TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396989 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 14, 2024, 07:02:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mirjana Ivankovic- pitajte  (Pročitano 10797 puta)
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #43 poslato: Novembar 19, 2013, 12:55:29 posle podne »

zanimljivo :)
zanima me kako se povlaci ta granica, npr devojka dragana koja je uzela trece mesto u bikiniju (prva u jagodini) ima ogromne noge, ali to je ocigledno ok
anoreksicna devojka je ok?
devojke pune celulita, da ne kazem debele, i to je ok? svasta :)
a kako si se odlucila bas za bikini? body fitness te ne zanima ili kako :)
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #42 poslato: Novembar 19, 2013, 12:22:12 posle podne »

nisu ti dozvolili da izadjes u bikiniju zbog misica ili si sama odlucila ???

Nisam mogla jer zato i postoje kategorije a ja sam prevazisla bikini...
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #41 poslato: Novembar 19, 2013, 12:06:52 posle podne »

nisu ti dozvolili da izadjes u bikiniju zbog misica ili si sama odlucila ???
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #40 poslato: Novembar 18, 2013, 12:27:36 posle podne »

da li radis zgibove, i koliko ako da ;D

Iskreno slabo i sve planiram da poradim malo vise na tome...Neki moj maksimum je za sada 10 kom...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #39 poslato: Novembar 18, 2013, 12:25:53 posle podne »

Miro za koje takmicenje si se spremala ? U kojoj kategoriji si nastupala i koje si mesto zauzela ? :)

Nisam izasla na takmicenje ...Htela sam izaci u bikini kategoriju, medjutim ispostavilo se da sam vise za body fitness...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Novembar 18, 2013, 12:23:40 posle podne »

Mirka kako izgleda tvoj trening za donji deo tela ,tj noge i gluteus? Kako tretiras tezine i koje sisteme treninga primenjujes?

Noge radim dva puta nedeljno. Najvise zastupljene vezbe su mi cucnjevi, mrtvo dizanje, good morning, pregib potkolenice, opruzanja potkolenice, most sa sipkom, iskoraci i listovi stojeci na smitu. Nekad idem na veci broj ponavljanja tipa 15-10, od 6 do 4 serije u zavisnosti od vezbe. Nekad gledam da radim sa vecim tezinama pa makar mi broj ponavljanja pao na 10-4. Tu i tamo neke od ovih vezbi izbacim pa ubacim neke nove i tako stalno menjam nesto.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #37 poslato: Novembar 16, 2013, 02:43:57 posle podne »

da li radis zgibove, i koliko ako da ;D
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #36 poslato: Novembar 16, 2013, 02:31:28 pre podne »

Miro za koje takmicenje si se spremala ? U kojoj kategoriji si nastupala i koje si mesto zauzela ? :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #35 poslato: Novembar 05, 2013, 01:48:32 pre podne »

Haha, omg..ja sam rekao da ti lazes ? :D Gde to oprosti ? Ja sam samo pitao sta te nateralo da predjes na drugu stranu..jer si bila jako jako protiv toga, i kasnije sam pitao kad si negirala bilo sta sto se tice AAS, jel je u igri bio efe, e onda si se ti nadrvila ne znam ti ni ja zasto kao da sam ne znam sta uradio ? Dakle pomirili smo se sa tim, dosla si na 3% body fata sa cajem od koprive 2 kardija nedeljno i izbacivanjem zumanca, i vaskularnost proradila  :) Svaka cast kao sto sam i rekao u par prethodnih postova, dole kapa.. cudotvorna genetika ;)
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2013, 01:51:10 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #34 poslato: Novembar 05, 2013, 01:44:26 pre podne »

Decko(Pedjoni) ti je pohvalio formu a ti osula paljbu po njemu, nepotrebno.Mislim da je svrha postojanja bb foruma razmena misljenja izmedju clanova istog, gde svako ima pravo da iznese svoj stav.Pozdrav

Ocigledno nisi dobro procitao komentare. Pitao je , ja mu dala odgovor ali je on indirektno rekao ne ne ti lazes...Zasto me pita ako on vec ima svoj odgovor na to pitanje...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #33 poslato: Novembar 05, 2013, 01:34:58 pre podne »

Decko(Pedjoni) ti je pohvalio formu a ti osula paljbu po njemu, nepotrebno.Mislim da je svrha postojanja bb foruma razmena misljenja izmedju clanova istog, gde svako ima pravo da iznese svoj stav.Pozdrav
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #32 poslato: Novembar 05, 2013, 01:13:00 pre podne »

Mislim da ovde niko nije pomenuo steroide.Klen i Efe su lekovi, nikako steroidi, neko sa tolikim stazom bi to morao da zna jer su to neke osnovne stvari.

Postujem tvoje misljenje. Meni su osnovne stvari ishrana, trening i suplementacija pa u te svrhe mozes da govoris o stazu. Ne znam kakve veze moj staz ima sa lekicima  i AAS. Pokrenula sam ovu temu sa najboljom iskrenom namerom da posavetujem i pomognem onima koji bi eventualno  licno od mene zeleli savet i pomoc. Oni koji znaju bolje, ne dopada im se moj rad, misle da nemam pojma i da ne znam osnovne stvari pa sta trazite u ovoj temi. Idite u teme gde mislite da cete nesto pametnije, bolje procitati i na kraju krajeva ono sto vas zanima. Nisam ni najpametnija, ni neko sa najvecim stazom ali sam neko ko je zeleo podeliti ono sto zna , i voli ovo sto radi, sa osobama koje to eventualno  zanima. Zauzvrat samo trazim da i ja budem ispostovana sto je i normalno. Hvala.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #31 poslato: Novembar 04, 2013, 11:53:19 posle podne »

Mislim da ovde niko nije pomenuo steroide.Klen i Efe su lekovi, nikako steroidi, neko sa tolikim stazom bi to morao da zna jer su to neke osnovne stvari.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #30 poslato: Novembar 02, 2013, 08:46:11 posle podne »

Posto si napisala vec ishranu u pripremnom peridu, vervotano mnoge zanima koji split radis u teretani i koliko praktikujes kardio generalno i koliko si ga radila u pripremnom periodu ,tj. kad si rezala hidrate ?

Generalno slabo radim kardio treninge. Sad dok sam bila na dijeti isla sam jednom, dva puta nedeljno razdvojeno od treninga sa opterecenjem..Trening sa opterecenjem uvek radim jednu misicnu partiju dnevno...
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #29 poslato: Novembar 02, 2013, 08:07:18 posle podne »

Posto si napisala vec ishranu u pripremnom peridu, vervotano mnoge zanima koji split radis u teretani i koliko praktikujes kardio generalno i koliko si ga radila u pripremnom periodu ,tj. kad si rezala hidrate ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.162 sekundi sa 18 upita.