TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:32:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kofein...  (Pročitano 6996 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #34 poslato: Februar 01, 2014, 08:28:29 posle podne »

Znam ja to...nego kazem ako sam pospan mene kofein ne razbudi i dalje sam pospan,mislim na doze do 200 mg,vise nisam probao.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #33 poslato: Februar 01, 2014, 07:35:49 posle podne »

Slazem se sa post-om ispod,ako nisi nekako sam motivisan da jako treniras,nece ti kofein pomoci bas. A ako jesi...malo vatre doda...  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #32 poslato: Februar 01, 2014, 02:38:51 pre podne »

Sad ne znam kako da ti objasnim,ne treniramo ja i ti na isti način...Većina očekuje da će popiti kofein i odmah dobiti volje za trening pa mi kažu kao ne radi ih kofein samo im muka i boli ih glava.Moraš sam da ga "aktiviraš" ,ja se sam razbesnim pred pokušaj ili seriju (kad radim ponavljanja) i pun sam volje da pokidam to što radim  a on je tu samo da pogura to jos malo.I posle 2 teške serije to je to osećam da sam "zagrejao cns" i posle ceo trening teče mnogo bolje.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #31 poslato: Februar 01, 2014, 02:29:47 pre podne »

Pa mene bas  i ne "radi" jedna tableta,mada to sam i ocekivao jer na mene ni kafa ni energetski napici kao ni neke doze no reaktora koje sam pio ne djeluju,mislim,ne znam,ja barem ne primjecujem nista,isto mi je kad ih pijem ili kad ih ne pijem.

Mada ja sigurno necu ici preko 200 mg kofeina,pa nebitno "radi" li me ili ne,mozda ja to ne osjecam bas,a on "radi" na neki nacin,trudicu su da vjerujem,pa bio to placeboo ili ne :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #30 poslato: Februar 01, 2014, 02:08:11 pre podne »

Ja popijem 2 kofeina 30 min pre treninga i dok odradim na treningu zagrevanje i doĂ°em do glavnih serija on proradi,to mu doĂ°e oko sat vremena od početka treninga.Pošto tebe radi i jedna tableta to je još bolje,koristi samo jednu i to možeš kao što Robart kaže 60-ak min pre treninga i dok se malo zagreješ i kreneš sa kilažama on će početi da radi :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Februar 01, 2014, 12:04:25 pre podne »

Obično je najbolji tajming 60-ak minuta pre treninga, ali je najbitnije da vidiš prema svojim individualnim reakcijama tela. Eto, kako reče, izgleda da bi tebi odgovaralo uzeti ga na oko 2 sata pre treninga. Eksperimentiši malo sa tajmingom, pa ćeš vremenom videti šta ti tačno odgovara. :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #28 poslato: Januar 31, 2014, 11:00:12 posle podne »

Nocas prije teretane uzeh jednu tableticu od 200 mg,mislim da mi je to taman doza,nisam skoro nista osjetio tokom treninga,ali izgleda kao da tek sad pocinje da djeluje :D..jer me razbudila :) ...znaci popio sam je u 8,trening u 9...a kao da od skoro tek pocinje da djeluje :D

Inace kolko vremenski prije treninga se uzima kofein ?


P.S Mada,inace sam krupan imam 80 kg,na meni gotovo bilo sta u manjim dozama ne reaguje,trebaju za mene velike doze svega da bih ja osjetio efekat....ali  necu povecavati Kofein,mislim da nema potrebe preko 200 mg,par puta nedeljno,to je to :)
« Poslednja izmena: Januar 31, 2014, 11:03:02 posle podne od strane mister » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #27 poslato: Januar 31, 2014, 08:00:53 pre podne »

Gledaj da nemas te prekide sa uzimanjem suplemenata od 2-3 dana,pogotovo sto ti je razlog stvarno neopravdan. Suplementi su predvidjeni,(bar vecina njih),da se uzimaju u kontinuitetu.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2014, 09:34:50 posle podne »

Napiši nam kako kombinuješ i doziraš sve te suplemente. :)

Pa ide

3 grama BA prije i posle treninga,1-2 kapsule kre alkalina prije i posle ( s tim sto nekad idem samo 1 prije i posle nekad 1 prije 2 posle itd),5-10 gr BCAA prije i posle,1 kapsula vitamina dnevno,1-2 kapsule Omega 3...i sada znaci dodajem 1 tabletu Kofeina (200 mg) prije treninga/utakmice (2-3 puta nedeljno)

Ovako planiram da pijem,februar/mart/april/maj onda ide pauza 2 mjeseca pa opet do Nove godine,slicno ovome,vidjecemo.

Mada Bcaa nemam mnogo,a necu vise uzimati,tako da se samo skoncentrisem sada na Kre alkalin i BA (plus kofein,vitamini,omega)

Ovako slicno sam pio i prethodnih godinu dana,medjutim dosta je to bilo sa prekidima,pijem redovno 5 dana pa onda 2-3 dana ne pijem nista,jednostavno mi dosadi,ali sada cu se truditi da drzim kontinuitet.

I da,protein ne vjerujem da cu piti,jedino ako budem ugrabio u teretani da idem barem 2 puta nedeljno uporedo sa fudbalom,onda cu ga piti posle treninga,inace stedim za ljeto :)


Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2014, 08:50:34 posle podne »

Napiši nam kako kombinuješ i doziraš sve te suplemente. :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2014, 05:22:57 posle podne »

Nije ti potrebna cela godina za ciscenje   :)

Ma znam,salio sam se :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2014, 04:54:11 posle podne »

Nije ti potrebna cela godina za ciscenje   :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2014, 04:39:00 posle podne »

Stigao danas kofein...nisam znao da su ovako male tabletice haha kuku,evo me kao na drogama,beta alanin,kre alkalin,kofein,vitamini,omega 3,bcaa,protein...za mojih 17 godina haha...tacno necu kad ovo potrosim,nista uzimati osim mozda proteina,dobrih godinu dana,da malo odmorim od svega :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Januar 30, 2014, 04:15:17 posle podne »

koju kafu pijes?
mozda prava mlevena, ja pijem samo nes, nesto mi ona ne deluje kao puna antioksidanasa :D
negde sam pre citala da mleko uz kafu unistava antioksidanse, ne mogu da se setim zasto

tursku jedino ne pijem jer iritira želudac, inače pijem neskafu classic ili jacobs.

Ja imam suprotnu informaciju, da je poželjno dodati mleko uz kafu zbog kalcijuma - kafa inače učestvuje u eliminaciji kalcijuma iz tela...   ali sve je moguće, stalno se pojavljuju neka nova istraživanja
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #20 poslato: Januar 30, 2014, 04:13:45 posle podne »

koju kafu pijes?
mozda prava mlevena, ja pijem samo nes, nesto mi ona ne deluje kao puna antioksidanasa :D
negde sam pre citala da mleko uz kafu unistava antioksidanse, ne mogu da se setim zasto
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.