TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 01:27:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mirjana Ivankovic- pitajte  (Pročitano 10821 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Novembar 02, 2013, 07:08:12 posle podne »

da li ovakva forma moze da se postigne bez hemije?

Pa ovakva kao sto vidis moze..poprilicno izdefinisana ali da li ujedno mogu biti jos misicavija videcemo...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Novembar 02, 2013, 07:06:04 posle podne »

Za pocetak mene interesuje kako izgleda jedan tvoj dan (mislim na obroke,izbor namirnica,suplemenata) ,koju dijetu praktikujes kad ides na defku i interesuje me tvoj program za gluteus.Mislim da ce odgovor pomoci svima koji udju u tvoj kutak :)

Zavisi...ova tri meseca dijete su bas bila rigorozna..bez ikakvih upada slatkisa, masnog, cak sam i mleko izbacila pa sam nekih dva meseca nes koji obozavam pila bez mleka, cak vecinom tursku kafu...vremenom sam izbacivala i zumanca iz ishrane da bih zadnjih mesec dana bila samo na belancima, od mesa uglavnom piletina, filete soma, zatim sam i filete soma izbacila jer znaju biti masni, i jela sam haringu i uglavnom oslic..Hidrate sam drzala na nekih maksimalno 200 gr i postepeno smanjivala, pa sam nekih zadnjih dve nedelje spustila na 50 do dana praznjenja gde ides jel na nula, izbacila so, zacine da bih izbacila vodu i da bi misici i vene dosle do izrazaja. Jela sam nenormalne kolicine salate jer jos sam je imala u basti :) ( uglavnom paradajiz, luk i krastavce) ..Salate su me vadile jer su uspevale da me koliko toliko zasite. Zatim sam cak i salatu izbacila sad slagacu te dal nekih isto dve nedelje pred takmicenje.  Od UH sam se pretezno oslanjala na pirinac i galete. Suplementacija- whey, BCAA, No-reaktor, kofein,zastita za zglobove, omega 3, kompleks b vitamina, sumece tablete, kalcijum, magnezijum, cink...

Pazi ovo je prvi put da sam isla ovako daleko, ovako imala sredjenu ishranu jer sam se naravno spremala za takmicenje sto je razumljivo. Za ovakvu defku bukvalno je potrebno ovo sto sam gore navela u prevodu biti nenormalan karakter i drago mi je sto sam videla da sam u stanju da tako nesto izguram i sto sam imala prilike videti koliko je moje telo u stanju daleko da ide. Recimo da sam poprilicno zadovoljna ali znas kako to ide..uvek moze i bolje...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Novembar 02, 2013, 02:23:54 posle podne »

Ja nisam rekao da ne postujem, devojka je odradila formu za 10+, samo eto postavio sam pitanje jer me je zanimalo... Ali naravno ako ne zeli da odgovori, i ne mora, to je njeno pravo ;)
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2013, 02:05:02 posle podne »

Ja imam jedno pitanje:
Posto sam na forumu ovom dosta dugo, pre par godina je bila zesca rasprava o upotrebi AAS, i secam se dvoboja izmedju Mirke i Teh Filipa koji je pobego nakon objave da ce ovaj forum biti ^castan^ i bez ^dopinga^ sto je naravno kojestarija..
E sad, sta te je draga Mirka navelo da prevagnes na stranu AAS, i u kom momentu si to odlucila, i naravno da negiras sve ono sto si nekad rekla ? :) Nadam se iskrenom odgovoru ;) Jer svakako cemo i mi nekad uci u te vode, idu prave godine za to :)

Uz svo postovanje za Mirkino delo, figuru, trud ,rad,znoj,a  s obzirom na "moralnost" ovog foruma pretpostavljam da neces dobiti odgovor na ovo pitanje ili ce ono slucajno biti preskoceno :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2013, 01:29:12 posle podne »

inace forma bruka da ne bude zabune...steta za tehnicke probleme mogao je da bude visok plasman  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
anaerob2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2013, 01:28:37 posle podne »

Dobro pitanje.  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2013, 01:25:45 posle podne »

Ja imam jedno pitanje:
Posto sam na forumu ovom dosta dugo, pre par godina je bila zesca rasprava o upotrebi AAS, i secam se dvoboja izmedju Mirke i Teh Filipa koji je pobego nakon objave da ce ovaj forum biti ^castan^ i bez ^dopinga^ sto je naravno kojestarija..
E sad, sta te je draga Mirka navelo da prevagnes na stranu AAS, i u kom momentu si to odlucila, i naravno da negiras sve ono sto si nekad rekla ? :) Nadam se iskrenom odgovoru ;) Jer svakako cemo i mi nekad uci u te vode, idu prave godine za to :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2013, 01:23:53 posle podne »

da li ovakva forma moze da se postigne bez hemije?

:D
[/quot    bilo je jace od mene :-)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2013, 01:18:11 posle podne »

da li ovakva forma moze da se postigne bez hemije?

:D
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2013, 08:46:44 pre podne »

Koliko dugo vezbas i koliko mesecno trosis na hranu?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2013, 01:55:09 pre podne »

da li ovakva forma moze da se postigne bez hemije?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2013, 07:35:07 posle podne »

 Nisam imala prilike da vidim to pitanje. Da resila sam da ga otvorim jer na ovaj nacin iskljucivo se mozete obratiti meni i od mene dobiti savet. Kapiram da neke osobe iskljucivo zele savet od Marka, neke od Roberta, neke o MightyMo a neke od mene. Na ovaj nacin ko bas zeli moj savet i samnom da  porazgovara jednostavno pita ovde sve sto ga zanima i svi srecni  ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2013, 07:12:14 posle podne »

Kome se dopada moj izgled, napredak, iskljucivo  ovde me moze  pitati sve sto zeli znati, vezano za suplementaciju, ishranu, treninge itd....Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.