TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 04:22:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc - Biceps  (Pročitano 5016 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 08, 2008, 04:05:40 posle podne »

tacno,a potseticu da je tema biceps
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #18 poslato: Decembar 08, 2008, 03:43:49 posle podne »

zashto bi ga radio .. neprirodan pokret .. kada cesh ti taj pokret raditi u zivotu ... oooogromne shanse da cesh se povrediti ako radish tako a nishta bolje nije od klasichnih zgibova ..
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 385


« Odgovor #17 poslato: Decembar 08, 2008, 03:36:12 posle podne »

Zashto da ne radi zgibove iza?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #16 poslato: Decembar 08, 2008, 01:30:17 pre podne »

ja radim 1.Stojeci dvorucno 2. Skot dvorucno obe vezbe krivom sipkom 3.zgibovi za biceps do iznemoglosti i sve po 3 serije
a da vas pitam za triceps ja cepam Lat,Francuski potisak,propadanja da li je OK? kad sam vec poceo ^^ za ledja zgibovi 3 serije od nazad napred i veslanje da li je dovoljno i ok ?

zgibove iza nemoj da radish ...  treba ti po vezba za latove donja ledja srednja i trapez ... recimo zgibovi , veslanje neko , mrtvo i sleganje npr ....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #15 poslato: Decembar 01, 2008, 07:26:17 pre podne »

3 vezbe za ledja odradi...to za triceps ti je super,to i ja radim samo drukciji redosled...gledaj da za triceps se skoncentrises dosta na formu i na pun radijus pokreta,slobodno povecaj broj ponavljanja u zadnjim serijama ,triceps na to lepo reaguje ...pogotovo ako ga treniras posle ramena i grudi u toku nedelje,kada je vec zamoren.
Sačuvana
MITA!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57

« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2008, 12:57:29 pre podne »

ja radim 1.Stojeci dvorucno 2. Skot dvorucno obe vezbe krivom sipkom 3.zgibovi za biceps do iznemoglosti i sve po 3 serije
a da vas pitam za triceps ja cepam Lat,Francuski potisak,propadanja da li je OK? kad sam vec poceo ^^ za ledja zgibovi 3 serije od nazad napred i veslanje da li je dovoljno i ok ?
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 30, 2008, 06:14:33 posle podne »

Dada...to su ti sumanuti mitovi :D tipa ravna sipka za masu, a kriva za definiciju :D

Ja recimo isto imam problem sa bicepsom...ali mislim da sam nasao nesto sto mi da kazem najvise odgovara:
1. vezba stojeci pregib sa ez sipkom 4 x 6-8 ponavljanja
2. vezba biceps pregib na kosoj klupi 4 x 6 - 8 ponavljanja
zadnju vezbu menjam svake nedelje... nekad je to hamer pregib, nekad na skot klupi bucicama sve po 3 serije obicno do otkaza...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 30, 2008, 04:47:45 posle podne »

nije da ti sad tu pametujem,ali mislim da bi ti bilo najbolje da radis 3vrste vezbi po 3 serije svaka,sa ponavljanjem od 6-max 8 puta,jer ces time dobiti veliki biceps ali ne i nekog preteranog lepog izgleda ali kad ti vec poraste biceps,onda radis vise serija i vise ponavljanja u toj seriji i samim tim ga definises i ulepsavas. ja radim  jos uvek za masu dok ne doguram do nekih 43,44cm,sad mi je obim ruke 41cm. mislim da bi i ti tako trebao raditi,al opet ti kazem ti si sam svoj gazda i radices kako tebi najbolje odgovara . meni biceps solidno raste sa ovim brojem serija i ponavljanjem,al nije bas neki izgled al za to cu se kasnije pobrinuti. SRECNO U RAZVIJANJU TVOJIH BICEPSA :-):-):-)


broj ponavljanja nema veze sa definisanjem,oblikovanjem,separisanjem itd misica,to su mitovi i gluposti...ono do 8 za masu a do 20 za definiciju ahahahaha

pa daj covece kako mislis ako gradi misic nece lepo izgledati??Sta to pricas pobogu?nemozes ti oblikovati nista jbt to su najnotornije gluposti koje su ikad prosle kroz teretanu,definisanost misica zavisi od velicine samog misica i procenta masti tj %bf,to je sve...a ti se i dalje zamajavaj time da se misic moze "oblikovati" visokim brojem ponavljanja (inache prelazak na manje tezine jedini uticaj moze imati tako sto ce ti smanjiti misic koji si mukotrpno gradio,pa srecno s tim :D )

ako ti misic nije izdefinisan,znaci da imas previse masti,valjda i sam vidis to,nema veze sa brojem ponavljanja
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
SimpsonS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #11 poslato: Novembar 30, 2008, 04:36:36 posle podne »

nije da ti sad tu pametujem,ali mislim da bi ti bilo najbolje da radis 3vrste vezbi po 3 serije svaka,sa ponavljanjem od 6-max 8 puta,jer ces time dobiti veliki biceps ali ne i nekog preteranog lepog izgleda ali kad ti vec poraste biceps,onda radis vise serija i vise ponavljanja u toj seriji i samim tim ga definises i ulepsavas. ja radim  jos uvek za masu dok ne doguram do nekih 43,44cm,sad mi je obim ruke 41cm. mislim da bi i ti tako trebao raditi,al opet ti kazem ti si sam svoj gazda i radices kako tebi najbolje odgovara . meni biceps solidno raste sa ovim brojem serija i ponavljanjem,al nije bas neki izgled al za to cu se kasnije pobrinuti. SRECNO U RAZVIJANJU TVOJIH BICEPSA :-):-):-)
Sačuvana
Treniraj maksimalno ili idi kuci!!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Novembar 25, 2008, 05:13:17 posle podne »

Obicno radim razgibavanje jednu seriju zagrevanja sa nekom osrednjom tezinom 15ak ponavljanja,
a zatim sa dvorucnom sipkom stojeci uza zid ili sedeci 4x8
bucice na kosoj klupi ili sedeci 4x10
sta da menjam?

ove vezbe nema potrebe menbjati to je osnova,smanji tezine,radi sa pauzom na 30 stepeni,radi eksplozivno gore,jako sporo dole,jedi mnogo mesa
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Novembar 25, 2008, 12:47:07 posle podne »

Moguce da je kod tebe jedan od problema je i genetika.To jest slabija predispozicija na dobijanju bicepsa.Razloga za paniku nema jer se i to mukotrpnim radom moze pobediti(znam iz licnog iskustva). Radi jednom nedeljno kao i do sada, 3 vezbe maksimalno do 14 serija ukupno a 12 je ok.Gledaj da ti ponavljanja nikako ne prelaze vise od osam sem one prve za zagrevanje.Radi sa velikim tezinama gde ces ta ponavljanja jedva izvoditi ali gledaj sto pravilnije.Idealno bi bilo da ti kod tih ponavljanja neko malo pomaze.Kao drugu vezbu ponekad ubaci skotovu klupu ali radi pojedinacno svaku ruku sa bucicom.Ubaci jos obroka u toku dana, i ako mozes nesto od suplemenata iz bogate pansport kolekcije.Preporucio bih whey protein kao odlican izvor hranljivih materija koje su ti jako potrebne kada je rast misica u pitanju.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Novembar 25, 2008, 06:54:50 pre podne »

Pazi na pravilno izvodjenje svih faza vezbe...Do 3 vezbe ,oko4 serije prve 2 idi do otkaza ..zadnju vezbu digni broj ponavljanja 2-3 serije sa manjim tezinama da uteras krv u misic i nadrazis receptore i pali gajbi na hranu....ili pwm
Sačuvana
Bokiii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #7 poslato: Novembar 25, 2008, 01:58:03 pre podne »

i da radim ga jednom nedeljno, otprilike svakih 7 dana
Sačuvana
Bokiii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #6 poslato: Novembar 25, 2008, 01:47:34 pre podne »

Obicno radim razgibavanje jednu seriju zagrevanja sa nekom osrednjom tezinom 15ak ponavljanja,
a zatim sa dvorucnom sipkom stojeci uza zid ili sedeci 4x8
bucice na kosoj klupi ili sedeci 4x10
sta da menjam?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2008, 01:34:19 pre podne »

Pet obroka i nije mnogo, trebalo bi vise.Napisi tacno koliko serija,koje vezbe i koliko puta ga treniras nedeljno.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 13 upita.