TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:30:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cut, koriscenje i trening, pocetnik  (Pročitano 17042 puta)
nikola_n
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2010, 02:22:08 posle podne »

Pozdrav

Imam problem sledece vrste:
Trenirao sam kosarku, i kad sam prestao imao sam 2m i manje od 100kg, recimo negde 95--98, bio sam zadovoljan. Imao sam malo i stomak i na butinama ali nije bilo strasno. Prestao sam da treniram, i eto nakon tri godine imam 117kg.
Planiram da uradim sledece:
Da krenem sad polako sa trcanjem, i kroz nedelju-dve da pocnem sa koriscenjem Animal Cut-a.
Inateresuje me sledece:
1) Citao sam negde da se pije jedna, negde dve kesice dnevno. Na prazan stomak. Ako je dve onda ujutru i popodne.
Ja cu u mogucnosti da idem na trcanje biti tek uvece, i tako planiram oko 9-10 uvece da idem. Da li mi znaci nesto to sto cu ppiti ujutru i popodne.
Ovde : http://forum.pansport.rs/index.php?topic=96685.msg1324105#msg1324105 sam procitao da se pije jedna kesica , pola sata pre treninga.
Sta od toga dvoje da koristim?
2) Sto se tice ishrane, planiram recimo 4 obroka dnevno, dorucak, rucak, uzina i vecera. (rucak mi je uglavnom ranije, oko 13h )
Da li musli, vocni jogurt i slicni proizvodi spadaju u "laganu" ishranu . Do sada sam bas cesto pre faxa svratim u pekaru zveknem dve pice, ili uzmem pancerote i slicno, znaci testo neko....

3) Sto se tice trninga, kao sto rekoh, planiram da idem na trcanje, a kod kuce malo sa tegovima i sklekove i slicno. (mali tegovi, do 12kg )
Da li je to ok

Unapred hvala na odgovorima
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.