TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:45:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zgibovi  (Pročitano 4589 puta)
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #15 poslato: Januar 16, 2013, 09:52:23 posle podne »

brate, nema potrebe da povecavas kilazu mnogo, dosta ti je da stavis jos desetak kila, sve preko vise ide na ruke nego na ledja, morao bi da imas bas snazna ledja da dizes tvoja kilaza+20 kg . sto siri hvat, i sto sporije :)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #14 poslato: Januar 16, 2013, 08:11:05 posle podne »

Pozitivan deo i treba da bude brz dok negativni spustas 3-5 sekundi.Brz ne znaci da se iscimas max vec kontrolisan pokret koji ce pogoditi ono sto treba.
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2013, 04:04:54 posle podne »


Evo bas sad sam pokusao,sa zadrskom gore 4 sec i dole 5 sec...uspeo sam 8  ;D
ipak nisam tata....  ;D

Pa reko ti brat, dzabe onih 20 i kusur na brzinu, radi ih ovako i bices jak u grbinu :D
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #12 poslato: Januar 07, 2013, 01:13:07 pre podne »

Ja sam uradio max sirokih zgibova 26,i to pravilno,polako...da li bi bilo dobro sada da radim sa nekim kilazama?
Btw imam 84 kila. :)

Svaka cast ako mozes sporih zgibova 26 :D Obicno ko radi preko 20 mlatara se i gubi rukama i nogama itd.. Cim toliko kvalitetnih zgibova mozes da uradis,kreni sa menjanjem tempa, razlicitih hvatova, malo gore zadrzi se 2-3 sekunde, pa se spustaj jedno 4-5 pa da vidis gorenje  :D, Ali stavi si teret najbolje, 10 kg za pocetak ce da ti zavrsi posao ;)

Da,da u sobi pored kompa imam na zidu zakaceno za zgibove,tako da radim dosta... :)
hmm ne bi bilo lose da probam da se zadrzim malo duze gore,bas cu da probam takve zbigove... i naravno sa vecom kilazom. Hvala! :)

Sa zadrskom gore par sekundi, i bar 5 u spustanju dole,ako predjes 10-12 ti si tata ,ima da se upale latovi sine plakaces tri dana  a nocima ces da spavas na stomak :D

Evo bas sad sam pokusao,sa zadrskom gore 4 sec i dole 5 sec...uspeo sam 8  ;D
ipak nisam tata....  ;D
« Poslednja izmena: Januar 07, 2013, 01:21:23 pre podne od strane Stevdza » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2013, 01:07:34 pre podne »

Ja sam uradio max sirokih zgibova 26,i to pravilno,polako...da li bi bilo dobro sada da radim sa nekim kilazama?
Btw imam 84 kila. :)

Svaka cast ako mozes sporih zgibova 26 :D Obicno ko radi preko 20 mlatara se i gubi rukama i nogama itd.. Cim toliko kvalitetnih zgibova mozes da uradis,kreni sa menjanjem tempa, razlicitih hvatova, malo gore zadrzi se 2-3 sekunde, pa se spustaj jedno 4-5 pa da vidis gorenje  :D, Ali stavi si teret najbolje, 10 kg za pocetak ce da ti zavrsi posao ;)

Da,da u sobi pored kompa imam na zidu zakaceno za zgibove,tako da radim dosta... :)
hmm ne bi bilo lose da probam da se zadrzim malo duze gore,bas cu da probam takve zbigove... i naravno sa vecom kilazom. Hvala! :)

Sa zadrskom gore par sekundi, i bar 5 u spustanju dole,ako predjes 10-12 ti si tata ,ima da se upale latovi sine plakaces tri dana  a nocima ces da spavas na stomak :D
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #10 poslato: Januar 07, 2013, 12:59:58 pre podne »

Ja sam uradio max sirokih zgibova 26,i to pravilno,polako...da li bi bilo dobro sada da radim sa nekim kilazama?
Btw imam 84 kila. :)

Svaka cast ako mozes sporih zgibova 26 :D Obicno ko radi preko 20 mlatara se i gubi rukama i nogama itd.. Cim toliko kvalitetnih zgibova mozes da uradis,kreni sa menjanjem tempa, razlicitih hvatova, malo gore zadrzi se 2-3 sekunde, pa se spustaj jedno 4-5 pa da vidis gorenje  :D, Ali stavi si teret najbolje, 10 kg za pocetak ce da ti zavrsi posao ;)

Da,da u sobi pored kompa imam na zidu zakaceno za zgibove,tako da radim dosta... :)
hmm ne bi bilo lose da probam da se zadrzim malo duze gore,bas cu da probam takve zbigove... i naravno sa vecom kilazom. Hvala! :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 07, 2013, 12:54:11 pre podne »

Ja sam uradio max sirokih zgibova 26,i to pravilno,polako...da li bi bilo dobro sada da radim sa nekim kilazama?
Btw imam 84 kila. :)

Svaka cast ako mozes sporih zgibova 26 :D Obicno ko radi preko 20 mlatara se i gubi rukama i nogama itd.. Cim toliko kvalitetnih zgibova mozes da uradis,kreni sa menjanjem tempa, razlicitih hvatova, malo gore zadrzi se 2-3 sekunde, pa se spustaj jedno 4-5 pa da vidis gorenje  :D, Ali stavi si teret najbolje, 10 kg za pocetak ce da ti zavrsi posao ;)
Sačuvana
Stevdza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2013, 12:50:43 pre podne »

Ja sam uradio max sirokih zgibova 26,i to pravilno,polako...da li bi bilo dobro sada da radim sa nekim kilazama?
Btw imam 84 kila. :)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #7 poslato: Septembar 26, 2012, 11:55:29 posle podne »

Nemoj raditi samo siroke,radi sto vise varijacija :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2012, 04:36:56 posle podne »

Pusti opterecenje sad ti to ne treba..rekao sam ti sto sporije i spustanje do kraja naravno ne do pola,nego 100 % da ga radis..cepaj tako neko vreme..pa ces tek kasnije sa nekim opterecenjem..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #5 poslato: Jul 07, 2012, 02:47:54 posle podne »

Pre 5 nedelja sam mogao samo 3 siroka da uradim,a sad mogu 16.Sad gledam da stignem do 20 pa da dodam opterecenje i da radim sto sporije. :)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2012, 08:40:48 posle podne »

Cepaj Zgibove samo,pazi sto sporije je mnogo ali mnogo bolje,uradices manje ali bolje ;) PoZ
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2012, 05:58:45 posle podne »

Hvala.  :)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
nikolaos
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2012, 05:56:03 posle podne »

Da, negativ ti je kad se spuštaš.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2012, 05:46:44 posle podne »

Sta bi kod zgiba bio negativan,a sta pozitivan deo?
Kad se podizem pozitivan,a kad se spustam negativan?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.