TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 06:44:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Savet  (Pročitano 2462 puta)
zoki95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #11 poslato: April 11, 2013, 10:19:13 pre podne »

Hvala na savetima, poslusacu vas, a nadam se da i rezultati nece izostati. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: April 11, 2013, 08:28:51 pre podne »

Videcu da poslusam vase savete, i da ubacim neki lagani obrok posle treninga, ili whey. :)  Koji biste mi whey preporucili? I da li je ok za dorucak ovsene sa mlekom, ima li dovoljno proteina? :)

nema dovoljno proteina, bilo bi dobro da popiješ i 1 mericu whey-a ujutru, da li zajedno sa ovsenim ili odvojeno.  Jaja, kao što kaže Gorana , su dobar izbor i možeš probati, ako ti se sviĂ°a, da ovsene i jaja napraviš zajedno kao kajganu i samo ispečeš u tiganju, meni je to super kombinacija.

Što se tiče preporuke za whey, preporučujem Dymatize Elite whey ili Scitec 100% whey professional - možda Scitec zbog ukusa (biraj izmeĂ°u  jagoda bela čokolada, vanila šumsko voće, kapućino, čokolada lešnik, čokolada kokos) ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: April 11, 2013, 02:10:44 pre podne »

Ok su za dorucak ovsene sa mlekom, mozes dodati neke semenke, bademe, cimet, suvo voce...pravis kombinacije. Najbolja opcija ako zelis i proteine su jaja u kombinaciji sa ovsenim.
Sačuvana
zoki95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: April 10, 2013, 05:53:14 posle podne »

Videcu da poslusam vase savete, i da ubacim neki lagani obrok posle treninga, ili whey. :)  Koji biste mi whey preporucili? I da li je ok za dorucak ovsene sa mlekom, ima li dovoljno proteina? :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #7 poslato: April 10, 2013, 12:36:00 posle podne »

Naravno slazem se sa Monikom...Mozda je tebi najveci problem sto ti je trening tako kasno pa zato i ne mozes sad nesto da se najedas,ali opet nesto laganije proteinsko iz hrane ili ako vec hoces merica whey-a i sasvim dovoljno  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 10, 2013, 12:28:13 posle podne »

Ne bi bilo loše da posle treninga ubaciš whey protein.  Nije obavezno, ali je dobrodošlo.

Inače, savetovala bih ti laganiji obrok posle treninga, npr neko belo meso sa povrćem, salaticu sa tunom i jajima, pečurke i jaja, mladi sir .... da ipak imaš obrok posle treninga :)
Sačuvana
zoki95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: April 10, 2013, 12:17:45 posle podne »

*brzim
Sačuvana
zoki95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: April 10, 2013, 12:16:30 posle podne »

Poslednji obrok mi je u 19h, a trening je u 21h, da li da ubacim nesto posle? Hvala na brziz odgovorima :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #3 poslato: April 10, 2013, 12:09:19 posle podne »

Sto znaci da ti je poslednji obrok u koliko sati? Mislim obzirom da posle ides i na trening a i pre treninga jedan period ne jedes?

Mozes nakon treninga da ubacis Whey narocito sto nemas posle treninga nikakav vise obrok...Mada opet kazem zanima me u koliko je sati trening i ovo sto sam te pitala jer imam utisak po ovom rasporedu da imas veoma dug period bez ikakve prehrane sto za metabolizam i fazu mrsavljenja nikako nije dobro
Sačuvana
Be Happy!!!
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2013, 12:03:06 posle podne »

Hellooou,

u vezi gubitka masti, ti imas 165 i 52kg! Po mom misljenju to je idealno! U stvari tako bi izlgeda moja 'idealna' devojka! Eh, da smo se nasli na nekom drugom forumu :D Iskreno, ne verujem da tu imas neki visak da skines ali redovnim vezbanjem i odgovarajucom ishranom definitivno ces popraviti svoj izgled. Ono sto ne trebas da gledas jeste broj koji vaga pokazuje. Promene ces videti u ogledalu!!

Ovo sto si napisala za dorucak je sasvim ok, ali ne treba svaki dorucak da ti bude takav. To je ono sto moze da se popravi. Zavisno od kolicine mesa za rucak i veceru whey moze i ne mora. Ako imas 350g mesa dnevno sa par jaja i soljom mleka, whey ti nece trebati.

Ljudi ovde zaboravljaju da nije bitno kad jedes svoje obroke vec kad ce ti nutrijenti da udju u krvotok. Posle treninga mozes a i ne moras da jedes. Ako se osecas gladnom - jedi! Ako ti obaveze dozvoljavaju trening mozes da pomeris da bude izmedju rucka i vecere kao i u prepodnevnim casovima.
« Poslednja izmena: April 10, 2013, 12:04:59 posle podne od strane Nikola90 » Sačuvana
zoki95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: April 10, 2013, 11:17:53 pre podne »

Cao svima,
pre svega pohvala za forum, nasla sam dosta korisnih saveta. Imam 18 godina, visoka sam 165cm, imam 52kg. Treniram 5 puta nedeljno, vikendom odmaram. Sto se ishrane tice, nadam se da ne gresim puno:
1.dorucak- ovsene sa mlekom i malo suvog voca
2.uzina-voce
3.rucak- piletina, riba, pirinac, krompir, povrce...
4.uzina- saka badema
5.vecera-tunjevina, pilece belo, jaja, salata, pecurke, ella
a onda ide trening, i posle treninga nista ne unosim, verovatno mi je to najveca greska.  :) Cilj mi je da izgubim masti, da li da nesto promenim u ishrani, i da li mi je potrebam whey posle treninga, ili sam previse mlada za suplemente? Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.148 sekundi sa 18 upita.