TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397038 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 18, 2024, 01:10:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mirjana Ivankovic- pitajte  (Pročitano 10799 puta)
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #28 poslato: Novembar 02, 2013, 08:03:53 posle podne »

Ne razumem sta sam ja tvoje ponizio, rekao sam da izgledas za 10, ali dobro kako god ti kazes.. Natural si, postujemo i cenimo, samo napred. Ovde kad se pomene AAS odma neka paranoja zavlada, zesce mracni tabu.
Zato svi kulturno odu na realx3m da se posavetuju za kuru :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 02, 2013, 07:57:49 posle podne »

Ne razumem sta sam ja tvoje ponizio, rekao sam da izgledas za 10, ali dobro kako god ti kazes.. Natural si, postujemo i cenimo, samo napred. Ovde kad se pomene AAS odma neka paranoja zavlada, zesce mracni tabu.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Novembar 02, 2013, 07:46:48 posle podne »

Kako god , ocigledno je da Mira ima visegodisnje iskustvo prvenstveno sa svoijm telom i organizmom , veliko znanje u manipulaciji hidrata , soli i vode , i naravno manipulaciji sopstvenih hormona , tako da ne sumnjam da je ovo odradila bez dodatnih hormona i lekova , pa cak ni diuretika , ali naravno forma je bila tempirana za taj ili sledeci dan tako da je zadrzavanje ovakve forme apsolutno besmisleno i nezdravo ... Mada mislim da bi ti jos koji kilogram misica mogao da pokvari tu koncepciju i da ne bi dogurala ovako daleko , bez gore navedenih supstanci :) U svakom slucaju profi odradnjen posao sa tvoje strane , puno pozdrava :)

Slazem se, mada bez ponovnog eksperimentisanja ne mogu biti sigurna. Veruj da ni sama nisam verovala da ce natural uopste moci izgledati ovako dobro, plus imam i visinu i sva sam tako dugacka sto bi rekli, ali eto na kraju jos ispadoh i sama iznenadjena :)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 474


« Odgovor #25 poslato: Novembar 02, 2013, 07:40:18 posle podne »

Kako god , ocigledno je da Mira ima visegodisnje iskustvo prvenstveno sa svoijm telom i organizmom , veliko znanje u manipulaciji hidrata , soli i vode , i naravno manipulaciji sopstvenih hormona , tako da ne sumnjam da je ovo odradila bez dodatnih hormona i lekova , pa cak ni diuretika , ali naravno forma je bila tempirana za taj ili sledeci dan tako da je zadrzavanje ovakve forme apsolutno besmisleno i nezdravo ... Mada mislim da bi ti jos koji kilogram misica mogao da pokvari tu koncepciju i da ne bi dogurala ovako daleko , bez gore navedenih supstanci :) U svakom slucaju profi odradnjen posao sa tvoje strane , puno pozdrava :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #24 poslato: Novembar 02, 2013, 07:39:57 posle podne »

Ne znam gde se ja to smejem ? Samo sam pitao kakve veze ima efe i klen sa steroidima ? I vec si videla da sam pohvalio jako tvoju formu i tvoju istrajnost, ali budimo realni, takvu sechku ne pravi izbacivanje zumanaca i avganistanski caj za vodu napolje. Ali ponovo, ako ne zelis da pricas o tome to je tvoja stvar, postujem ;)

Mnogo ti hvala, samo sto si se p.....o na nju pomenom da sam na steroidima. Ja tebi ne mogu reci ono sto ti zelis da cujes, vec ono sto jeste i zao mi je sto na ovaj nacin si zapravo ponizio sav moj trud. Izvini ali svako ko kaze da ovo nije moguce postici bez steroida taj stvarno nema pojma i mozda bi mogao da pomisli da se nije dovoljno potrudio pre nego je potegnuo za istim.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #23 poslato: Novembar 02, 2013, 07:33:43 posle podne »

inace forma bruka da ne bude zabune...steta za tehnicke probleme mogao je da bude visok plasman  ;)

hvala a vala uz toliko odricanja zasluzila sam da sve to izgleda tako..e sad sto se plasmana tice tu ima mnogo faktora..od konkurencije itd.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Novembar 02, 2013, 07:32:46 posle podne »

Ne znam gde se ja to smejem ? Samo sam pitao kakve veze ima efe i klen sa steroidima ? I vec si videla da sam pohvalio jako tvoju formu i tvoju istrajnost, ali budimo realni, takvu sechku ne pravi izbacivanje zumanaca i avganistanski caj za vodu napolje. Ali ponovo, ako ne zelis da pricas o tome to je tvoja stvar, postujem ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Novembar 02, 2013, 07:29:48 posle podne »

A jel bio u prici bar efe, klen  i dodatna podloga lekovima ?

A to nisu steroidi?


Naravno da nisu, kakve veze imaju sa steroidima ? :D

Pa dobro, najlakse je smejati se nekom...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Novembar 02, 2013, 07:26:29 posle podne »

Cilj opravdava sredstvo.

Ne slazem se. Mozda ako ti je toliko bitno da i ces biti prvi ili ne. Meni nije. Prvensveno sam zelela da vidim koliko mogu pa kad izadjem koja god da budem nije toliko vazno.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Novembar 02, 2013, 07:24:44 posle podne »

A jel bio u prici bar efe, klen  i dodatna podloga lekovima ?

A to nisu steroidi?


Naravno da nisu, kakve veze imaju sa steroidima ? :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Novembar 02, 2013, 07:22:45 posle podne »

A jel bio u prici bar efe, klen  i dodatna podloga lekovima ?

A to nisu steroidi?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Novembar 02, 2013, 07:21:45 posle podne »

Ja nisam rekao da ne postujem, devojka je odradila formu za 10+, samo eto postavio sam pitanje jer me je zanimalo... Ali naravno ako ne zeli da odgovori, i ne mora, to je njeno pravo ;)

Mmm da nisi malo preterao sa tim 10 + :) Pazi moje nogice moraju biti jos jace prvenstveno a i ovo ostalo moze bolje...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Novembar 02, 2013, 07:20:44 posle podne »

A jel bio u prici bar efe, klen  i dodatna podloga lekovima ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Novembar 02, 2013, 07:18:02 posle podne »

Ja imam jedno pitanje:
Posto sam na forumu ovom dosta dugo, pre par godina je bila zesca rasprava o upotrebi AAS, i secam se dvoboja izmedju Mirke i Teh Filipa koji je pobego nakon objave da ce ovaj forum biti ^castan^ i bez ^dopinga^ sto je naravno kojestarija..
E sad, sta te je draga Mirka navelo da prevagnes na stranu AAS, i u kom momentu si to odlucila, i naravno da negiras sve ono sto si nekad rekla ? :) Nadam se iskrenom odgovoru ;) Jer svakako cemo i mi nekad uci u te vode, idu prave godine za to :)

Uz svo postovanje za Mirkino delo, figuru, trud ,rad,znoj,a  s obzirom na "moralnost" ovog foruma pretpostavljam da neces dobiti odgovor na ovo pitanje ili ce ono slucajno biti preskoceno :)

Da se razumemo nemam nista protiv i svesna sam da puno njih koristi steroide ali ja ne negiram ono sto sam rekla i i dalje sam protiv istih sto se mene licno tice. Drugi neka rade kako zele i neka dolaze do cilja na nacin koji oni zele i bezobzira sto sam svesna da ne mogu rame uz rame stajati uz te osobe ja sam prezadovoljna. Mozda je ovako mnogo teze ali je zato mnogo sladje.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #14 poslato: Novembar 02, 2013, 07:11:43 posle podne »

Koliko dugo vezbas i koliko mesecno trosis na hranu?

Jako dugo..trosim na hranu dosta a ovaj period dok sam se pripremala da ne komentarisem..ne znam ni ja sama koliko ali mnogo, mada sam gledala da se hvatam za jeftinije varijante. Da sam finansijski mogla jos vise izgurati verovatno bih bila bolja.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.034 sekundi sa 12 upita.