januar 06, 2013, 01:36:20 pre podne »

Ma to je glupo... Nerealno su tada bili odradjeni ti igraci. Sada je to sve mnogo bolje i realnije. Meni je M. United bio od uvek omiljeni tim, ja sigurno nisam mogao Silvestrea u napad da stavim. Ali zato Bekam iz slobodnjaka ne masi! Mada ovo je tema za 13-ticu, a ne za pes pre hrista. :)

A tek kako se igrao Teken,pa Mortal Kombat i fataliti,a onda i najjaca igrica ikad... KRES. :D :D :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #65 poslato: Januar 06, 2013, 01:35:59 pre podne »

A mozda i OMG?? haha...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #64 poslato: Januar 06, 2013, 01:35:18 pre podne »

Nego, igra li ko Counter Strike?  :D
Za to posebna tema mora... :D ;)


P.S sutra kad ustanu ljudovi i udju na forum bice WTF??? :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #63 poslato: Januar 06, 2013, 01:34:27 pre podne »

Nego, igra li ko Counter Strike?  :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #62 poslato: Januar 06, 2013, 01:33:20 pre podne »



P.S al smo se raspisali kao deca neka :D :D :D

Pa brate, mora i neko da pise na ovom forumu,inace ljudi pobegli, kako je pocelo zatvorice se forum :D svi prebegli po drugim forumima jbg.

Ne znaju ljudi sta valja :)
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #61 poslato: Januar 06, 2013, 01:32:39 pre podne »

Ma to je glupo... Nerealno su tada bili odradjeni ti igraci. Sada je to sve mnogo bolje i realnije. Meni je M. United bio od uvek omiljeni tim, ja sigurno nisam mogao Silvestrea u napad da stavim. Ali zato Bekam iz slobodnjaka ne masi! Mada ovo je tema za 13-ticu, a ne za pes pre hrista. :)

Imas i sada tih neralnih ocena kod nekih igraca, al sta da se radi .. to izgleda nikad nece promeniti.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #60 poslato: Januar 06, 2013, 01:32:12 pre podne »



P.S al smo se raspisali kao deca neka :D :D :D

Pa brate, mora i neko da pise na ovom forumu,inace ljudi pobegli, kako je pocelo zatvorice se forum :D svi prebegli po drugim forumima jbg.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #59 poslato: Januar 06, 2013, 01:31:23 pre podne »

Ma to je glupo... Nerealno su tada bili odradjeni ti igraci. Sada je to sve mnogo bolje i realnije. Meni je M. United bio od uvek omiljeni tim, ja sigurno nisam mogao Silvestrea u napad da stavim. Ali zato Bekam iz slobodnjaka ne masi! Mada ovo je tema za 13-ticu, a ne za pes pre hrista. :)

Tako je,kako sam ja cepao fifu 96 bolje da ne znate,bio sam tata, iznajmljivao sam segu i imao niski televizor sa rucno trazenje :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #58 poslato: Januar 06, 2013, 01:30:44 pre podne »

A i sa Ledds-om sam voleo da igram...

Alan Smith,Tore Andre Flo,Mark Viduka,Rio Ferdinand na pocetku karijere i cuveni Ian Harte sa svojom levicom i slobodnjacima. :D


P.S al smo se raspisali kao deca neka :D :D :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #57 poslato: Januar 06, 2013, 01:29:34 pre podne »

Ma to je glupo... Nerealno su tada bili odradjeni ti igraci. Sada je to sve mnogo bolje i realnije. Meni je M. United bio od uvek omiljeni tim, ja sigurno nisam mogao Silvestrea u napad da stavim. Ali zato Bekam iz slobodnjaka ne masi! Mada ovo je tema za 13-ticu, a ne za pes pre hrista. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 18 upita.