TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:57:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Iskusni Bodibilderi  (Pročitano 2052 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2013, 07:28:53 posle podne »

Suplementi su bitni dva sata u toku dana, u periodu kada je trening, za pre,during,post workout..i to je cela filozofija, a gde je ostalih 22h u toku dana ;) telo se gradi 24/7x365 dana, ne samo tih par sati treninga nedeljno..
Moze se bez suplemenata naravno.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2013, 07:25:16 posle podne »

Zanima me da li bez peoteina  i  bilo kakvih suplemenata , dal je moguce  postici dobar izgled, tj dobra misicna masa ?

I koliko je potrebno vremena da se vide neki rezultati mase ili uobicajno? (mozete sa leva da vidite moju sliku,takav sam bio kad sam poceo).
Suplementi nisu potrebni da bi postigao dobar izgled i napravio novu misicnu masu. Ono sto je potrebno jeste dobro planirana ishrana i vreme. Prve rezultate mozes da ocekujes nakon par meseci, ali pravi rezultati dolaze posle par godina (ovo zavisi od X faktora). Ja verujem da suplemenit mogu da 'skrate' to vreme, zato ih i koristim :) ali definitivno nisu potrebni.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2013, 12:48:04 pre podne »

Verovatno si mislio na whey, jel tako? Naravno da se moze lepo napredovati ukoliko je ishrana adekvatna i treniras kako treba, a suplementi su dodaci ishrani svakako.
Koliko je vremena potrebno da bi se video napredak ne moze se reci sa sigurnoscu, na to utice vise faktora a i svaki je organizam razlicit, ali, najvecim delom zavisi od tvog truda i rada.
Sačuvana
Stifler1994
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


.....

« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2013, 10:39:36 posle podne »

Zanima me da li bez peoteina  i  bilo kakvih suplemenata , dal je moguce  postici dobar izgled, tj dobra misicna masa ?

I koliko je potrebno vremena da se vide neki rezultati mase ili uobicajno? (mozete sa leva da vidite moju sliku,takav sam bio kad sam poceo).
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.155 sekundi sa 18 upita.